Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба на территории Бухар-Жырауского района
Решение акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 6 апреля 2023 года № 3. Утратило силу решением акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 11 марта 2024 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 11.03.2024 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба на территории села Сарыарка, Уштобинского сельского округа, Бухар-Жырауского района Карагандинской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации техногенного характера назначить курирующего заместителя акима Бухар-Жырауского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Бухар-Жырауского района А.Дардаков

Бұқар жырау ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының әкімінің 2023 жылғы 6 сәуірдегі № 3 шешімі. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының әкімінің 2024 жылғы 11 наурыздағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының әкімінің 11.03.2024 № 2 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы, Ұштөбе ауылдық округі, Сарыарқа ауылының аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Бұқар жырау ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасары тағайындалсын.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұқар жырау ауданы әкімінің міндет атқарушы А.Дардаков