О внесении изменения в подпункт 4 пункта 12 Инструкции о порядке использования транспортных (перевозочных), коммерческих и (или) иных документов в качестве декларации на товары
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 7 февраля 2017 года № 14
В соответствии с пунктом 4 статьи 180 Таможенного кодекса Таможенного союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Подпункт 4 пункта 12 Инструкции о порядке использования транспортных (перевозочных), коммерческих и (или) иных документов в качестве декларации на товары, утвержденной Решением Комиссии Таможенного союза от 20 мая 2010 г. № 263, дополнить словами «, а также контрольные (идентификационные) знаки, предназначенные для  маркировки товаров».
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической
комиссии                                   Т. Саркисян

Көліктік (тасымалдау), коммерциялық және (немесе) өзге де құжаттарды тауарлар декларациялары ретінде пайдалану тәртібі туралы нұсқаулықтың 12-тармағының 4-тармақшасына өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 7 ақпандағы № 14 шешімі
Кеден одағының Кеден кодексі 180-бабының 4-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2010 жылғы 20 мамырдағы №263 шешімімен бекітілген Көліктік (тасымалдау), коммерциялық және (немесе) өзге де құжаттарды тауарлар декларациялары ретінде пайдалану тәртібі туралы нұсқаулықтың 12-тармағының 4-тармақшасы ", сондай-ақ тауарларды таңбалауға арналған бақылау (сәйкестендіру) белгілері" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян