О классификаторе видов разрешительных документов, используемых для осуществления транспортного (автомобильного) контроля
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 декабря 2019 года № 233.
О классификаторе видов разрешительных документов, используемых для осуществления транспортного (автомобильного) контроля
В соответствии c пунктами 4 и 7 Протокола об информационно-коммуникационных технологиях и информационном взаимодействии в рамках Евразийского экономического союза (приложение № 3 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и руководствуясь Положением о единой системе нормативно-справочной информации Евразийского экономического союза, утвержденным Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17 ноября 2015 г. № 155, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Утвердить прилагаемый классификатор видов разрешительных документов, используемых для осуществления транспортного (автомобильного) контроля (далее – классификатор).
2. Включить классификатор в состав ресурсов единой системы нормативно-справочной информации Евразийского экономического союза.
3. Установить, что:
классификатор применяется с даты вступления настоящего Решения в силу;
функции оператора в отношении классификатора выполняются Евразийской экономической комиссией;
использование кодовых обозначений классификатора является обязательным при реализации общего процесса в рамках Евразийского экономического союза "Информационное обеспечение транспортного (автомобильного) контроля на внешней границе Евразийского экономического союза".
4. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян
УТВЕРЖДЕН
Решением Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 24 декабря 2019 г. № 233
КЛАССИФИКАТОР
видов разрешительных документов, используемых для осуществления транспортного (автомобильного) контроля
I. Детализированные сведения из классификатора
Код категории видов разреши-тельных документов
Код вида разреши-тельного документа
Описание кодового значения
Признак использования разрешительного документа в государстве – члене Евразийского экономического союза

Көліктік (автомобильдік) бақылауды жүзеге асыру үшін пайдаланылатын рұқсат беру құжаттары түрлерінің сыныптауышы туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 233 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі ақпараттық-коммуникациялық технологиялар және ақпараттық өзара іс-қимыл туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 3 қосымша) 4 және 7 тармақтарына сәйкес және Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 17 қарашадағы №155 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың бірыңғай нормативтік-анықтамалық ақпарат жүйесі туралы ережені басшылыққа ала отырып, Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қоса беріліп отырған көліктік (автомобильдік) бақылауды жүзеге асыру үшін пайдаланылатын рұқсат беру құжаттары түрлерінің сыныптауышы (бұдан әрі - сыныптауыш) бекітілсін.
2. Сыныптауыш Еуразиялық экономикалық одақтың бірыңғай нормативтік-анықтамалық ақпарат жүйесі ресурстарының құрамына енгізілсін.
3. Мынадай:
Сыныптауыш осы Шешім күшіне енген күннен бастап қолданылады;
Сыныптауышқа қатысты оператордың функцияларын Еуразиялық экономикалық комиссия орындайды;
Сыныптауыштың кодтық белгіленімдерін пайдалану Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде "Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы шекарасында көліктік (автомобильдік) бақылауды ақпараттық қамтамасыз ету" жалпы процесін іске асыру кезінде міндетті болып табылады деп белгіленсін.
4. Осы Шешім ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 233 шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
Көліктік (автомобильдік) бақылауды жүзеге асыру үшін пайдаланылатын рұқсат беру құжаттары түрлерінің сыныптауышы
I. Сыныптауыштың ізеуірттелген мәліметтері
Рұқсат беру құжаттары түрлері санатының коды
Рұқсат беру құжаты түрінің коды
Кодтық мәннің сипаттамасы
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекетте рұқсат беру құжатын пайдалану белгісі

0999
другое
AM, BY, KG, KZ, RU
II. Паспорт классификатора
№ п/п
Обозначение элемента
Описание
1
2
3
1
Код
2063
2
Тип
2 – классификатор
3
Наименование
классификатор видов разрешительных документов, используемых для осуществления транспортного (автомобильного) контроля
4
Аббревиатура
КВРДТК
5
Обозначение
ЕК 063- 2019 (ред. 1)
6
Реквизиты акта о принятии (утверждении) справочника (классификатора)
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 декабря 2019 г. № 233
7
Дата введения в действие
(начала применения) справочника (классификатора)
c даты вступления в силу Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии
от 24 декабря 2019 г. № 233
8
Реквизиты акта о прекращении применения справочника (классификатора)
9
Дата окончания применения справочника (классификатора)
10
Оператор (операторы)
Евразийская экономическая комиссия
11
Назначение
предназначен для классификации и кодирования видов разрешительных документов на право осуществления поездки и (или) перевозки грузов (пассажиров) в международном автомобильном сообщении
12
Аннотация (область применения)
информационное обеспечение транспортного (автомобильного) контроля на внешней границе Евразийского экономического союза.
Используется при осуществлении информационного обмена сведениями между уполномоченными органами государств – членов Евразийского экономического союза, между Евразийской экономической комиссией и уполномоченными органами государств-членов, между Евразийской экономической комиссией и международными интеграционными объединениями и международными организациями, между уполномоченными органами государств-членов и юридическими и физическими лицами
13
Ключевые слова
разрешение, перевозка грузов, перевозка пассажиров, поездка, документ, вид документа
14
Сфера, в которой реализуются полномочия органов Евразийского экономического союза
транспорт и перевозки
15
Использование международной (межгосударственной, региональной) классификации
2 – классификатор не имеет международных (межгосударственных, региональных) аналогов
16
Наличие государственных справочников (классификаторов)
государств – членов Евразийского экономического союза
1 – классификатор имеет аналоги
в государствах – членах Евразийского экономического союза:
в Республике Беларусь – Справочник видов разрешений на перевозки (поездки) через территорию стран Таможенного союза, Справочник выданных разрешений ЕКМТ, Справочник выданных разрешений на международные нерегулярные перевозки пассажиров автобусами по территории Республики Беларусь, Справочник выданных разрешений на международные регулярные перевозки пассажиров автобусами по территории Республики Беларусь, Справочник выданных разрешений на международные перевозки грузов автомобильным транспортом по территории Республики Беларусь;
в Республике Казахстан – Справочник видов разрешений Республики Казахстан на право осуществления перевозок грузов (пассажиров) в международном сообщении, Справочник видов разрешений Российской Федерации и Республики Беларусь на право осуществления перевозок грузов (пассажиров) в международном сообщении;
в Российской Федерации – справочник "Типы разрешений на поездку"
17
Метод систематизации (классификации)

0999
басқа
AM, BY, KG, KZ, RU
II. Сыныптауыштың паспорты
р/с №
Элементтің белгіленімі
Сипаттамасы
1
2
3
1
Коды
2063
2
Тип Түрі
2 - сыныптауыш
3
Атауы
көліктік (автомобильдік) бақылауды жүзеге асыру үшін пайдаланылатын рұқсат беру құжаттары түрлерінің сыныптауышы
4
Аббревиатурасы
КБРҚТС
5
Белгіленім
ЕК 063-2019 (ред. 1)
6
Анықтамалықты (сыныптауышты) қабылдау (бекіту) туралы актінің деректемелері
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 233 шешімі
7
Анықтамалықты (сыныптауышты) қолданысқа енгізу (қолдануды бастау) күні
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 233 шешімі күшіне енген күннен бастап
8
Анықтамалықты (сыныптауышты) қолдануды тоқтату туралы актінің деректемелері
-
9
Анықтамалықты (сыныптауышты) қолданудың аяқталу күні
-
10
Оператор (операторлар)
Еуразиялық экономикалық комиссия
11
Белгіленімі
халықаралық автомобиль қатынасында жол жүруді және (немесе) жүктерді (жолаушыларды) тасымалдауды жүзеге асыру құқығына рұқсат беру құжаттарының түрлерін сыныптауға және кодтауға арналған
12
Аннотация (қолдану саласы)
Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы шекарасында көліктік (автомобильдік) бақылауды ақпараттық қамтамасыз ету. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдары арасында, Еуразиялық экономикалық комиссия және мүше мемлекеттердің уәкілетті органдары арасында, Еуразиялық экономикалық комиссия және халықаралық интеграциялық бірлестіктер мен халықаралық ұйымдар арасында, мүше мемлекеттердің уәкілетті органдары әрі заңды және жеке тұлғалар арасында ақпарат алмасуды жүзеге асыру кезінде пайдаланылады
13
Түйін сөздер
рұқсат, жүк тасымалдау, жолаушыларды тасымалдау, жол жүру, құжат, құжат түрі
14
Еуразиялық экономикалық одақ органдарының өкілеттіктері іске асырылатын сала
көлік және тасымал
15
Халықаралық (мемлекетаралық, аймақтық) сыныптауды пайдалану
2-сыныптауыштың халықаралық (мемлекетаралық, өңірлік) аналогтары жоқ
16
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің мемлекеттік анықтамалықтарының (сыныптауыштарының) болуы
1 - сыныптауыштың Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерде аналогтары бар:
Беларусь Республикасында – Кеден одағы елдерінің аумағы арқылы тасымалдауға (жол жүруге) рұқсаттар түрлерінің анықтамалығы, КМЕК берілген рұқсаттардың анықтамалығы, Беларусь Республикасының аумағы бойынша жолаушыларды автобустармен халықаралық тұрақты емес тасымалдауға берілген рұқсаттардың анықтамалығы, Беларусь Республикасының аумағы бойынша жолаушыларды автобустармен халықаралық тұрақты тасымалдауға берілген рұқсаттардың анықтамалығы, Беларусь Республикасының аумағы бойынша автомобиль көлігімен жүктерді халықаралық тасымалдауға берілген рұқсаттардың анықтамалығы;
Қазақстан Республикасында – халықаралық қатынаста жүктерді (жолаушыларды) тасымалдауды жүзеге асыру құқығына Қазақстан Республикасының рұқсаттар түрлерінің анықтамалығы, Халықаралық қатынаста жүктерді (жолаушыларды) тасымалдауды жүзеге асыру құқығына Ресей Федерациясы мен Беларусь Республикасының рұқсаттар түрлерінің анықтамалығы;
Ресей Федерациясында – "Жол жүруге рұқсат түрлері" анықтамалығы
17
Жүйелеу (сыныптау) әдісі

2 - иерархический, число ступеней (уровней) – 2
18
Методика ведения
1 – централизованная процедура ведения.
Добавление, изменение или исключение значений классификатора выполняется оператором в соответствии с актом Евразийской экономической комиссии. Оператор обеспечивает размещение актуальных сведений в ресурсах единой системы нормативно-справочной информации Евразийского экономического союза. В случае исключения значения запись классификатора отмечается как недействующая с даты исключения с указанием сведений об акте Евразийской экономической комиссии, регламентирующем окончание действия записи классификатора. Коды классификатора являются уникальными, повторное использование кодов классификатора, в том числе недействующих, не допускается
19
Структура
описание структуры классификатора (состав полей, области их значений и правила формирования) приведено в разделе III настоящего классификатора
20
Степень конфиденциальности данных
сведения классификатора относятся к информации открытого доступа
21
Установленная периодичность пересмотра
не установлена
22
Изменения
23
Ссылка на детализированные сведения из справочника (классификатора)
детализированные сведения из классификатора приведены в разделе I настоящего классификатора
24
Способ представления сведений из справочника (классификатора)
опубликование на информационном портале Евразийского экономического союза
III. Описание структуры классификатора

2-иерархиялық, сатылар (деңгейлер) саны-2
18
Жүргізу әдістемесі
1-Орталықтандырылған жүргізу рәсімі.
Сыныптауыштың мәндерін қосуды, өзгертуді немесе алып тастауды оператор Еуразиялық экономикалық комиссияның актісіне сәйкес орындайды. Оператор өзекті мәліметтерді Еуразиялық экономикалық одақтың бірыңғай нормативтік-анықтамалық ақпараты жүйесінің ресурстарына орналастыруды қамтамасыз етеді. Мән алып тасталған жағдайда сыныптауыш жазбасы сыныптауыш жазбасының қолданылуының аяқталуын регламенттейтін Еуразиялық экономикалық комиссияның актісі туралы мәліметтерді көрсете отырып, алып тасталған күннен бастап жарамсыз деп белгіленеді. Сыныптауыштың кодтары бірегей болып табылады, Сыныптауыштың кодтарын, соның ішінде қолданыста жоқ кодтарын қайта пайдалануға жол берілмейді.
19
Құрылымы
сыныптауыш құрылымының сипаттамасы (жолақтардың құрамы, олардың мәндерінің аясы және қалыптастыру қағидалары) осы сыныптауыштың III бөлімінде келтірілген
20
Деректердің құпиялылық дәрежесі
Сыныптауыштың мәліметтері ашық қол жеткізу ақпаратына жатады
21
Қайта қараудың белгіленген мерзімділігі
анықталмаған
22
Өзгерістер
-
23
Анықтамалықтың (сыныптауыштың) ізеуірттелген мәліметтеріне сілтеме
Сыныптауыштың ізеуірттелген мәліметтері осы сыныптауыштың I бөлімінде келтірілген
24
Анықтамалықтан (сыныптауыштан) мәліметтерді ұсыну тәсілі
Еуразиялық экономикалық одақтың ақпараттық порталында жариялау
ІII. Сыныптауыш құрылымының сипаттамасы

1. Настоящий раздел определяет структуру и реквизитный состав классификатора, в том числе области значений реквизитов и правила их формирования.
2. Структура и реквизитный состав классификатора приведены в таблице, в которой формируются следующие поля (графы):
"область значения реквизита" – текст, поясняющий смысл (семантику) элемента;
"правила формирования значения реквизита" – текст, уточняющий назначение элемента и определяющий правила его формирования (заполнения), или словесное описание возможных значений элемента;
"мн." – множественность реквизита (обязательность (опциональность) и количество возможных повторений реквизита).
3. Для указания множественности реквизитов передаваемых данных используются следующие обозначения:
1 – реквизит обязателен, повторения не допускаются;
n – реквизит обязателен, должен повторяться n раз (n>1);
1..* – реквизит обязателен, может повторяться без ограничений;
n..* – реквизит обязателен, должен повторяться не менее n раз (n>1);
n..m – реквизит обязателен, должен повторяться не менее n раз
и не более m раз (n>1, m>1);
0..1 – реквизит опционален, повторения не допускаются;
0..* – реквизит опционален, может повторяться без ограничений;
0..m – реквизит опционален, может повторяться не более m раз (m>1).
Таблица
Структура и реквизитный состав классификатора
Наименование реквизита
Область значения реквизита
Правила формирования значения реквизита
Мн.
1. Сведения о категориях видов разрешительных документов
определяется областями значений вложенных реквизитов
определяются правилами формирования вложенных реквизитов
1..*
1.1. Код категории видов разрешительных документов
строка символов в соответствии с шаблоном:
[0-9]{2}
кодовое обозначение формируется с использованием последовательного метода кодирования
1
1.2. Описание кодового значения
строка символов.
Мин. длина: 1.
Макс. длина: 500
формируется в виде текста на русском языке
1
1.3. Сведения о видах разрешительных документов
определяется областями значений вложенных реквизитов
определяются правилами формирования вложенных реквизитов
1..*
1.3.1.1. Код вида разрешительного документа
строка символов в соответствии с шаблоном:
[0-9]{4}
кодовое обозначение формируется с использованием последовательного метода кодирования, первые два символа наследуются от кода категории видов разрешительных документов
1
1.3.1.2. Описание кодового значения
строка символов.
Мин. длина: 1.
Макс. длина: 500
формируется в виде текста на русском языке
1
1.3.1.3. Признак использования разрешительного документа в государстве – члене Евразийского экономического союза
строка символов в соответствии с шаблоном: [A-Z]{2}

1. Осы бөлім сыныптауыштың құрылымы және деректемелік құрамын, соның ішінде деректемелер мәндерінің саласын және оларды қалыптастыру қағидаларын айқындайды.
2. Сыныптауыштың құрылымы және деректемелік құрамы мынадай жолдар (графалар) қалыптастырылатын кестеде келтірілген:
"деректеме мәнінің аясы" – элементтің мағынасын (семантикасын) түсіндіретін мәтін;
"деректеменің мәнін қалыптастыру қағидалары" – элементтің мақсатын нақтылайтын және оны қалыптастыру (толтыру) қағидаларын айқындайтын мәтін немесе элементтің ықтимал мәндерін ауызша сипаттау;
"көпт." – деректеменің көптігі (міндеттілік (опциондық) және деректеменің ықтимал қайталануының саны).
3. Берілетін деректер реквизиттерінің көптігін көрсету үшін мынадай белгілер пайдаланылады:
1 – деректеме міндетті, қайталауға жол берілмейді;
n – деректеме міндетті, n рет қайталануға тиіс (n > 1);
1..* – деректеме міндетті, шектеусіз қайталануы мүмкін;
n..* – деректеме міндетті, кемінде n рет қайталануға тиіс (n > 1);
n..m – деректеме міндетті, кемінде n рет және m реттен артық емес қайталануға тиіс (n > 1, m > 1);
0..1 – деректеме опционалды, қайталауға жол берілмейді;
0..* – деректеме опционалды, шектеусіз қайталануы мүмкін;
0..m – деректеме опционалды, m реттен артық емес қайталануы мүмкін (m > 1).
Кесте
Сыныптауыштың құрылымы және деректемелік құрамы
Деректеменің атауы
Деректеме мәнінің аясы
Деректеме мәнін қалыптастыру қағидалары
Көпт.
1. Рұқсат беру құжаттары түрлерінің санаттары туралы мәліметтер
салынған деректемелердің мәндерінің саласымен анықталады
салынған деректемелерді қалыптастыру қағидаларында айқындалады
1..*
1.1. Рұқсат беру құжаттары түрлері санатының коды
шаблонға сәйкес таңбалар жолы:
[0-9]{2}
кодтық белгіленім кодтаудың дәйекті әдісін қолдану арқылы қалыптасады
1
1.2. Кодтық мәннің сипаттамасы
таңбалар жолы.
Ең аз ұзындығы: 1.
Ең үлкен ұзындығы: 500
орыс тіліндегі мәтін түрінде қалыптастырылады
1
1.3. Рұқсат беру құжаттарының түрлері туралы мәліметтер
салынған деректемелер мәндерінің салаларымен анықталады
енгізілген деректемелерді қалыптастыру қағидаларында айқындалады
1..*
1.3.1.1. Рұқсат беру құжаты түрінің коды
шаблонға сәйкес таңбалар жолы: [0-9]{4}
кодтық белгіленім кодтаудың дәйекті әдісін пайдалана отырып қалыптастырылады, алғашқы екі символ рұқсат беру құжаттары түрлерінің санаты кодынан иелікке алынады
1
1.3.1.2. Кодтық мәннің сипаттамасы
таңбалар жолы.
Ең аз ұзындығы: 1.
Ең үлкен ұзындығы: 500
орыс тіліндегі мәтін түрінде қалыптастырылады
1
1.3.1.3.Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекетте рұқсат беру құжатын пайдалану белгісі
шаблонға сәйкес таңбалар жолы: [A-Z]{2}

буквенный код Alpha-2 государства-члена в соответствии со стандартом ISO 3166-1
1..*
1.3.1.4. Сведения о записи классификатора "Сведения о видах разрешительных документов"
определяется областями значений вложенных реквизитов
определяются правилами формирования вложенных реквизитов
1
1.3.1.4.1. Дата начала действия
дата в соответствии с ГОСТ ИСО 8601–2001 в формате YYYY-MM-DD
соответствует дате начала действия, указанной в акте органа Евразийского экономического союза
1
1.3.1.4.2. Сведения об акте, регламентирующем начало действия
определяется областями значений вложенных реквизитов
определяются правилами формирования вложенных реквизитов
1
1.3.1.4.2.1. Вид акта
нормализованная строка символов.
Шаблон: \d{5}
кодовое обозначение
в соответствии с классификатором видов нормативных правовых актов международного права
1
1.3.1.4.2.2. Номер акта
строка символов.
Мин. длина: 1.
Макс. длина: 50
соответствует номеру акта органа Евразийского экономического союза
1
1.3.1.4.2.3. Дата акта
дата в соответствии с ГОСТ ИСО 8601–2001 в формате YYYY-MM-DD
соответствует дате принятия акта органа Евразийского экономического союза
1
1.3.1.4.3. Дата окончания действия
дата в соответствии с ГОСТ ИСО 8601–2001 в формате YYYY-MM-DD
соответствует дате окончания действия, указанной в акте органа Евразийского экономического союза
0..1
1.3.1.4.4. Сведения об акте, регламентирующем окончание действия
определяется областями значений вложенных реквизитов
определяются правилами формирования вложенных реквизитов
0..1
1.3.1.4.4.1. Вид акта
нормализованная строка символов.
Шаблон: \d{5}
кодовое обозначение
в соответствии с классификатором видов нормативных правовых актов международного права
1
1.3.1.4.4.2. Номер акта
строка символов.
Мин. длина: 1.
Макс. длина: 50
соответствует номеру акта органа Евразийского экономического союза
1
1.3.1.4.4.3. Дата акта

ISO 3166-1 стандартына сәйкес мүше мемлекеттің Alpha-2 әріптік коды
1..*
1.3.1.4. "Рұқсат беру құжаттарының түрлері туралы мәліметтер" сыныптауышының жазбасы туралы мәліметтер
енгізілген деректемелердің мәндерінің саласымен анықталады
енгізілген деректемелерді қалыптастыру қағидаларында айқындалады
1
1.3.1.4.1. Әрекеттің басталу күні
МЕМСТ ИСО 8601-2001 сәйкес YYYY-MM-DD форматында күні
Еуразиялық экономикалық одақ органының актісінде көрсетілген әрекеттің басталу күніне сәйкес келеді
1
1.3.1.4.2. Әрекеттің басталуын реттейтін акт туралы мәліметтер
енгізілген деректемелердің мәндерінің салаларымен анықталады
енгізілген деректемелерді қалыптастыру қағидаларында айқындалады
1
1.3.1.4.2.1. Актінің түрі
қалыптанған таңбалар жолы.
Үлгі: \d{5>
халықаралық құқықтың нормативтік құқықтық актілері түрлерінің сыныптауышына сәйкес кодтық белгіленім
1
1.3.1.4.2.2. Актінің нөмірі
таңбалар жолы.
ең аз ұзындығы: 1.
ең көп ұзындығы: 50
Еуразиялық экономикалық одақ органы актісінің нөміріне сәйкес келеді
1
1.3.1.4.2.3. Актінің күні
МЕМСТ ИСО 8601-2001 сәйкес YYYY-MM-DD форматындағы күні
Еуразиялық экономикалық одақ органының актісін қабылдау күніне сәйкес келеді
1
1.3.1.4.3. Әрекеттің аяқталу күні
МемСТ ИСО 8601-2001 сәйкес YYYY-MM-DD форматындағы күні
Еуразиялық экономикалық одақ органының актісінде көрсетілген әрекеттің аяқталу күніне сәйкес келеді
0..1
1.3.1.4.4. Әрекеттің аяқталуын регламенттейтін акт туралы мәліметтер
енгізілген деректемелердің мәндерінің саласымен анықталады
енгізілген деректемелерді қалыптастыру қағидаларымен айқындалады.
0..1
1.3.1.4.4.1. Актінің түрі
Қалпына келтірілген нышандар жолы.
Үлгі: \d{5}
халықаралық құқықтың нормативтік құқықтық актілері түрлерінің сыныптауышына сәйкес кодтық белгіленімі
1
1.3.1.4.4.2. Актінің нөмірі
таңбалар жолы.
Ең аз ұзындығы: 1.
Ең үлкен ұзындығы: 50
Еуразиялық экономикалық одақ органы актісінің нөміріне сәйкес келеді
1
1.3.1.4.4.3. Актінің күні