О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2000 года N 1721 и от 12 декабря 2000 года N 1828а
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 530
В связи с устранением акционерным обществом открытого типа "СНПС-Актобемунайгаз" нарушений лицензионно-контрактных условий, вызвавших приостановление действия лицензии серии МГ N 996 (нефть), Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2000 года N 1721 "О приостановлении действия лицензии на право пользования недрами в Республике казахстан серии МГ N 996 (нефть)";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2000 года N 1828а "О продлении срока приостановления действия лицензии на право пользования недрами в Республике Казахстан серии МГ N 996 (нефть)".
2. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан уведомить акционерное общество открытого типа "СНПС-Актобемунайгаз" об отмене приостановления действия лицензии серии МГ 996 (нефть).
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 15 қарашадағы N 1721 және 2000 жылғы 12 желтоқсандағы N 1828а қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 20 сәуір N 530
"СНПС-Ақтөбемұнайгаз" ашық үлгідегі акционерлік қоғамы сериясы МГ N 996 (мұнай) лицензияның қолданылуын тоқтата тұруды туындатқан лицензиялық-келісімшарт ережелері бұзылуын жоюына байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасында жер қойнауын пайдалану құқығына N 996 МГ сериясындағы лицензияның (мұнай) қолданылуын тоқтата тұру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 15 қарашадағы N 1721 P001721_ қаулысы;
2) "Қазақстан Республикасында жер қойнауын пайдалану құқығына сериясы МГ N 996 (мұнай) лицензияның қолданылуын тоқтата тұру мерзімін ұзарту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 желтоқсандағы N 1828а P001828a а қаулысы.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар
министрлігі "СНПС-Ақтөбемұнайгаз" ашық үлгідегі акционерлік қоғамын
сериясы МГ N 996 (мұнай) лицензияның қолданылуын тоқтата тұрудың жойылғаны
туралы хабардар етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Жұманазарова А.Б.