О приостановлении действия постановления Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2000 года N 875
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2001 года N 1497
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Приостановить действие постановления Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2000 года N 875 P000875_ "О погашении задолженности Республики Казахстан перед Республикой Беларусь" до принятия соответствующего решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 8 маусымдағы N 875 қаулысының қолданылуын тоқтата тұру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 21 қарашадағы N 1497 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Беларусь Республикасы алдындағы берешегін өтеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 8 маусымдағы N 875 P000875 қаулысының қолданылуы Қазақстан Республикасы Үкіметінің тиісті шешімі қабылданғанға дейін тоқтатыла тұрсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі