О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2000 года N 1587
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 2003 года N 940
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2000 года N 1587 "О перечне объектов государственной собственности, не подлежащих приватизации" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 43, ст. 513) следующие дополнения:
Перечень акционерных обществ, государственные пакеты акций которых не подлежат приватизации, в том числе ее предварительным стадиям до 2006 года, утвержденный указанным постановлением, дополнить строками, порядковые номера 49 и 50 следующего содержания:
"49. ОАО "Казахвзрывпром" (город Алматы) 100%.
50. ОАО "Национальный Центр аккредитации" (город Астана) 100%".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 2000 жылғы 24 қазандағы N 1587 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 2003 жылғы 16 қыркүйектегі N 940 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Жекешелендiруге жатпайтын мемлекеттiк меншiк объектiлерiнiң тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 24 қазандағы N 1587 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2000 ж., N 43, 513-құжат) мынадай толықтырулар енгiзілсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген 2006 жылға дейiн акциялардың мемлекеттiк пакеттерi жекешелендiруге, оның iшiнде жекешелендiрудің алдын ала сатыларына жатпайтын акционерлік қоғамдардың тiзбесi мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 49 және 50-жолдармен толықтырылсын:
"49. "Қазақжарылысөнеркәсiбi" ААҚ (Алматы қаласы) 100 %
50. "Ұлттық тiркеу орталығы" ААҚ (Астана қаласы) 100 %".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi