О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2004 года № 541
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе", а также в целях упорядочения сети дорог общего пользования республиканского значения Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 20.08.2015 № 655 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2004 год":
в приложении 2 к указанному постановлению:
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 002 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне":
в подпрограмме 005 "Реализация проекта за счет внутренних источников":
в строке "Реконструкция автодороги Астана - Костанай - Челябинск" цифры "6652045" заменить цифрами "6428660";
после строки "Реконструкция автодороги Алматы - Усть-Каменогорск 166000" дополнить строкой следующего содержания:
"Реконструкция автодороги Западный обход города Рудного 223385";
3) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год":
в приложении 123 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6:
в пункте 1 графы 5 строки, порядковый номер 3:
цифры "360,34", "6554710" заменить соответственно цифрами "367,24", "6331325";
после строки "Бейнеу - Акжигит - граница Узбекистана - 9,24 км на сумму 466 000 тыс. тенге (Приказ Комитета по делам строительства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан N 263-ПИР от 01.07.2003 г.)" дополнить строкой следующего содержания:
"Западный обход города Рудного - 6,9 км на сумму 223 385 тыс. тенге";
в пункте 7 цифры "360,34" заменить цифрами "367,24".
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 20.08.2015 № 655 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 мамырдағы N 541 қаулысы
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi  Заңына сәйкес, сондай-ақ республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы жолдар желiсiн ретке келтiру мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 20.08.2015 № 655 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
2) "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260  қаулысында :
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
12 "Көлiк және байланыс" деген функционалдық топта:
215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" деген әкiмшi бойынша:
002 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту" деген бағдарламада:
005 "Iшкi көздер есебiнен жобаны iске асыру" деген кiшi бағдарламада:
"Астана - Қостанай - Челябi - автожолын қайта жаңарту" деген жолдағы "6652045" деген сандар "6428660" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы - Өскемен автожолдарын қайта жаңарту 166000" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Рудный қаласының Батыс айналымы автожолын қайта жаңарту 223385";
3) "2004 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға  123-қосымшада :
6-тармақтың кестесiнде:
реттік нөмiрi 3-жолдың 5-бағанының 1-тармағында:
"360,34", "6554710" деген сандар тиiсiнше "367,24", "6331325" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бейнеу-Ақжiгiт-Өзбекстан шекарасы 9,24 км 466000 мың теңге сомасына (Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi Құрылыс iстерi жөнiндегi комитетiнiң 2003 жылғы 1 шiлдедегi N 263-ПИР бұйрығы)" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Рудный қаласының Батыс айналма жолы - 6,9 км 223 385 мың теңге сомасына";
7-тармақта "360,34" деген сандар "367,24" деген сандармен ауыстырылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 20.08.2015 № 655 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі