О признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 апреля 1994 года N 441
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2004 года N 1212
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 апреля 1994 года N 441 "О порядке перемещения грузов через границу Республики Казахстан в рамках выполнения программы международного Консорциума по оценке нефтегазоносного потенциала казахстанского сектора Каспийского моря".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 28 сәуiрдегі N 441 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 қарашадағы N 1212 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Каспий теңiзінің қазақстандық секторында мұнай мен газ беру әлеуетiн бағалау жөнiндегі Халықаралық консорциум бағдарламасын орындау шеңберiндегі Қазақстан Республикасының шекарасынан жүк өткiзу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 28 сәуiрдегі N 441 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі