О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1383
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2005 года N 270. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17 августа 2006 года N 776
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2005 года N 270 утратило силу постановлением Правительства РК от 17 августа 2006 года N  776 .
В соответствии с  Указом  Президента Республики Казахстан от 17 мая 2003 года N 1096 "О Стратегии индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2003-2015 годы" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1383 "Об утверждении инвестиционной декларации акционерного общества "Инвестиционный фонд Казахстана" следующее изменение:
в Инвестиционной декларации акционерного общества "Инвестиционный фонд Казахстана", утвержденной указанным постановлением:
в абзаце первом пункта 13 слово "менее" заменить словом "более".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1383 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 наурыздағы N 270 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006.08.17. N 776 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006.08.17.  N 776 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Индустриялық-инновациялық дамуының 2003-2015 жылдарға арналған стратегиясы туралы" 2003 жылғы 17 мамырдағы N 1096  Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстанның инвестициялық қоры" акционерлік қоғамының инвестициялық декларациясын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1383  қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Қазақстанның инвестициялық қоры" акционерлік қоғамының инвестициялық декларациясында:
13-тармақтың бірінші абзацындағы "кемінде 49 пайызды құрауы" деген сөздер "49 пайыздан аспауы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі