О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2002 года N 784
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2005 года N 439. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2023 года № 1195.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.12.2023 № 1195.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 31 марта 2005 года N 1533 "О внесении дополнений и изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 марта 2002 года N 828" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2002 года N 784 "О некоторых вопросах совершенствования механизма решения кадровых вопросов по должностным лицам, назначаемым Правительством Республики Казахстан или по согласованию с ним" следующие изменения и дополнения:
1) в Перечне должностей политических государственных служащих и иных руководящих должностных лиц центральных и местных исполнительных органов, Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, назначаемых Правительством Республики Казахстан или по согласованию с ним, утвержденном указанным постановлением:
в строке:
"Вице-министры Правитель- министрами Президентом -
ством или по его по-
ручению с
Руководителем
Администрации "
в графе "Должность" слова "Вице-министры" заменить словами "Заместители министров (вице-министры)";
строку:
"Заместители Правитель- председате- Руководителем -
председателей ством лями Администрации
агентств тамо- агентств
женного контроля,
по чрезвычайным
ситуациям и по
борьбе с эконо-
мической и кор-
рупционной
преступностью
(финансовая
полиция)* "
исключить;
строку:
"Председатели Правитель- министрами Руководителем -
комитетов: ством Администрации
уголовно-испол-
нительной сис-
темы; регистра-
ционной службы;
государственного
имущества и при-
ватизации; коми-
тетов правоохра-
нительных орга-
нов* "
изложить в следующей редакции:
"Председатели Правитель- министрами Руководителем -
комитетов мини- ством Администрации
стерств* ";
в строке:
"Заместители министрами министрами Премьер- -
председателей Министром,
комитетов уго- Руководителем
ловно-исполни- Администрации
тельной системы;
регистрационной
службы; госу-
дарственного
имущества и
приватизации;
комитетов
правоохрани-
тельных органов* "
в графе "Должность" после слова "приватизации;" дополнить словами "по организации правовой помощи и оказанию юридических услуг населению; таможенного контроля; по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций;";
строку:
"Председатели Правитель- министрами
комитетов цент- ством
ральных исполни-
тельных органов ";
исключить;
после строки:
"Заместители министрами министрами Премьер- -
председателей Министром
комитетов цент- или по его по-
ральных испол- ручению с Ру-
нительных ководителем
органов Канцелярии
Премьер-
Министра "
дополнить строками следующего содержания:
"Заместители Министром Министром Премьер- -
председателя обороны обороны Министром,
Комитета на- Руководителем
чальников штабов Администрации
Начальник тыла Министром Министром Премьер- -
Вооруженных Сил обороны обороны Министром,
Республики Руководителем
Казахстан Администрации
Первые замес- Министром Министром Премьер- -
тители главно- обороны обороны Министром,
командующих Руководителем
видами Воору- Администрации
женных Сил,
командующих
родами войск,
региональными
командованиями ";
в строке:
"Начальники Министром Министром Президентом -
областных, го- внутренних внутренних или по его по-
родов Астаны, дел дел ручению с
Алматы, на Руководителем
транспорте Администрации,
управлений Премьер-Министром
(главных уп-
равлений)
внутренних дел "
в графе "Должность" слова "управлений (главных управлений)" заменить словом "департаментов";
в строке:
"Начальники Министром Министром Премьер- -
департаментов внутренних внутренних Министром,
центрального дел дел Руководителем
аппарата и Администрации
Академии Ми-
нистерства
внутренних дел "
в графе "Должность" слова "и Академии" заменить словами ", Центра по координации борьбы с особо опасными преступлениями, Академии и командиры бригад (соединений) внутренних войск";
в строке:
"Начальники де- Министром Министром Премьер- -
партаментов юс- юстиции юстиции Министром,
тиции областей, Руководителем
городов Астаны Администрации
и Алматы, на-
чальники управ-
лений Комитета
уголовно-испол-
нительной сис-
темы по облас-
тям, городу
Астане, городу
Алматы и Алма-
тинской области,
директор госу-
дарственного
учреждения
"Центр судебной
экспертизы" Ми-
нистерства
юстиции "
в графе "Должность":
перед словами "Начальники департаментов" дополнить словами "Директора департаментов центрального аппарата,";
слова "Комитета уголовно-исполнительной системы по областям, городу Астане, городу Алматы и Алматинской области," заменить словами "центрального аппарата, по областям, городам Астане и Алматы Комитета уголовно-исполнительной системы,";
строку:
"Начальники де- Председате- Председа- Премьер- -
партаментов лем телем Министром,
центрального ап- Агентства Агентства Руководителем
парата Агентства таможенно- таможенно- Администрации
таможенного го го
контроля, на- контроля контроля
чальники депар-
таментов тамо-
женного контроля
областей, горо-
дов Астаны и
Алматы "
изложить в следующей редакции:
"Начальники де- Председа- Председате- Премьер- -
партаментов та- телем Ко- лем Комите- Министром,
моженного конт- митета та- та таможен- Руководителем
роля областей, моженного ного контро- Администрации
городов Астаны и контроля ля
Алматы Комитета
таможенного
контроля Мини-
стерства финансов ";
строку:
"Начальники де- Председа- Председате- Премьер- -
партаментов телем лем Агентст- Министром,
центрального Агентства ва Республи- Руководителем
аппарата Агент- Республики ки Казахстан Администрации
ства по борьбе Казахстан по борьбе с
с экономической по борьбе с экономиче-
и коррупционной экономиче- ской и кор-
преступностью ской и кор- рупционной
(финансовой по- рупционной преступно-
лиции), началь- преступно- стью (финан-
ники департамен- стью (фи- совая
тов по борьбе с нансовая полиция)
экономической и полиция)
коррупционной
преступностью
(финансовая по-
лиция) областей,
городов Астаны
и Алматы, на
транспорте и
Академии финан-
совой полиции
Агентства по
борьбе с эконо-
мической и кор-
рупционной прес-
тупностью (финан-
совая полиция) ";
исключить;
строки:
"Директора (на- Председа- Председа- Премьер- -
чальники) депар- телем телем Министром,
таментов цент- Агентства Агентства Руководи-
рального аппара- по чрезвы- по чрезвы- телем
та Агентства по чайным чайным Администрации
чрезвычайным си- ситуациям ситуациям
туациям, началь-
ники областных,
городов Астаны и
Алматы управле-
ний по чрезвы-
чайным ситуациям
Начальники глав- Председате- Председате- Премьер- -
ных управлений лем Агентства лем Агентства Министром,
(управлений) го- по чрезвы- по чрезвы- Руководителем
сударственной чайным чайным Администрации
противопожарной ситуациям ситуациям
службы областей,
городов Астаны
и Алматы "
изложить в следующей редакции:
"Директора Министром Министром Премьер- -
департаментов по чрезвы- по чрезвы- Министром,
центрального чайным чайным Руководи-
аппарата, на- ситуациям ситуациям телем
чальники об- Админист-
ластных, горо- рации
дов Астаны и
Алматы депар-
таментов по
чрезвычайным
ситуациям,
начальники
управлений по
государствен-
ному контролю
и надзору в
области чрез-
вычайных си-
туаций облас-
тей, городов
Астаны и Алматы
Комитета по го-
сударственному
контролю и над-
зору в области
чрезвычайных
ситуаций Минис-
терства по
чрезвычайным
ситуациям ";
строку:
"Начальники уп- Министром Министром Премьер- -
равлений инфор- информации информа- Министром,
мации областей, ции Руководи-
городов Астаны телем Ад-
и Алматы министрации "
изложить в следующей редакции:
"Директора де- акимами об- акимами Премьер- -
партаментов ластей, областей, Министром,
внутренней по- городов городов Руководителем
литики областей, Астаны и Астаны и Админист-
городов Астаны Алматы Алматы рации
и Алматы ";
строку:
"Президенты и Советом уполномо- Премьер- -
вице-президенты директоров ченным Министром
национальных центральным
компаний исполнительным
органом ";
исключить;
2) в Правилах о порядке согласования, назначения на должность и освобождения от должности политических государственных служащих и иных руководящих должностных лиц центральных и местных исполнительных органов, Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, назначаемых Правительством Республики Казахстан или по согласованию с ним, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 4 слова "Управление организационно-контрольной работы и кадровой политики Администрации" заменить словами "Отдел кадровой политики Администрации";
заголовок главы "По органам министерств внутренних дел, юстиции, таможенной службы, финансовой полиции, Агентства по чрезвычайным ситуациям" изложить в новой редакции:
"По органам министерств внутренних дел, юстиции, по чрезвычайным ситуациям и Комитета таможенного контроля Министерства финансов";
в пункте 5:
в абзаце втором:
слово "вице-министров" заменить словами "заместителей министров (вице-министров)";
аббревиатуры "ГУВД (УВД)" заменить словами "департаментов внутренних дел";
после слов "на транспорте," дополнить словами "Центра по координации борьбы с особо опасными преступлениями, командиров бригад (соединений) внутренних войск,";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"заместителей министров (вице-министров) юстиции, председателей и заместителей председателей комитетов Министерства юстиции, директоров департаментов центрального аппарата, начальников департаментов юстиции областей, городов Астаны и Алматы, начальников управлений центрального аппарата, по областям, городам Астане и Алматы Комитета уголовно-исполнительной системы, директора государственного учреждения "Центр судебной экспертизы" Министерства юстиции";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"начальников департаментов таможенного контроля областей, городов Астаны и Алматы Комитета таможенного контроля Министерства финансов";
абзацы пятый и шестой изложить в следующей редакции:
"заместителей председателя Комитета начальников штабов Министерства обороны, начальников тыла Вооруженных Сил, первых заместителей главнокомандующих видами Вооруженных Сил, командующих родами войск, региональными командованиями;
директоров департаментов центрального аппарата, начальников областных, городов Астаны и Алматы департаментов по чрезвычайным ситуациям, начальников управлений по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций областей, городов Астаны и Алматы Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям;";
абзац седьмой исключить;
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"директора департаментов внутренней политики акиматов областей, городов Алматы и Астаны.";
в пункте 6:
в абзаце втором:
слова "Управления организационно-контрольной работы и кадровой политики", "Управление организационно-контрольной работы и кадровой политики" заменить соответственно словами "Отдела кадровой политики", "Отдел кадровой политики";
в абзаце четвертом слова "Управление организационно-контрольной работы и кадровой политики" заменить словами "Отдел кадровой политики".

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 16 шілдедегi N 784 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 мамырдағы N 439 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 1195 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 27.12.2023 № 1195 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасы Президентінiң 2002 жылғы 29 наурыздағы N 828 Жарлығына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 31 наурыздағы N 1533 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының Үкiметi тағайындайтын немесе онымен келiсiм бойынша тағайындалатын лауазымды адамдар бойынша кадр мәселелерiн шешу тетiгін жетiлдiрудiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 16 шiлдедегi
N 784 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетiлген қаулымен бекiтілген Қазақстан Республикасының Үкіметі тағайындайтын немесе онымен келісiм бойынша тағайындалатын орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың, Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң мемлекеттік саяси қызметшілерi мен өзге де басшы лауазымды адамдары лауазымдарының тiзбесiнде:
мына:
"Вице-министрлер Үкiмет министрлер Президентпен -
немесе оның
тапсырмасы
бойынша
Әкімшілік
Басшысымен "
деген жолда "Лауазымы" деген бағанда "Вице-министрлер" деген сөздер "Министрлердiң орынбасарлары (вице-министрлер)" деген сөздермен ауыстырылсын;
мына:
"Кедендiк бақылау, Үкiмет агенттiктердiң Әкiмшiлiк -
төтенше жағдайлар төрағалары Басшысымен
жөнiндегi,
экономикалық және
сыбайлас
жемқорлық
қылмысқа қарсы
күрес жөнiндегi
(қаржы полициясы)
агенттіктерi
төрағаларының
орынбасарлары* "
деген жол алынып тасталсын;
мына:
"Қылмыстық-атқару Үкiмет министрлер Әкiмшілiк -
жүйесi; тiркеу Басшысымен
қызметi;
мемлекеттiк мүлiк
және жекешелендiру
комитеттерiнің;
құқық қорғау
органдары
комитеттерінің
төрағалары* "
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Министрлiктер Үкiмет министрлер Әкiмшiлiк -
комитеттерінің Басшысымен
төрағалары* ";
мына:
"Қылмыстық-атқару министрлер министрлер Премьер- -
жүйесi; тiркеу Министрмен,
қызметi; Әкiмшілiк
мемлекеттiк мүлiк Басшысымен
және жекешелендiру
комитеттерi; құқық
қорғау органдары
комитеттерi
төрағаларының
орынбасарлары* "
деген жолда "Лауазымы" деген бағанда "жекешелендiру" деген сөзден кейiн ", құқықтық көмектi ұйымдастыру және халыққа заң қызметтерiн көрсету; кедендiк бақылау; төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау мен қадағалау" деген сөздермен толықтырылсын;
мына:
"Орталық атқарушы Үкiмет министрлер -
органдар
комитеттерiнiң
төрағалары "
деген жол алынып тасталсын;
мына:
"Орталық атқарушы министрлер министрлер Премьер- -
органдар Министрмен
комитеттерi немесе оның
төрағаларының тапсырмасы
орынбасарлары бойынша
Премьер-
Министр
Кеңсесiнiң
Басшысымен "
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Штабтар Қорғаныс Қорғаныс Премьер- -
бастықтары министрi министрi Министрмен,
комитетi Әкiмшiлiк
төрағасының Басшысымен
орынбасарлары
Қазақстан Қорғаныс Қорғаныс Премьер- -
Республикасының министрi министрi Министрмен,
Қарулы Күштерi Әкiмшiлiк
тылының бастығы Басшысымен
Қарулы Күштер Қорғаныс Қорғаныс Премьер- -
түрлерi бас министрi министрi Министрмен,
қолбасшыларының, Әкiмшiлiк
әскер түрлерi, Басшысымен
өңiрлiк
қолбасшылықтар
қолбасшыларының
бiрiншi
орынбасарлары ";
мына:
"Облыстық, Астана, Iшкi iстер Iшкi iстер Президентпен -
Алматы қалалары министрi министрi немесе оның
көлiктегi iшкi тапсырмасы
iстер басқарма- бойынша
ларының (бac Әкiмшілiк
басқармалары- Басшысымен,
ның) бастықтары Премьер-
Министрмен "
деген жолда "Лауазымы" деген бағанда "басқармаларының (бас басқармаларының)" деген сөздер "департаменттерiнiң" деген сөзбен ауыстырылсын;
мына:
"Iшкi iстер Iшкi iстер Iшкi iстер Премьер- -
министрлiгiнiң министрi министрi Министрмен,
орталық аппараты Әкiмшiлiк
департаменттерiнiң Басшысымен
және
Академиясының
бастықтары "
деген жолда "Лауазымы" деген бағанда "және Академиясының бастықтары" деген сөздер "Aca қауiптi қылмыстарға қарсы күрестi үйлестiру орталықтарының, iшкi әскерлер Академиясының бастықтары және бригадаларының (құрылымдарының) командирлерi" деген сөздермен ауыстырылсын;
мына:
"Облыстар, Астана Әдiлет Әдiлет Премьер- -
және Алматы министрi министрi Министрмен,
қалаларының әдiлет Әкiмшiлiк
департаменттерiнiң Басшысымен
бастықтары,
облыстар, Астана
қаласы, Алматы
қаласы мен Алматы
облысы бойынша
қылмыстық-атқару
жүйесi комитетi
басқармаларының
бастықтары, Әділет
министрлiгiнiң "Сот
сараптамасы
орталығы"
мемлекеттiк
мекемесiнiң
директоры "
деген жолда "Лауазымы" деген бағанда:
"Облыстар, Астана" деген сөздердiң алдынан "Әдiлет орталық аппараты департаменттерiнiң директорлары," деген сөздермен толықтырылсын;
"облыстар, Астана қаласы, Алматы қаласы мен Алматы облысы бойынша қылмыстық-атқару жүйесi комитетi" деген сөздер "қылмыстық-атқару жүйесi комитетi орталық аппаратының, облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша" деген сөздермен ауыстырылсын;
мына:
"Кедендiк бақылау Кедендiк Кедендiк Премьер- -
агенттігiнiң орталық бақылау бақылау Министрмен,
аппараты агенттiгiнiң агенттiгiнiң Әкiмшiлiк
департаменттерiнiң төрағасы төрағасы Басшысымен
бастықтары,
облыстар, Астана
және Алматы
қалалары кедендiк
бақылау
департаменттерiнiң
бастықтары "
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржы министрлiгi Кедендiк Кедендiк Премьер- -
Кедендiк бақылау бақылау бақылау Министрмен,
агенттiгiнiң агенттiгiнiң агенттiгiнiң Әкiмшiлiк
облыстар, Астана төрағасы төрағасы Басшысымен
және Алматы
қалалары кедендiк
бақылау
департаменттерiнiң
бастықтары ";
мына:
"Экономикалық Қазақстан Қазақстан Премьер- -
және сыбайлас Республикасы Республикасы Министрмен,
жемқорлық Экономикалық Экономикалық Әкiмшiлiк
қылмысқа қарсы және сыбайлас және сыбайлас Басшысымен
күрес жөнiндегi жемқорлық жемқорлық
агенттіктiң (қаржы қылмысқа қылмысқа
полициясы) орталық қарсы күрес қарсы күрес
аппараты жөнiндегi жөнiндегi
департаменттерiнiң агенттiгiнiң агенттiгiнiң
бастықтары, (қаржы (қаржы
облыстар, Астана полициясы) полициясы)
және Алматы төрағасы төрағасы
қалалары көлiктегi
экономикалық және
сыбайлас
жемқорлық
қылмысқа қарсы
күрec жөнiндегi
департаменттерiнiң
(қаржы полициясы),
Экономикалық және
сыбайлас
жемқорлық
қылмысқа қарсы
күрес жөнiндегi
агенттiктiң (қаржы
полициясы), Қаржы
полициясы
академиясының
бастықтары "
деген жол алынып тасталсын;
мына:
"Төтенше Төтенше Төтенше Премьер- -
жағдайлар жөнiндегi жағдайлар жағдайлар Министрмен,
агенттiктiң орталық жөнiндегi жөнiндегi Әкiмшiлiк
аппараты агенттiктiң агенттiктiң Басшысымен
департаменттерiнiң төрағасы төрағасы
директорлары
(бастықтары),
облыстық, Астана
және Алматы
қалалары төтенше
жағдайлар жөнiндегi
басқармаларының
бастықтары
Облыстар, Астана Төтенше Төтенше Премьер- -
және Алматы жағдайлар жағдайлар Министрмен,
қалаларының жөнiндегi жөнiндегi Әкiмшiлiк
мемлекеттік өртке агенттiктiң агенттiктiң Басшысымен
қарсы қызметi бас төрағасы төрағасы
басқармаларының
(басқармаларының)
бастықтары "
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Төтенше Төтенше Төтенше Премьер- -
жағдайлар жағдайлар жағдайлар Министрмен,
министрлiгiнiң министрі министрі Әкiмшiлiк
орталық аппараты Басшысымен
департаменттерiнiң
директорлары,
облыстық, Астана
және Алматы
қалалары төтенше
жағдайлар
департаменттерiнiң
бастықтары,
Төтенше жағдайлар
саласындағы
мемлекеттік
бақылау және
қадағалау
комитетінiң
облыстар, Астана
және Алматы
қалалары төтенше
жағдайлар
саласындағы
мемлекеттiк
бақылау және
қадағалау
басқармаларының
бастықтары ";
мына:
"Облыстар, Астана Ақпарат Ақпарат Премьер- -
және Алматы министрi министрi Министрмен,
қалалары ақпарат Әкiмшiлiк
басқармаларының Басшысымен "
бастықтары
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстар, Астана Облыстар, облыстар, Премьер- -
және Алматы Астана және Астана Министрмен,
қалалары iшкi Алматы және Әкiмшiлiк
саясат қалалары Алматы Басшысымен
департаменттерiнiң әкiмдерi қалалары
директорлары әкiмдерi ";
мына:
"Ұлттық Директорлар уәкілеттi Премьер- -
компаниялардың кеңесi орталық Министрмен
президенттерi мен атқарушы
вице-президенттерi орган "
деген жол алынып тасталсын;
) көрсетiлген қаулымен бекiтілген Қазақстан Республикасының Үкiметi тағайындайтын немесе онымен келiсiм бойынша тағайындалатын орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың, Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң мемлекеттiк саяси қызметшiлерiн және өзге де басшы лауазымды адамдарды қызметке келiсу, қызметке тағайындау және қызметтен босату тәртiбi туралы ережеде:
4-тармақта "Әкiмшiлiгiнiң Ұйымдастыру-бақылау жұмысы және кадр саясаты басқармасына" деген сөздер "Әкiмшiлiгiнiң Кадр саясаты бөлiмiне" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Iшкi iстер, әдiлет министрлiктерi, кеден қызметi, қаржы полициясы, Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiк органдары бойынша" деген тараудың тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Iшкi iстер, әділет, төтенше жағдайлар министрлiктерiнiң және Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау комитетiнiң органдары бойынша";
5-тармақта:
екiншi абзацта:
"вице-министрлерi" деген сөздер "министрлерiнiң орынбасарлары (вице-министрлерi)" деген сөздермен ауыстырылсын;
"ҚIIБ (IIБ)" деген аббревиатуралар "iшкi iстер департаменттерiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
"IIМ Академиясының" деген сөздердiң алдынан "Аса қауiптi қылмыстарға қарсы күрестi үйлестіру орталығының бастықтары, iшкi әскерлер бригадаларының (құрылымдарының) командирлерi" деген сөздермен толықтырылсын;
үшiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"әдiлет министрiнiң орынбасарлары (вице-министрлерi), Әдiлет министрлiгi комитеттерiнiң төрағалары мен төрағаларының орынбасарлары, орталық аппараттың департамент директорлары, облыстар, Астана және Алматы қалалары әдiлет департаменттерiнiң бастықтары, орталық аппараттың, Қылмыстық-атқару жүйесi комитетінiң облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша басқарма бастықтары, Әдiлет министрлiгiнiң "Сот сараптамасы орталығы" мемлекеттiк мекемесiнiң директоры";
төртiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау комитетiнiң облыстар, Астана және Алматы қалалары кедендiк бақылау департаменттерiнiң бастықтары";
бесiншi және алтыншы абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қорғаныс министрлiгiнiң Штабтар бастықтары комитетi төрағасының орынбасары, Қарулы Күштер тылының бастықтары, Қарулы Күштер түрлерi бас қолбасшылықтарының, әскер түрлерi қолбасшылықтарының, өңiрлiк қолбасшылықтардың бiрiншi орынбасарлары;
орталық аппараттың департамент директорлары, облыстық, Астана және Алматы қалалары төтенше жағдайлар жөнiндегi департаменттерiнiң бастықтары, Төтенше жағдайлар министрлiгi Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау комитетiнiң облыстар, Астана және Алматы қалалары төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау басқармаларының бастықтары;";
жетiншi абзац алынып тасталсын;
сегiзiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"облыстар, Алматы және Астана қалалары әкiмдiктерi iшкi саясат департаменттерiнiң директоры.";
6-тармақта:
екiншi абзацта:
"Ұйымдастыру-бақылау жұмысы және кадр саясаты басқармасынан", "Ұйымдастыру-бақылау жұмысы және кадр саясаты басқармасына" деген сөздер тиiсiнше "Кадр caясаты бөлiмiнен", "Кадр саясаты бөлiмiне" деген сөздермен ауыстырылсын;
төртінші абзацта "Ұйымдастыру-бақылау жұмысы және кадр саясаты басқармасына" деген сөздер "Кадр саясаты бөліміне" деген сөздермен ауыстырылсын.

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі