О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2005 года N 495. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2021 года № 527,
Сноска. Утратило силу Постановлением Правительства РК от 05.08.2021 № 527 (вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Законами Республики Казахстан от 16 июля 1999 года "О государственном регулировании производства и оборота этилового спирта и алкогольной продукции" и от 12 июня 2003 года "О государственном регулировании производства и оборота табачных изделий" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) (утратил силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1349 (вводится в действие с 01.01.2009);
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 августа 2003 года N 792 "О маркировке отдельных видов подакцизных товаров марками акцизного сбора" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 32, ст. 320):
в заголовке, преамбуле и тексте слова "марками акцизного сбора", "марок акцизного сбора" заменить словами соответственно "акцизными марками", "акцизных марок";
пункты 3 и 4 дополнить подпунктом 1-1) следующего содержания:
"1-1) конкурсными управляющими, реализующими имущество (активы) банкрота с 1 сентября 2005 года;";
в пунктах 5 и в абзаце третьем пункта 6 после слов "производители" и "производителей" дополнить словами соответственно ", конкурсные управляющие, реализующие имущество (активы) банкрота," и ", конкурсных управляющих, реализующих имущество (активы) банкрота,";
в пункте 8 слова "производства и обращения отечественных производителей и импортеров алкогольной продукции и табачных изделий" заменить словами "лиц, указанных в пункте 3 настоящего постановления";
3) (утратил силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1349 (вводится в действие с 01.01.2009).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 23 мамырдағы N 495 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 тамыздағы № 527 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2021 № 527 қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексiне (Салық кодексi), Қазақстан Республикасының " Темекi өнiмдерiнiң өндiрiлуi мен айналымын мемлекеттiк реттеу туралы " 2003 жылғы 12 маусымдағы және " Этил спирті мен алкоголь өнiмiнiң өндiрiлуiн және айналымын мемлекеттiк реттеу туралы " 1999 жылғы 16 шiлдедегi Заңдарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) Ескерту. 1) тармақшасының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.12.31. N 1349 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен ;
2) "Акцизделетiн тауарлардың жекелеген түрлерiн акциздiк алым таңбаларымен таңбалау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 8 тамыздағы N 792 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 32, 320-құжат):
тақырыптағы, кiрiспедегi және мәтiндегi "акциздiк алым таңбаларымен", "акциздiк алым таңбаларын", "акциздiк алым таңбаларының" деген сөздер тиiсiнше "акциз таңбаларымен", "акциз таңбаларын", "акциз таңбаларының" деген сөздермен ауыстырылсын;
3 және 4-тармақтар мынадай мазмұндағы 1-1) тармақшамен толықтырылсын:
"1-1) банкроттың мүлкiн (активтерiн) сататын конкурстық басқарушылар - 2005 жылғы 1 қыркүйектен бастап;";
5-тармақтағы "өндiрушiлер" деген сөзден кейiн ", банкроттың мүлкiн (активтерiн) сататын конкурстық басқарушылар" деген сөздермен толықтырылсын, 6-тармақтың үшiншi абзацындағы "өндiрушiлер мен" деген сөздер "өндірушiлердiң, банкроттың мүлкiн (активтерiн) сататын конкурстық басқарушылардың және" деген сөздермен ауыстырылсын;
8-тармақтағы "алкоголь өнiмдерi мен темекi бұйымдарын отандық өндiрушiлер мен импорттаушылардың өндiрiсi мен айналымының" деген сөздер "осы қаулының 3-тармағында көрсетiлген тұлғалардың" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) Ескерту. 3) тармақшасының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.12.31. N 1349 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен .
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi