О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 29 марта 2002 года N 828"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2005 года N 911
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнения в Указ  Президента Республики Казахстан от 29 марта 2002 года N 828".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Указ
Президента Республики Казахстан О внесении дополнения в Указ Президента
Республики Казахстан от 29 марта 2002 года N 828
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 29 марта 2002 года N 828 "О некоторых вопросах кадровой политики в системе органов государственной власти" следующее дополнение:
в Перечне должностей политических государственных служащих и руководящих работников государственных органов, назначаемых и утверждаемых Президентом Республики Казахстан или по согласованию с ним, избираемых по его представлению, утвержденном названным Указом:
после строки:
"Первый заместитель        Президентом  Министром      Премьер-
Министра обороны                        обороны        Министром,
Республики Казахстан -                                 Руководи-
председатель Комитета                                  телем
начальников штабов                                     Админис-
Министерства обороны                                   трации"
Республики Казахстан
дополнить строкой следующего содержания:
"Первый заместитель        Президентом  Министром      Премьер-
Министра иностранных дел                иностранных    Министром,
Республики Казахстан                    дел            Руководи-
телем
Админис-
трации".
2. Правительству Республики Казахстан привести свои акты в соответствие с настоящим Указом.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 29 наурыздағы N 828 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 қыркүйектегі N 911 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 29 наурыздағы N 828  Жарлығына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ
ЖАРЛЫҒЫ Қазақстан Республикасы Президентiнiң
2002 жылғы 29 наурыздағы N 828 Жарлығына
толықтыру енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Мемлекеттiк билiк органдары жүйесiндегi кадр саясатының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2002 жылғы 29 наурыздағы N 828  Жарлығына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
аталған Жарлықпен бекiтiлген Мемлекеттік саяси қызметшілер лауазымдарының және мемлекеттік органдардың Қазақстан Республикасының Президентi тағайындайтын және бекiтетiн немесе оның келiсуiмен тағайындалатын және бекітiлетiн, оның ұсынуы бойынша сайланатын басшы қызметкерлерінің лауазымдар тiзбесiнде:
мына:
"Қазақстан Республикасы    Президент   Қорғаныс   Премьер-
Қорғаныс министрiнiң                   министрi   Министрмен,
бiрiншi орынбасары -                              Әкiмшiлiк
Қазақстан Республикасының                         Басшысымен"
Қорғаныс министрлiгi
Штабтар бастықтары
комитетінiң төрағасы
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы   Президент    Сыртқы     Премьер-
Сыртқы iстер министрiнiң               iстер      Министрмен,
бiрiншi орынбасары                     министрi   Әкiмшiлiк
Басшысымен".
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi өз актiлерiн осы Жарлыққа сәйкестiкке келтiрсiн.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi