О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2004 года N 669
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2006 года N 114. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года N 302
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.04.2010 N 302.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2004 года N 669 "Об утверждении Программы развития газовой отрасли Республики Казахстан на 2004 - 2010 годы" следующие изменения и дополнение:
в Программе развития газовой отрасли Республики Казахстан на 2004 - 2010 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 3 "Основные направления и механизм реализации Программы":
в подразделе 3.3 "Модернизация и развитие системы магистральных газопроводов":
в главе 3.3.1. "Реконструкция и строительство новых газопроводов":
в части "Реконструкция и модернизация действующей газотранспортной системы":
в последнем абзаце слова: "и развитию конкуренции" исключить;
в части "Расширение сети газопроводов внутреннего газоснабжения страны":
в абзаце девятом слова: "и распределительными - ЗАО "Региональная газотранспортная система", а также оператора по оптовой поставке газа в лице "ЗАО "КазТрансГаз Дистрибьюшен" исключить;
в подразделе 3.4. "Организационное и нормативное обеспечение отрасли":
в главе 3.4.1. "Оптимизация организационной структуры газотранспортной системы":
абзац тринадцатый исключить;
в разделе 6 "План мероприятий по реализации Программы развития газовой отрасли Республики Казахстан на период с 2004 - 2006 годы":
подраздел 1 "Мероприятия по совершенствованию нормативно-правовой базы, направленные на повышение эффективности работы отрасли" дополнить строкой порядковый номер 3-1 следующего содержания:
"3-1 Разработать проект    МЭМР,         4 квартал  Не     Нет
План меро-  поста-    заинтере-     2006 года  тре-
приятий по  новле-    сованные                 бует-
реализации  ния       государ-                 ся
Программы   Прави-    ственные
развития    тель-     органы и
газовой     ства      компании
отрасли     Рес-      (по сог-
Республики  пуб-      ласова-
Казахстан   лики      нию)
на период   Казах-
2007-2010   стан
годы
(второй
этап)                                                  ";
в примечании к указанному Плану:
строку "АРЕМ - Агентство РК по регулированию естественных монополий и защите конкуренции" заменить строкой "АРЕМ - Агентство РК по регулированию естественных монополий";
строку "АЧС - Агентство РК по чрезвычайным ситуациям" заменить строкой "МЧС - Министерство по чрезвычайным ситуациям".

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 18 маусымдағы N 669 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 ақпандағы N 114 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 302 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.04.14 № 302 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының газ саласын дамытудың 2004-2010 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 18 маусымдағы N 669 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының газ саласын дамытудың 2004-2010 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Бағдарламаны iске асырудың негiзгi бағыттары мен оны iске асыру тетiгi" деген 3-бөлiмде:
"Магистралды газ құбырлары жүйесiн жаңғырту және дамыту" деген 3.3-кiшi бөлiмде:
"Жаңа газ құбырларын қайта құрылымдау және салу" деген 3.3.1-тарауда:
"Жұмыс iстеп тұрған газ-көлiк жүйесiн қайта құрылымдау және салу" деген бөлiгiнде:
соңғы абзацтағы "және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi" деген сөздер алынып тасталсын;
"Елдi газбен iшкi жабдықтау газ құбырлары тораптарын кеңейту" деген бөлiгiнде:
тоғызыншы абзацтағы "және "РГС" ЖАҚ", ", сондай-ақ "ҚазТрансГаз Дистрибьюшен ЖАҚ атынан газды көтерме саудамен жеткiзу жөнiндегi оператордың" деген сөздер алынып тасталсын;
"Саланы ұйымдастырушылық және нормативтiк қамтамасыз ету" деген 3.4-кiшi бөлiмде:
"Газ көлiк жүйесiнiң ұйымдастыру құрылымын оңтайландыру" деген 3.4.1.-тарауда:
он үшiншi абзац алынып тасталсын;
"2004-2006 жылдарға арналған Қазақстан Республикасының газ саласын дамыту бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-бөлiмде:
"Сала жұмысының тиiмдiлiгiн арттыруға бағытталған нормативтiк-құқықтық базаны жетiлдiру жөнiндегi iс-шаралар" деген 1-кiшi бөлiм мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрі 3-1-жолмен толықтырылсын:
"3-1 Қазақстан       Қазақстан     ЭМРМ,   2006 ж.  Талап   Жоқ
Республикасы-   Республикасы- мүдделi 4-тоқсан етiл-
ның газ саласын ның Үкiметi   мемле-           мейдi
дамытудың       қаулысының    кеттiк
2007-2010       жобасы        органдар
жылдардағы                    мен ком-
кезеңге                       паниялар
арналған                      (келiсiм
(екiншi кезеңi)               бойынша)
бағдарламасын
iске асыру
жөнiндегi iс-
шаралар жоспарын
әзiрлеу                                                 ";
көрсетiлген Жоспарға ескертуде:
"ТМРБҚА - ҚР Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау агенттiгi" деген жол "ТМРА - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттiгi" деген жолмен ауыстырылсын;
"ТЖА - ҚР Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгi" деген жол "ТЖМ - ҚР Төтенше жағдайлар министрлiгi" деген жолмен ауыстырылсын.

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі