О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2006 года N 470у
В соответствии с  Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2006 год" следующее дополнение:
в  приложении 324 к указанному постановлению:
пункт 8 графы 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" после слов "водогрейной котельной города Астаны" дополнить словами ", в том числе перечисление аванса для заказа котлов водогрейных типа КВ-Т-139,6-150 со вспомогательным оборудованием в размере не более пятидесяти процентов от его стоимости при условии предоставления подрядной организацией гарантии банка второго уровня на своевременное исполнение договорных обязательств по поставке оборудования на сумму выплачиваемого аванса".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 желтоқсандағы N 470у Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет  кодексiне сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "2006 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235  қаулысына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға  324-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаларды iске асыру бойынша iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесi 5-бағанының 8-тармағы "Астана қаласының су жылыту қазандығын орнатып ЖЭО-2 кеңейту және қайта жаңарту" деген сөздерден кейiн ", оның iшiнде төленетiн аванс сомасына жабдықтарды жеткiзу жөнiндегi шарттық мiндеттемелердi уақтылы орындауға екiншi деңгейдегi банктiң кепiлдiгiн мердiгер ұйымның ұсыну шарты кезiнде оның құнының елу пайызынан аспайтын мөлшерде қосалқы жабдықтармен КB-T-139,6-150 типтi су жылыту қазандықтарына тапсырыс беру үшiн аванс аудару" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы