О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2002 года N 784
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2007 года N 38. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2023 года № 1195.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.12.2023 № 1195.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 12 января 2007 года N 272 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 марта 2002 года N 828" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2002 года N 784 "О некоторых вопросах совершенствования механизма решения кадровых вопросов по должностным лицам, назначаемым Правительством Республики Казахстан или по согласованию с ним" следующее дополнение:
в Перечне должностей политических государственных служащих и иных руководящих должностных лиц центральных и местных исполнительных органов, Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, назначаемых Правительством Республики Казахстан или по согласованию с ним, утвержденном указанным постановлением:
перед строкой:
"Заместители министров Правитель- министрами Президентом или -
(вице-министры) ством по его поручению
с Руководителем
Администрации "
дополнить строкой следующего содержания:
"Руководитель Правитель- Премьер- Президентом или -
Канцелярии Премьер- ством Министром по его поручению
Министра с Руководителем
Администрации ".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 16 шiлдедегi N 784 қаулыcына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2007 жылғы 19 қаңтардағы N 38 Қаулыcы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 1195 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 27.12.2023 № 1195 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 29 наурыздағы N 828 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2007 жылғы 12 қаңтардағы N 272 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасының Үкiметi тағайындайтын немесе онымен келiсiм бойынша тағайындалатын лауазымды адамдар бойынша кадр мәселелерiн шешу тетiгiн жетілдiрудiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 16 шiлдедегi N 784 қаулысына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтілген Қазақстан Республикасының Үкiметi тағайындайтын немесе онымен келiсiм бойынша тағайындалатын орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың, Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң мемлекеттiк саяси қызметшiлерi мен өзге де басшы лауазымды адамдары лауазымдарының тiзбесiнде:
мынадай:
"Министрлердiң Үкiмет министрлермен Президентпен -
орынбасарлары немесе оның
(вице-министрлер) тапсыруымен
Әкiмшiлiк
Басшысымен "
деген жолдың алдынан:
"Премьер-Министр Үкiмет Премьер- Президентпен -
Кеңсесiнiң Басшысы Министрмен немесе оның
тапсыруымен
Әкiмшiлiк
Басшысымен "
деген жолмен толықтырылсын.
. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгiзіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі