Об утверждении перечня участков недр, подлежащих выставлению на конкурс
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2007 года N 764
В соответствии со  статьей 7  Закона Республики Казахстан от 27 января 1996 года "О недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемый перечень участков недр, подлежащих выставлению на конкурс.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 сентября 2007 года N 764
Перечень
участков недр, подлежащих выставлению на конкурс
N
п/п
Вид
полезного
ископае-
мого
Наименование
место-
рождения,
участка
недр
Местонахождение
Вид операций
по недро-
пользованию
Область
Географи-
ческие
координаты
с.ш. в.д.
1
2
3
4
5
6
1.
Подземные
воды
Участок
водозабора Атбасарского
месторождения
Акмолинская
Координаты
центра
51 0 51' 68 0 22'
Добыча
2.
Подземные
воды
Участок
Нижнерома-
новского Рождествен-
ского
месторождения
Акмолинская
50 0 53' 71 0 17'
50 0 55' 71 0 15'
50 0 56' 71 0 16'
50 0 57' 71 0 18'
50 0 56' 71 0 20'
50 0 55' 71 0 22'
50 0 53' 71 0 19'
Разведка
и добыча
3.
Подземные
воды
Месторождение
Курайлинское
Актюбинская
50 0 36' 56 0 48'
50 0 36' 57 0 10'
50 0 20' 57 0 10'
50 0 20' 56 0 48'
Разведка
и добыча
4.
Подземные
воды
Участок
скважины N 1 в пос.
Кирпичный
г. Актобе
Актюбинская
Координаты
центра
50 0 10' 57 0 20'
Добыча
5.
Подземные
воды
Месторождение
Жанасу
Атырауская
Координаты
центра
46 0 40' 55 0 37'
Добыча
6.
Подземные
воды
Ахмировский
водозабор
Восточно-
Казахстанская
Координаты
центра
49 0 56' 82 0 33'
Добыча
7.
Подземные
воды
Водозабор
на протоке
Западная на
левом берегу
р. Иртыш
Восточно-
Казахстанская
Координаты
центра
50 0 25' 80 0 12'
Добыча
8.
Подземные
воды
Водозабор
Аблакетский
Восточно-
Казахстанская
Координаты
центра
49 0 53' 82 0 41'
Добыча
9.
Подземные
воды
Участки
скважин
NN 606-609,
2а-3а Талас-
Ассинского
месторождения
Жамбылская
Координаты
центра
42 0 50' 71 0 14'
Добыча
10.
Подземные
воды
Участки
скважин NN
2513-2514,
2530, 2357,
5, 9, 10
Талас-
Ассинского
месторождения
Жамбылская
Координаты
центра
42 0 55' 71 0 19'
Добыча
11
Подземные
воды
Аксайское
месторождение,
водозабор
"Бестау"
Западно-
Казахстанская
Координаты
центра
51 0 14' 53 0 01'
Добыча
12.
Подземные
воды
Месторождение
Нижний Бьеф
Карагандинская
Координаты
центра
49 0 40' 72 0 53'
Добыча
13.
Подземные
воды
Месторождение
Жамшинское
Карагандинская
Координаты
центра
47 0 38' 74 0 06'
Добыча
14.
Подземные
воды
Участок
скважин
NN 4-9
Убаганского
месторождения
Костанайская
Координаты
центра
53 0 00' 64 0 17'
Добыча
15.
Подземные
воды
Участки
скважин

Конкурсқа шығарылуға тиіс жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 3 қыркүйектегі N 764 Қаулысы
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 27 қаңтардағы Заңының 7-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қоса беріліп отырған конкурсқа шығарылуға тиіс жер қойнауы учаскелерінің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 3 қыркүйектегі
N 764 қаулысымен
бекітілген
Конкурсқа шығарылуы тиіс жер қойнауы учаскелерінің тізбесі
р/с
N
Пайдалы
қазбаның
түрі
Кен
орнының,
учаскенің
аты
Орналасқан жері
Жер қойнауын
пайдалану
операция-
ларының
түрі
Облысы
Географиялық
координаттары
с.е. ш.б.
1
2
3
4
5
6
1.
Жерасты
сулары
Атбасар
кен ор-
нының су
қоймасы
учаскесі
Ақмола
Орталық
координаттары
51 0 51 ' 68 0 22 '
Өндіру
2.
Жерасты
сулары
Рождеств-
енск кен
орнының
Нижнером-
ановск
учаскесі
Ақмола
50 0 53 ' 71 0 17 '
50 0 55 ' 71 0 15 '
50 0 56 ' 71 0 16 '
50 0 57 ' 71 0 18 '
50 0 56 ' 71 0 20 '
50 0 55 ' 71 0 22 '
50 0 53 ' 71 0 19 '
Барлау және
өндіру
3.
Жерасты
сулары
Қурайлы
кен орны
Ақтөбе
50 0 36 ' 56 0 48 '
50 0 36 ' 57 0 10 '
50 0 20 ' 57 0 10 '
50 0 20 ' 56 0 48 '
Барлау және
өндіру
4.
Жерасты
сулары
Ақтөбе
қаласы
Кирпичный
кентінде-
гі N 1
ұңғыма
учаскесі
Ақтөбе
Орталық
координаттары
50 0 10 ' 57 0 20 '
Өндіру
5.
Жерасты
сулары
Жанасу
кен орны
Атырау
Орталық
координаттары
46 0 40 ' 55 0 37 '
Өндіру
6.
Жерасты
сулары
Ахмир су
қоймасы
Шығыс
Қазақстан
Орталық
координаттары
49 0 56 ' 82 0 33 '
Өндіру
7.
Жерасты
сулары
Ертіс
өзенінің
сол жақ
жағалауы-
ндағы
Батыс
ағымының
су
қоймасы
Шығыс Қазақстан
Орталық
координаттары
50 0 25 ' 80 0 12 '
Өндіру
8.
Жерасты
сулары
Аблакет
су
қоймасы
Шығыс
Қазақстан
Орталық
координаттары
49 0 53 ' 82 0 41 '
Өндіру
9.
Жерасты
сулары
Талас-
Ассы кен
орнының
NN 606-
609, 2а-
3а ұңғым-
аларының
учаскеле-
рі
Жамбыл
Орталық
координаттары
42 0 55 ' 71 0 19 '
Өндіру
10.
Жерасты
сулары
Талас-
Ассы кен
орнының
NN 606-
609, 2а-
3а ұңғым-
аларының
учаскеле-
рі
Жамбыл
Орталық
координаттары
42 0 55 ' 71 0 19 '
Өндіру
11.
Жерасты
сулары
Ақсай кен
орнының
Бестау су
қоймасы
Батыс
Қазақстан
Орталық
координаттары
51 0 14 ' 53 0 01 '
Өндіру
12.
Жерасты
сулары
Төменгі
Бьеф кен
орны
Қарағанды
Орталық
координаттары
49 0 40 ' 72 0 53 '
Өндіру
13.
Жерасты
сулары
Жәмші кен
орны
Қарағанды
Орталық
координаттары
47 0 38 ' 74 0 06 '
Өндіру
14.
Жерасты
сулары
Обаған
кен орны-
ның NN 4-
9 ұңғыма-
ларының
учаске-
лері
Қостанай
Орталық
координаттары
53 0 00 ' 64 0 17 '
Өндіру
15.
Жерасты
сулары
Байқоңыр
қаласын-
дағы NN

N 0745-0747 в
г. Байконур
Кызылординская
Координаты
центра
45 0 37' 63 0 18'
Добыча
16.
Подземные
воды
Месторождение
Кызылжарминское
Кызылординская
44 0 52' 65 0 27'
44 0 52' 65 0 35'
44 0 44' 65 0 35'
44 0 44' 65 0 27'
Разведка и
добыча
17.
Подземные
воды
Участки
скважин
NN 1-8
месторождения
Шалкия
Кызылординская
Координаты
центра
43 0 54' 67 0 16'
Добыча
18.
Подземные
воды
Месторождение
лечебных
минеральных
вод базы
отдыха Ивушка
(скважина
N 12-н)
Мангистауская
Координаты
центра
43 0 27' 51 0 19'
Добыча
19.
Подземные
воды
Участок
скважины
N 0521 При-
ташкентского
артезианского
бассейна
Южно-
Казахстанская
Координаты
центра
41 0 30' 69 0 16'
Разведка и
добыча
20.
Подземные
воды
Участок Тугай
Приташкентского
артезианского
бассейна
Южно-
Казахстанская
Координаты
центра
41 0 23' 69 0 03'
Добыча
21.
Подземные
воды
Участки
скважин
NN 514-518,
748-753, 3,
4, 16, 17,
Наурыз-1,
1а, 2а, 3а,
4а, распо-
ложенных в
пределах
Караспанского
месторождения
Южно-
Казахстанская
Координаты
центра
42 0 27' 68 0 55'
Добыча
22.
Подземные
воды
Участки
скважин
NN 1, 4-7
Бадам-
Сайрамского
месторождения
Южно-
Казахстанская
Координаты
центра
42 0 17' 69 0 38'
Добыча

0745-0747 ұңғыма-
ларының
учаске-
лері
Қызылорда
Орталық
координаттары
45 0 37 ' 63 0 18 '
Өндіру
16.
Жерасты
сулары
Қызыл-
жарма кен
орны
Қызылорда
44 0 52 ' 65 0 27 '
44 0 52 ' 65 0 35 '
44 0 44 ' 65 0 35 '
44 0 44 ' 65 0 27 '
Барлау және
өндіру
17.
Жерасты
сулары
Шалқия
кен орны-
ның NN
1-8 ұңғымала-
ларының
учаске-
лері
Қызылорда
Орталық
координаттары
43 0 54 ' 67 0 16 '
Өндіру
18.
Жерасты
сулары
Ивушка
демалыс
базасы
емдік
минерал-
дық сулар
кен орны-
ның N 12
(ұңғыма-
сы)
Маңғыстау
Орталық
координаттары
43 0 27 ' 51 0 19 '
Өндіру
19.
Жерасты
сулары
Ташкент
маңындағы
артезиан
бассейні-
нің N
0521
ұңғыма
учаскесі
Оңтүстік
Қазақстан
Орталық
координаттары
41 0 30 ' 69 0 16 '
Барлау және
өндіру
20.
Жерасты
сулары
Ташкент
маңындағы
артезиан
бассейні-
нің Тоғай
учаскесі
Оңтүстік
Қазақстан
Орталық
координаттары
41 0 23 ' 69 0 03 '
Өндіру
21.
Жерасты
сулары
Қараспан
кен орны
шегінде
орналас-
қан NN 514-518,
748-753,
3, 4, 16,
17,
Наурыз-1,
1а, 2а ,
3а, 4а
ұңғымалар
Оңтүстік
Қазақстан
Орталық
координаттары
42 0 27 ' 68 0 55 '
Өндіру
22.
Жерасты
сулары
Бадам-
Сайрам
кен
орнының
NN 1, 4-7
ұңғымала-
ларының
учаске-
лері
Оңтүстік
Қазақстан
Орталық
координаттары
42 0 17 ' 69 0 38 '
Өндіру