Некоторые вопросы Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2008 года № 867. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2010 года № 427
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.05.2010 № 427.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать государственные учреждения - территориальные органы Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2003 года № 724 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 30, ст. 294) следующее изменение:
в перечне государственных учреждений - территориальных органов Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи, утвержденном указанным постановлением, слово "Управление" заменить словом "Инспекция".
3. Агентству Республики Казахстан по информатизации и связи принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 сентября 2008 года № 867
Перечень
переименовываемых государственных учреждений -
территориальных органов Агентства Республики Казахстан по
информатизации и связи
1. Управление по информатизации и связи Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи по городу Астане и Акмолинской области в инспекцию по информатизации и связи Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи по городу Астане и Акмолинской области.
2. Управление по информатизации и связи Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи по городу Алматы и Алматинской области в инспекцию по информатизации и связи Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи по городу Алматы и Алматинской области.
3. Управление по информатизации и связи Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи по Актюбинской области в инспекцию по информатизации и связи Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи по Актюбинской области.
4. Управление по информатизации и связи Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи по Атырауской области в инспекцию по информатизации и связи Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи по Атырауской области.

Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 22 қыркүйектегі N 867 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 мамырдағы № 427 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.05.18 № 427 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелері қайта аталсын.
2. "Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 шілдедегі N 724 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 30, 294-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерінің тізбесіндегі "басқармасы" деген сөз "инспекциясы" деген сөзбен ауыстырылсын.
3. Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2008 жылғы 22 қыркүйектегі
N 867 қаулысына
қосымша
Қайта аталатын Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және  байланыс агенттігінің аумақтық органдары - мемлекеттік  мекемелерінің тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігінің Астана қаласы және Ақмола облысы бойынша ақпараттандыру және байланыс жөніндегі басқармасы Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің Астана қаласы және Ақмола облысы бойынша ақпараттандыру және байланыс инспекциясы болып.
2. Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігінің Алматы қаласы және Алматы облысы бойынша ақпараттандыру және байланыс жөніндегі басқармасы Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің Алматы қаласы және Алматы облысы бойынша ақпараттандыру және байланыс инспекциясы болып.
3. Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігінің Ақтөбе облысы бойынша ақпараттандыру және байланыс жөніндегі басқармасы Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің Ақтөбе облысы бойынша ақпараттандыру және байланыс инспекциясы болып.
4. Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігінің Атырау облысы бойынша ақпараттандыру және байланыс жөніндегі басқармасы Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру байланыс агенттігінің Атырау облысы бойынша ақпараттандыру байланыс инспекциясы болып.

5. Управление по информатизации и связи Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи по Восточно-Казахстанской области в инспекцию по информатизации и связи Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи по Восточно-Казахстанской области.
6. Управление по информатизации и связи Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи по Жамбылской области в инспекцию по информатизации и связи Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи по Жамбылской области.
7. Управление по информатизации и связи Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи по Западно-Казахстанской области в инспекцию по информатизации и связи Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи по Западно-Казахстанской области.
8. Управление по информатизации и связи Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи по Карагандинской области в инспекцию по информатизации и связи Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи по Карагандинской области.
9. Управление по информатизации и связи Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи по Кызылординской области в инспекцию по информатизации и связи Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи по Кызылординской области.
10. Управление по информатизации и связи Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи по Костанайской области в инспекцию по информатизации и связи Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи по Костанайской области.
11. Управление по информатизации и связи Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи по Мангистауской области в инспекцию по информатизации и связи Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи по Мангистауской области.
12. Управление по информатизации и связи Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи по Павлодарской области в инспекцию по информатизации и связи Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи по Павлодарской области.
13. Управление по информатизации и связи Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи по Северо-Казахстанской области в инспекцию по информатизации и связи Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи по Северо-Казахстанской области.

5. Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша ақпараттандыру және байланыс жөніндегі басқармасы Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру байланыс агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша және байланыс агенттігінің Шығыс Қазақстан ақпараттандыру және байланыс инспекциясы болып.
6. Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігінің Жамбыл облысы бойынша ақпараттандыру және байланыс жөніндегі басқармасы Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің Жамбыл облысы бойынша ақпараттандыру және байланыс инспекциясы болып.
7. Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігінің Батыс Қазақстан облысы бойынша ақпараттандыру және байланыс жөніндегі басқармасы Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің Батыс Қазақстан облысы бойынша ақпараттандыру және байланыс инспекциясы болып.
8. Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігінің Қарағанды облысы бойынша ақпараттандыру және байланыс жөніндегі басқармасы Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің Қарағанды облысы бойынша ақпараттандыру және байланыс инспекциясы болып.
9. Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігінің Қызылорда облысы бойынша ақпараттандыру және байланыс жөніндегі басқармасы Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің Қызылорда облысы бойынша ақпараттандыру және байланыс инспекциясы болып.
10. Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігінің Қостанай облысы бойынша ақпараттандыру және байланыс жөніндегі басқармасы Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің Қостанай облысы бойынша ақпараттандыру және байланыс инспекциясы болып.
11. Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігінің Маңғыстау облысы бойынша ақпараттандыру және байланыс жөніндегі басқармасы Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің Маңғыстау облысы бойынша ақпараттандыру және байланыс инспекциясы болып.
12. Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігінің Павлодар облысы бойынша ақпараттандыру және байланыс жөніндегі басқармасы Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің Павлодар облысы бойынша ақпараттандыру және байланыс инспекциясы болып.
13. Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша ақпараттандыру және байланыс жөніндегі басқармасы Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша ақпараттандыру және байланыс инспекциясы болып.

14. Управление по информатизации и связи Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи по Южно-Казахстанской области в инспекцию по информатизации и связи Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи по Южно-Казахстанской области.

14. Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша ақпараттандыру және байланыс жөніндегі басқармасы Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша ақпараттандыру және байланыс инспекциясы болып.