О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 374
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать:
1) государственное учреждение "Налоговый департамент по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него государственного учреждения "Налоговое управление по городу Кокшетау Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан";
2) государственное учреждение "Налоговый департамент по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него государственного учреждения "Налоговое управление по городу Талдыкорган Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан";
3) государственное учреждение "Налоговый департамент по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него государственного учреждения "Налоговое управление по городу Атырау Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан";
4) государственное учреждение "Налоговый департамент по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него государственного учреждения "Налоговое управление по городу Тараз Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан";
5) государственное учреждение "Налоговый департамент по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него государственного учреждения "Налоговое управление по городу Уральск Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан";
6) государственное учреждение "Налоговый департамент по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него государственного учреждения "Налоговое управление по городу Кызылорда Налогового департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан";
7) государственное учреждение "Налоговое управление по городу Шымкент Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него государственного учреждения "Налоговое управление по Абайскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан", государственного учреждения "Налоговое управление по Аль-Фарабийскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан", государственного учреждения "Налоговое управление по Енбекшинскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан".

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 наурыздағы N 374 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар қайта ұйымдастырылсын:
1) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақмола облысы бойынша Салық департаменті" мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Көкшетау қаласы бойынша Салық басқармасы" мемлекеттік мекемесін бөлу жолымен;
2) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Алматы облысы бойынша Салық департаменті" мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Талдықорған қаласы бойынша Салық басқармасы" мемлекеттік мекемесін бөлу жолымен;
3) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Атырау облысы бойынша Салық департаменті" мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Атырау облысы бойынша Салық департаментінің Атырау қаласы бойынша Салық басқармасы" мемлекеттік мекемесін бөлу жолымен;
4) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Жамбыл облысы бойынша Салық департаменті" мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Жамбыл облысы бойынша Салық департаментінің Тараз қаласы бойынша Салық басқармасы" мемлекеттік мекемесін бөлу жолымен;
5) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаменті" мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Орал қаласы бойынша Салық басқармасы" мемлекеттік мекемесін бөлу жолымен;
6) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қызылорда облысы бойынша Салық департаменті" мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қызылорда облысы бойынша Салық департаментінің Қызылорда қаласы бойынша Салық басқармасы" мемлекеттік мекемесін бөлу жолымен;
7) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Шымкент қаласы бойынша Салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Абай ауданы бойынша Салық басқармасы" мемлекеттік мекемесін, "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Әл Фараби ауданы бойынша Салық басқармасы" мемлекеттік мекемесін, "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Еңбекші ауданы бойынша Салық басқармасы" мемлекеттік мекемесін бөлу жолымен.

2. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
3. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 1999 года № 626 "Вопросы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 22, ст. 215);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 1999 года № 930 "Вопросы Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 32-33, ст. 295).
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 марта 2009 года № 374
Изменения и дополнения, которые вносятся
в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2002 года № 1102 "Вопросы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 33, ст. 359), подпункт 3) пункта 1 исключить.
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года № 1133 "Вопросы Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 43, ст. 541), подпункт 3) пункта 3 исключить.
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года № 1134 "Некоторые вопросы Комитета финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 43, ст. 542), подпункт 3) пункта 4 исключить.
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 "О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 22, ст. 205):
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Утвердить:
1) Перечень государственных учреждений - территориальных органов Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан;
2) Перечень государственных учреждений - территориальных инспекций Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан;
3) Перечень государственных учреждений - территориальных органов Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан;
4) Перечень государственных учреждений - межрегиональных департаментов государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан;

2. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
3. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 24 мамырдағы N 626 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 22, 215-құжат);
2) "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 5 шілдедегі N 930 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 32-33, 295-құжат).
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 20 наурыздағы
N 374 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен қосымшалар
1. "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002  жылғы 9 қазандағы N 1102 қаулысында 1-тармақтың 3) тармақшасы алынып тасталсын (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 33, 359-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 1133 қаулысында 3-тармақтың 3) тармақшасы алынып тасталсын (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 43, 541-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу комитетінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 1134 қаулысында 4-тармақтың 3) тармақшасы алынып тасталсын (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 43, 542-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі N 387 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 22, 205-құжат):
мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. Мыналар бекітілсін:
1) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі;
2) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің аумақтық инспекциялары - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі;
3) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі;
4) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің өңіраралық мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменттері - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі;

5) Перечень государственных учреждений - межрегиональных департаментов Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан;
6) Перечень государственных учреждений - территориальных органов Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан;";
дополнить перечнями следующего содержания:
1) государственных учреждений - территориальных органов Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) государственных учреждений - территориальных инспекций Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) государственных учреждений - территориальных органов Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
4) государственных учреждений - межрегиональных департаментов государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
5) государственных учреждений - межрегиональных департаментов Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан согласно приложению 5 к настоящему постановлению;
6) государственных учреждений - территориальных органов Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан согласно приложению 6 к настоящему постановлению;
в приложении 3 к указанному постановлению пункты 53, 87 и 185 изложить в следующей редакции:
"53. Налоговый комитет по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Налоговый департамент по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан;
87. Налоговый комитет по Мойынкумскому району Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Налоговое управление по Мойынкумскому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан;
185. Налоговый комитет по Айыртаускому району Налогового комитета по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Налоговое управление по Айыртаускому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан;";
в приложении 5 к указанному постановлению:
подпункты 9) и 13) пункта 13 изложить в следующей редакции:
"9) Шал акына районный отдел казначейства в управление казначейства района имени Шал акына;
13) Отдел казначейства района имени Габита Мусерепова в управление казначейства района имени Габита Мусрепова;".
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 марта 2009 года № 374
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 апреля 2008 года № 387
Перечень
государственных учреждений - территориальных органов
Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1. Налоговый департамент по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Налоговое управление по городу Кокшетау Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Налоговое управление по городу Степногорску Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Налоговое управление по Аккольскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
5. Налоговое управление по Астраханскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
6. Налоговое управление по Атбасарскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
7. Налоговое управление по Сандыктаускому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.

5) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің өңіраралық департаменттері - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі;
6) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі;";
мынадай мазмұндағы:
1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерінің;
2) осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің аумақтық инспекциялары - мемлекеттік мекемелерінің;
3) осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерінің;
4) осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің өңіраралық мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменттері - мемлекеттік мекемелерінің;
5) осы қаулыға 5-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің өңіраралық департаменттері - мемлекеттік мекемелерінің;
6) осы қаулыға 6-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерінің тізбелерімен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 3-қосымшада:
53, 87 және 185-тармақтардың мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
212-тармақтың мемлекеттік тілдегі мәтініндегі "Түріксіб" және "Түркісіб" деген сөздер тиісінше "Түрксіб" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 5-қосымшада:
13-тармақтың 9) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"9) Шал ақын аудандық қазынашылық бөлімі Шал ақын атындағы ауданның қазынашылық басқармасына;";
13) тармақшаның мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 20 наурыздағы
N 374 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 24 сәуірдегі
N 387 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетінің Ақмола облысы бойынша Салық департаменті.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Көкшетау қаласы бойынша Салық басқармасы.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Степногор қаласы бойынша Салық басқармасы.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Ақкөл ауданы бойынша Салық басқармасы.
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Астрахан ауданы бойынша Салық басқармасы.
6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Атбасар ауданы бойынша Салық басқармасы.
7. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Сандықтау ауданы бойынша Салық басқармасы.

8. Налоговое управление по Аршалынскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
9. Налоговое управление по Ерейментаускому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
10. Налоговое управление по Егиндыкольскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
11. Налоговое управление по Коргалджинскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
12. Налоговое управление по Буландынскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
13. Налоговое управление по Целиноградскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
14. Налоговое управление по Шортандинскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
15. Налоговое управление по Жаркаинскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
16. Налоговое управление по Есильскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
17. Налоговое управление по Жаксынскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов,Республики Казахстан.
18. Налоговое управление по Зерендинскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
19. Налоговое управление по Щучинскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
20. Налоговое управление по Енбекшильдерскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
21. Налоговый департамент по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
22. Налоговое управление по городу Актобе Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
23. Налоговое управление по Алгинскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
24. Налоговое управление по Байганинскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.

8. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Аршалы ауданы бойынша Салық басқармасы.
9. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Ерейментау ауданы бойынша Салық басқармасы.
10. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Егіндікөл ауданы бойынша Салық басқармасы.
11. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Қорғалжын ауданы бойынша Салық басқармасы.
12. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Бұланды ауданы бойынша Салық басқармасы.
13. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Целиноград ауданы бойынша Салық басқармасы.
14. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Шортанды ауданы бойынша Салық басқармасы.
15. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Жарқайың ауданы бойынша Салық басқармасы.
16. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Есіл ауданы бойынша Салық басқармасы.
17. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Жақсы ауданы бойынша Салық басқармасы.
18. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Зеренді ауданы бойынша Салық басқармасы.
19. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Щучье ауданы бойынша Салық басқармасы.
20. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Еңбекшілдер ауданы бойынша Салық басқармасы.
21. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Салық департаменті.
22. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментінің Ақтөбе қаласы бойынша Салық басқармасы.
23. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментінің Алға ауданы бойынша Салық басқармасы.
24. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментінің Байғанин ауданы бойынша Салық басқармасы.

25. Налоговое управление по Айтекебийскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
26. Налоговое управление по Иргизскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
27. Налоговое управление по Каргалинскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
28. Налоговое управление по Мартукскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
29. Налоговое управление по Мугалжарскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
30. Налоговое управление по Темирскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
31. Налоговое управление по Уилскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
32. Налоговое управление по Хобдинскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
33. Налоговое управление по Хромтаускому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
34. Налоговое управление по Шалкарскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
35. Налоговый департамент по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
36. Налоговое управление по городу Талдыкорган Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
37. Налоговое управление по городу Капшагай Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
38. Налоговое управление по городу Текели Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
39. Налоговое управление по Балхашскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
40. Налоговое управление по Жамбылскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
41. Налоговое управление по Илийскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.

25. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментінің Әйтеке би ауданы бойынша Салық басқармасы.
26. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментінің Ырғыз ауданы бойынша Салық басқармасы.
27. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментінің Қарғалы ауданы бойынша Салық басқармасы.
28. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментінің Мәртөк ауданы бойынша Салық басқармасы.
29. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментінің Мұғалжар ауданы бойынша Салық басқармасы.
30. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментінің Темір ауданы бойынша Салық басқармасы.
31. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментінің Ойыл ауданы бойынша Салық басқармасы.
32. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментінің Қобда ауданы бойынша Салық басқармасы.
33. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментінің Хромтау ауданы бойынша Салық басқармасы.
34. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментінің Шалқар ауданы бойынша Салық басқармасы.
35. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Алматы облысы бойынша Салық департаменті.
36. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Талдықорған қаласы бойынша Салық басқармасы.
37. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Қапшағай қаласы бойынша Салық басқармасы.
38. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Текелі қаласы бойынша Салық басқармасы.
39. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Балхаш ауданы бойынша Салық басқармасы.
40. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Жамбыл ауданы бойынша Салық басқармасы.
41. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Іле ауданы бойынша Салық басқармасы.

42. Налоговое управление по Карасайскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
43. Налоговое управление по Райымбекскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
44. Налоговое управление по Талгарскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
45. Налоговое управление по Уйгурскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
46. Налоговое управление по Енбекшиказахскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
47. Налоговое управление по Аксускому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
48. Налоговое управление по Алакольскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
49. Налоговое управление по Каратальскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
50. Налоговое управление по Кербулакскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
51. Налоговое управление по Коксускому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
52. Налоговое управление по Панфиловскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
53. Налоговое управление по Саркандскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
54. Налоговое управление по Ескельдинскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
55. Налоговый департамент по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
56. Налоговое управление по городу Атырау Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
57. Налоговое управление по Курмангазинскому району Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
58. Налоговое управление по Индерскому району Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.

42. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Қарасай ауданы бойынша Салық басқармасы.
43. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Райымбек ауданы бойынша Салық басқармасы.
44. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Талғар ауданы бойынша Салық басқармасы.
45. Қазақстан. Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Ұйғыр ауданы бойынша Салық басқармасы.
46. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Еңбекшіқазақ ауданы бойынша Салық басқармасы.
47. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Ақсу ауданы бойынша Салық басқармасы.
48. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Алакөл ауданы бойынша Салық басқармасы.
49. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Қаратал ауданы бойынша Салық басқармасы.
50. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Кербұлақ ауданы бойынша Салық басқармасы.
51. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Көксу ауданы бойынша Салық басқармасы.
52. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Панфилов ауданы бойынша Салық басқармасы.
53. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Сарқанд ауданы бойынша Салық басқармасы.
54. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Ескелді ауданы бойынша Салық басқармасы.
55. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Атырау облысы бойынша Салық департаменті.
56. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Атырау облысы бойынша Салық департаментінің Атырау қаласы бойынша Салық басқармасы.
57. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Атырау облысы бойынша Салық департаментінің Құрманғазы ауданы бойынша Салық басқармасы.
58. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Атырау облысы бойынша Салық департаментінің Индер ауданы бойынша Салық басқармасы.

59. Налоговое управление по Исатайскому району Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
60. Налоговое управление по Кызылкугинскому району Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
61. Налоговое управление по Макатскому району Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
62. Налоговое управление по Махамбетскому району Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
63. Налоговое управление по Жылыойскому району Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
64. Налоговый департамент по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
65. Налоговое управление по городу Усть-Каменогорск Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
66. Налоговое управление по Зыряновскому району - городу Зыряновску Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
67. Налоговое управление по городу Риддер Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
68. Налоговое управление по городу Курчатову Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
69. Налоговое управление по городу Семей Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
70. Налоговое управление по Катон-Карагайскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
71. Налоговое управление по Глубоковскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
72. Налоговое управление по Зайсанскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
73. Налоговое управление по Курчумскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
74. Налоговое управление по Уланскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.

59. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Атырау облысы бойынша Салық департаментінің Исатай ауданы бойынша Салық басқармасы.
60. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Атырау облысы бойынша Салық департаментінің Қызылқоға ауданы бойынша Салық басқармасы.
61. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Атырау облысы бойынша Салық департаментінің Мақат ауданы бойынша Салық басқармасы.
62. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Атырау облысы бойынша Салық департаментінің Махамбет ауданы бойынша Салық басқармасы.
63. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Атырау облысы бойынша Салық департаментінің Жылыой ауданы бойынша Салық басқармасы.
64. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаменті.
65. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Өскемен қаласы бойынша Салық басқармасы.
66. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Зырян қаласының Салық департаментінің Зырян ауданы бойынша Салық басқармасы.
67. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Риддер қаласы бойынша Салық басқармасы.
68. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Курчатов қаласы бойынша Салық басқармасы.
69. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Семей қаласы бойынша Салық басқармасы.
70. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Қатонқарағай ауданы бойынша Салық басқармасы.
71. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Глубокое ауданы бойынша Салық басқармасы.
72. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Зайсан ауданы бойынша Салық басқармасы.
73. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Күршім ауданы бойына Салық басқармасы.
74. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Ұлан ауданы бойынша Салық басқармасы.

75. Налоговое управление по Шемонайхинскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
76. Налоговое управление по Абайскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
77. Налоговое управление по Аягузскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
78. Налоговое управление по Бескарагайскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
79. Налоговое управление по Бородулихинскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
80. Налоговое управление по Жарминскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
81. Налоговое управление по Кокпектинскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
82. Налоговое управление по Урджарскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
83. Налоговое управление по Тарбагатайскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
84. Налоговый департамент по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
85. Налоговое управление по городу Тараз Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
86. Налоговое управление по Жамбылскому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
87. Налоговое управление по Жуалынскому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
88. Налоговое управление по Кордайскому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
89. Налоговое управление по району имени Турара Рыскулова Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
90. Налоговое управление по Меркенскому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.

75. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Шемонаиха ауданы бойынша Салық басқармасы.
76. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Абай ауданы бойынша Салық басқармасы.
77. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Аягөз ауданы бойынша Салық басқармасы.
78. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Бесқарағай ауданы бойынша Салық басқармасы.
79. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Бородулиха ауданы бойынша Салық басқармасы.
80. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Жарма ауданы бойынша Салық басқармасы.
81. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Көкпекті ауданы бойынша Салық басқармасы.
82. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Ұржар ауданы бойынша Салық басқармасы.
83. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Тарбағатай ауданы бойынша Салық басқармасы.
84. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Жамбыл облысы бойынша Салық департаменті.
85. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Жамбыл облысы бойынша Салық департаментінің Тараз қаласы бойынша Салық басқармасы.
86. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Жамбыл облысы бойынша Салық департаментінің Жамбыл ауданы бойынша Салық басқармасы.
87. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Жамбыл облысы бойынша Салық департаментінің Жуалы ауданы бойынша Салық басқармасы.
88. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Жамбыл облысы бойынша Салық департаментінің Қордай ауданы бойынша Салық басқармасы.
89. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Жамбыл облысы бойынша Салық департаментінің Тұрар Рысқұлов ауданы бойынша Салық басқармасы.
90. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Жамбыл облысы бойынша Салық департаментінің Меркі ауданы бойынша Салық басқармасы.

91. Налоговое управление по Мойынкумскому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
92. Налоговое управление по Байзакскому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
93. Налоговое управление по Шускому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
94. Налоговое управление по Сарысускому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
95. Налоговое управление по Таласскому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
96. Налоговый департамент по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
97. Налоговое управление по городу Уральск Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
98. Налоговое управление по Бурлинскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
99. Налоговое управление по Жанибекскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
100. Налоговое управление по Жангалинскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
101. Налоговое управление по Зеленскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
102. Налоговое управление по Казталовскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
103. Налоговое управление по Сырымскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
104. Налоговое управление по Таскалинскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
105. Налоговое управление по Теректинскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
106. Налоговое управление по Бокейординскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.

91. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Жамбыл облысы бойынша Салық департаментінің Мойынқұм ауданы бойынша Салық басқармасы.
92. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Жамбыл облысы бойынша Салық департаментінің Байзақ ауданы бойынша Салық басқармасы.
93. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Жамбыл облысы бойынша Салық департаментінің Шу ауданы бойынша Салық басқармасы.
94. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Жамбыл облысы бойынша Салық департаментінің Сарысу ауданы бойынша Салық басқармасы.
95. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Жамбыл облысы бойынша Салық департаментінің Талас ауданы бойынша Салық басқармасы.
96. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаменті.
97. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Орал қаласы бойынша Салық басқармасы.
98. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Бөрлі ауданы бойынша Салық басқармасы.
99. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Жәнібек ауданы бойынша Салық басқармасы.
100. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Жаңақала ауданы бойынша Салық басқармасы.
101. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Зеленов ауданы бойынша Салық басқармасы.
102. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Қазталов ауданы бойынша Салық басқармасы.
103. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Сырым ауданы бойынша Салық басқармасы.
104. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Тасқала ауданы бойынша Салық басқармасы.
105. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Теректі ауданы бойынша Салық басқармасы.
106. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Бөкейорда ауданы бойынша Салық басқармасы.

107. Налоговое управление по Акжаикскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
108. Налоговое управление по Чингирлаускому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
109. Налоговое управление по Каратюбинскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
110. Налоговый департамент по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
111. Налоговое управление по городу Караганде Налогового департамента Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
112. Налоговое управление по городу Жезказгану Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
113. Налоговое управление по городу Сарани Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
114. Налоговое управление по городу Темиртау Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
115. Налоговое управление по городу Шахтинску Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
116. Налоговое управление по городу Балхашу Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
117. Налоговое управление по городу Приозерску Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
118. Налоговое управление по городу Каражалу Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
119. Налоговое управление по городу Сатпаеву Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
120. Налоговое управление по району имени Казыбек би Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
121. Налоговое управление по Октябрьскому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
122. Налоговое управление по Каркаралинскому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.

107. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Ақжайық ауданы бойынша Салық басқармасы.
108. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Шыңғырлау ауданы бойынша Салық басқармасы.
109. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Қаратөбе ауданы бойынша Салық басқармасы.
110. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаменті.
111. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Қарағанды қаласы бойынша Салық басқармасы.
112. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Жезқазған қаласы бойынша Салық басқармасы.
113. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Саран қаласы бойынша Салық басқармасы.
114. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Теміртау қаласы бойынша Салық басқармасы.
115. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Шахтинск қаласы бойынша Салық басқармасы.
116. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Балқаш қаласы бойынша Салық басқармасы.
117. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Приозер қаласы бойынша Салық басқармасы.
118. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Қаражал қаласы бойынша Салық басқармасы.
119. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Сәтпаев қаласы бойынша Салық басқармасы.
120. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Қазыбек би ауданы бойынша Салық басқармасы.
121. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Октябрь ауданы бойынша Салық басқармасы.
122. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Қарқаралы ауданы бойынша Салық басқармасы.

123. Налоговое управление по Нуринскому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
124. Налоговое управление по Осакаровскому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
125. Налоговое управление по Бухар-Жыраускому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
126. Налоговое управление по Актогайскому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
127. Налоговое управление по Жанааркинскому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
128. Налоговое управление по Улытаускому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
129. Налоговое управление по Шетскому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
130. Налоговое управление по Абайскому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
131. Налоговый департамент по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
132. Налоговое управление по городу Кызылорда Налогового департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
133. Налоговое управление по Аральскому району Налогового департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
134. Налоговое управление по Казалинскому району Налогового департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
135. Налоговое управление по Кармакшинскому району Налогового департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
136. Налоговое управление по Жалагашскому району Налогового департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
137. Налоговое управление по Сырдарьинскому району Налогового департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
138. Налоговое управление по Шиелийскому району Налогового департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.

123. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті  Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Нұра ауданы бойынша Салық басқармасы.
124. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Осакаров ауданы бойынша Салық басқармасы.
125. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті  Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Бұқар жырау ауданы бойынша Салық басқармасы.
126. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Ақтоғай ауданы бойынша  Салық басқармасы.
127. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Жаңаарқа ауданы бойынша Салық басқармасы.
128. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Ұлытау ауданы бойынша Салық басқармасы.
129. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Шет ауданы бойынша Салық басқармасы.
130. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Абай ауданы бойынша Салық басқармасы.
131. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қызылорда облысы бойынша Салық департаменті.
132. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қызылорда облысы бойынша Салық департаментінің Қызылорда қаласы бойынша Салық басқармасы.
133. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қызылорда облысы бойынша Салық департаментінің Арал ауданы бойынша Салық басқармасы.
134. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қызылорда облысы бойынша Салық департаментінің Қазалы ауданы бойынша Салық басқармасы.
135. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қызылорда облысы бойынша Салық департаментінің Қармақшы ауданы бойынша Салық басқармасы.
136. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қызылорда облысы бойынша Салық департаментінің Жалағаш ауданы бойынша Салық басқармасы.
137. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қызылорда облысы бойынша Салық департаментінің Сырдария ауданы бойынша Салық басқармасы.
138. Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігінің Салық комитеті Қызылорда облысы бойынша Салық департаментінің Шиелі ауданы бойынша Салық басқармасы.

139. Налоговое управление по Жанакорганскому району Налогового департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
140. Налоговый департамент по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
141. Налоговое управление по городу Костанай Налогового депаратмента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
142. Налоговое управление по городу Лисаковску Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
143. Налоговое управление по городу Рудному Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
144. Налоговое управление по городу Аркалыку Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
145. Налоговое управление по Алтынсаринскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
146. Налоговое управление по Мендыкаринскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
147. Налоговое управление по Житикаринскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
148. Налоговое управление по Камыстинскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
149. Налоговое управление по Карасускому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
150. Налоговое управление по Карабалыкскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
151. Налоговое управление по Костанайскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
152. Налоговое управление по Узункольскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
153. Налоговое управление по Наурзумскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
154. Налоговое управление по Денисовскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.

139. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қызылорда облысы бойынша Салық департаментінің Жаңақорған ауданы бойынша Салық басқармасы.
140. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қостанай облысы бойынша Салық департаменті.
141. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Қостанай қаласының Салық басқармасы.
142. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Лисаковск қаласының Салық басқармасы.
143. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Рудный қаласы бойынша Салық басқармасы.
144. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Арқалық қаласы бойынша Салық басқармасы.
145. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Алтынсарин ауданы бойынша Салық басқармасы.
146. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Меңдіқара ауданы бойынша Салық басқармасы.
147. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Жітіқара ауданы бойынша Салық басқармасы.
148. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Қамысты ауданы бойынша Салық басқармасы.
149. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Қарасу ауданы бойынша Салық басқармасы.
150. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Қарабалық ауданы бойынша Салық басқармасы.
151. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті  Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Қостанай ауданы бойынша  Салық басқармасы.
152. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті  Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Ұзынкөл ауданы бойынша Салық басқармасы.
153. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті  Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Наурызым ауданы бойынша Салық басқармасы.
154. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті  Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Денисов ауданы бойынша Салық басқармасы.

155. Налоговое управление по Аулиекольскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
156. Налоговое управление по Тарановскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
157. Налоговое управление по Сарыкольскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
158. Налоговое управление по Федоровскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
159. Налоговое управление по Амангельдинскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
160. Налоговое управление по Жангильдинскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
161. Налоговый департамент по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
162. Налоговое управление по городу Жанаозену Налогового департамента по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
163. Налоговое управление по Бейнеускому району Налогового департамента по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
164. Налоговое управление по Каракиянскому району Налогового департамента по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
165. Налоговое управление по Мангистаускому району Налогового департамента по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
166. Налоговое управление по Мунайлинскому району Налогового департамента по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
167. Налоговое управление по Тупкараганскому району Налогового департамента по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
168. Налоговый департамент по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
169. Налоговое управление по городу Павлодару Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
170. Налоговое управление по городу Аксу Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
171. Налоговое управление по городу Экибастузу Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.

155. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті  Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Әулиекөл ауданы бойынша  Салық басқармасы.
156. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Таранов ауданы бойынша Салық басқармасы.
157. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Сарыкөл ауданы бойынша Салық басқармасы.
158. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Федоров ауданы бойынша Салық басқармасы.
159. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Амангелді ауданы бойынша Салық басқармасы.
160. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Жангелді ауданы бойынша Салық басқармасы.
161. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Салық департаменті.
162. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Салық департаментінің Жаңаөзен қаласының Салық басқармасы.
163. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Салық департаментінің Бейнеу ауданы бойынша Салық басқармасы.
164. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Салық департаментінің Қарақия ауданы бойынша Салық басқармасы.
165. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Салық департаментінің Маңғыстау ауданы бойынша Салық басқармасы.
166. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Салық департаментінің Мұнайлы ауданы бойынша Салық басқармасы.
167. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Салық департаментінің Түпқараған ауданы бойынша Салық басқармасы.
168. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Павлодар облысы бойынша Салық департаменті.
169. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Павлодар қаласының Салық басқармасы.
170. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Ақсу қаласының Салық басқармасы.
171. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Екібастұз қаласы бойынша Салық басқармасы.

172. Налоговое управление по Актогайскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
173. Налоговое управление по Баянаульскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
174. Налоговое управление по Железинскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
175. Налоговое управление по Иртышскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
176. Налоговое управление по Качирскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
177. Налоговое управление по Лебяжинскому району Налогового департамента Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
178. Налоговое управление по Майскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
179. Налоговое управление по Павлодарскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
180. Налоговое управление по Успенскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
181. Налоговое управление по Шербактинскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
182. Налоговый департамент по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
183. Налоговое управление по Кызылжарскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
184. Налоговое управление по району имени Магжана Жумабаева Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
185. Налоговое управление по Жамбылскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
186. Налоговое управление по Есильскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
187. Налоговое управление по Мамлютскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.

172. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Ақтоғай ауданы бойынша Салық басқармасы.
173. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Баянауыл ауданы бойынша Салық басқармасы.
174. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Железин ауданы бойынша Салық басқармасы.
175. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Ертіс ауданы бойынша Салық басқармасы.
176. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Қашыр ауданы бойынша Салық басқармасы.
177. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Павлодар облыстық Салық департаментінің Лебяжі ауданы бойынша Салық басқармасы.
178. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Май ауданы бойынша Салық басқармасы.
179. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Павлодар ауданы бойынша Салық басқармасы.
180. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Успен ауданы бойынша Салық басқармасы.
181. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті  Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Шарбақты ауданы бойынша Салық басқармасы.
182. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаменті.
183. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Қызылжар облысы бойынша Салық басқармасы.
184. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Мағжан Жұмабаев ауданы бойынша Салық басқармасы.
185. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Жамбыл ауданы бойынша Салық басқармасы.
186. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Есіл ауданы бойынша Салық басқармасы.
187. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Мамлют ауданы бойынша Салық басқармасы.

188. Налоговое управление по району Шал акына Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
189. Налоговое управление по Аккайынскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
190. Налоговое управление по Тимирязевскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
191. Налоговое управление по Айыртаускому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
192. Налоговое управление по Акжарскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
193. Налоговое управление по Тайыншинскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
194. Налоговое управление по Уалихановскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
195. Налоговое управление по району имени Габита Мусрепова Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
196. Налоговый департамент по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
197. Налоговое управление по городу Шымкенту Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
198. Налоговое управление по городу Арыс Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
199. Налоговое управление по городу Кентау Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
200. Налоговое управление по городу Туркестану Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
201. Налоговое управление по Абайскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
202. Налоговое управление по Аль-Фарабийскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
203. Налоговое управление по Байдибекскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.

188. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Шал ақын ауданы бойынша Салық басқармасы.
189. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті  Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Аққайың ауданы бойынша Салық басқармасы.
190. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Тимирязев ауданы бойынша Салық басқармасы.
191. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Айыртау ауданы бойынша Салық басқармасы.
192. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Ақжар ауданы бойынша Салық басқармасы.
193. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Тайыншы ауданы бойынша Салық басқармасы.
194. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Уәлиханов ауданы бойынша Салық басқармасы.
195. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Ғабит Мүсірепов ауданы бойынша Салық басқармасы.
196. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаменті.
197. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Шымкент қалалық Салық басқармасы.
198. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Арыс қаласы бойынша Салық басқармасы.
199. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Кентау қаласы бойынша Салық басқармасы.
200. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Түркістан қаласы бойынша Салық басқармасы.
201. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Абай ауданы бойынша Салық басқармасы.
202. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Әл-Фараби ауданы бойынша Салық басқармасы.
203. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Бәйдібек ауданы бойынша Салық басқармасы.

204. Налоговое управление по Енбекшинскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
205. Налоговое управление по Ордабасинскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
206. Налоговое управление по Махтааральскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
207. Налоговое управление по Отрарскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
208. Налоговое управление по Казгуртскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
209. Налоговое управление по Толебийскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
210. Налоговое управление по Сайрамскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
211. Налоговое управление по Сарыагашскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
212. Налоговое управление по Сузакскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
213. Налоговое управление по Тюлькубасскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
214. Налоговое управление по Шардаринскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
215. Налоговый департамент по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
216. Налоговое управление по Алмалинскому району Налогового департамента по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
217. Налоговое управление по Ауэзовскому району Налогового департамента по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
218. Налоговое управление по Бостандыкскому району Налогового департамента по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
219. Налоговое управление по Жетысускому району Налогового департамента по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.

204. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Еңбекші ауданы бойынша Салық басқармасы.
205. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Ордабасы ауданы бойынша Салық басқармасы.
206. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Мақтаарал ауданы бойынша Салық басқармасы.
207. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Отырар ауданы бойынша Салық басқармасы.
208. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Қазығұрт ауданы бойынша Салық басқармасы.
209. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті  Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Төлеби ауданы бойынша Салық басқармасы.
210. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті  Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Сайрам ауданы  бойынша Салық басқармасы.
211. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Сарыағаш ауданы бойынша Салық басқармасы.
212. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті  Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Созақ ауданы бойынша Салық басқармасы.
213. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті  Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Түлкібас ауданы бойынша Салық басқармасы.
214. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті  Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Шардара ауданы бойынша Салық басқармасы.
215. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Алматы қаласы бойынша Салық департаменті.
216. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Алматы қаласы бойынша Салық департаментінің Алмалы ауданы бойынша Салық басқармасы.
217. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Алматы қаласы бойынша Салық департаментінің Әуезов ауданы бойынша Салық басқармасы.
218. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Алматы қаласы бойынша Салық департаментінің Бостандық ауданы бойынша Салық басқармасы.
219. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Алматы қаласы бойынша Салық департаментінің Жетісу ауданы бойынша  Салық басқармасы.

220. Налоговое управление по Медеускому району Налогового департамента по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
221. Налоговое управление по Турксибскому району Налогового департамента по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
222. Налоговый департамент по городу Астане Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
223. Налоговое управление по Алматинскому району Налогового департамента по городу Астане Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
224. Налоговое управление по Есильскому району Налогового департамента по городу Астане Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
225. Налоговое управление по Сарыаркинскому району Налогового департамента по городу Астане Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
226. Налоговый департамент "Астана - жаңа қала" Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
227. Налоговый департамент "Морпорт Актау" Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
228. Налоговый департамент "Парк информационных технологий" Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
229. Налоговый департамент "Оңтүстік" Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 марта 2009 года № 374
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 апреля 2008 года № 387
Перечень
государственных учреждений - территориальных инспекций
Комитета финансового контроля Министерства финансов
Республики Казахстан
1. Инспекция финансового контроля по Акмолинской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Инспекция финансового контроля по Актюбинской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Инспекция финансового контроля по Алматинской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Инспекция финансового контроля по Атырауской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
5. Инспекция финансового контроля по Восточно-Казахстанской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
6. Инспекция финансового контроля по Жамбылской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
7. Инспекция финансового контроля по Западно-Казахстанской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.

220. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Алматы қаласы бойынша Салық департаментінің Медеу ауданы бойынша Салық басқармасы.
221. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Алматы қаласы бойынша Салық департаментінің Түрксіб ауданы бойынша Салық басқармасы.
222. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Астана қаласы бойынша Салық департаменті.
223. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Астана қаласы бойынша Салық департаментінің Алматы ауданы бойынша Салық басқармасы.
224. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Астана қаласы бойынша Салық департаментінің Есіл ауданы бойынша Салық басқармасы.
225. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Астана қаласы бойынша Салық департаментінің Сарыарқа ауданы бойынша Салық басқармасы.
226. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің "Астана - жаңа қала" салық департаменті.
227. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің "Ақтау теңіз порты" салық департаменті.
228. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің "Ақпараттық технологиялар паркі" салық департаменті.
229. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің "Оңтүстік" салық департаменті.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 20 наурыздағы
N 374 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 24 сәуірдегі
N 387 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің аумақтық инспекциялары - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Ақмола облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Алматы облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Атырау облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы.
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы.
6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Жамбыл облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы.
7. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы.

8. Инспекция финансового контроля по Карагандинской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
9. Инспекция финансового контроля по Костанайской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
10. Инспекция финансового контроля по Кызылординской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
11. Инспекция финансового контроля по Мангистауской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
12. Инспекция финансового контроля по Павлодарской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
13. Инспекция финансового контроля по Северо-Казахстанской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
14. Инспекция финансового контроля по Южно-Казахстанской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
15. Инспекция финансового контроля по городу Алматы Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
16. Инспекция финансового контроля по городу Астана Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 марта 2009 года № 374
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 апреля 2008 года № 387
Перечень
государственных учреждений - территориальных органов
Комитета казначейства Министерства финансов
Республики Казахстан
1. Департамент казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Аккольское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Аршалынское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Астраханское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
5. Атбасарское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
6. Буландинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
7. Зерендинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

8. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Қарағанды облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы.
9. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Қостанай облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы.
10. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Қызылорда облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы.
11. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы.
12. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Павлодар облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы.
13. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы.
14. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы.
15. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Алматы қаласы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы.
16. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Астана қаласы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 20 наурыздағы
N 374 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 24 сәуірдегі
N 387 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің аумақтық органдары — мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаменті.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ақкөл аудандық қазынашылық басқармасы.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Аршалы аудандық қазынашылық басқармасы.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Астрахан аудандық қазынашылық басқармасы.
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Атбасар аудандық қазынашылық басқармасы.
6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Бұланды аудандық қазынашылық басқармасы.
7. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Зеренді аудандық қазынашылық басқармасы.

8. Енбекшильдерское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
9. Ерейментауское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
10. Егиндыкольское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
11. Есильское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
12. Жаксинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
13. Жаркаинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
14. Коргалжинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
15. Сандыктауское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
16. Степногорское городское управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
17. Шортандинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
18. Щучинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
19. Целиноградское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
20. Департамент казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
21. Алгинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
22. Айтекебийское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
23. Байганинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

8. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Еңбекшілдер аудандық қазынашылық басқармасы.
9.Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ерейментау аудандық қазынашылық басқармасы.
10. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Егіндікөл аудандық қазынашылық басқармасы.
11. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Есіл аудандық қазынашылық басқармасы.
12. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жақсы аудандық қазынашылық басқармасы.
13. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жарқайың аудандық қазынашылық басқармасы.
14. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қорғалжын аудандық қазынашылық басқармасы.
15. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Сандықтау аудандық қазынашылық басқармасы.
16. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Степногор қалалық қазынашылық басқармасы.
17. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Шортанды аудандық қазынашылық басқармасы.
18. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Щучье аудандық қазынашылық басқармасы.
19. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Целиноград аудандық қазынашылық басқармасы.
20. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаменті.
21. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Алға аудандық қазынашылық басқармасы.
22. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Әйтеке би аудандық қазынашылық басқармасы.
23. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Байғанин аудандық қазынашылық басқармасы.

24. Иргизское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
25. Каргалинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
26. Мугалжарское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
27. Мартукское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
28. Темирское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
29. Уилское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
30. Хромтауское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
31. Хобдинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
32. Шалкарское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
33. Департамент казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
34. Алакольское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
35. Аксуское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
36. Балхашское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
37. Енбекшиказахское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
38. Жамбылское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
39. Илийское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

24. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ырғыз аудандық қазынашылық басқармасы.
25. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қарғалы аудандық қазынашылық басқармасы.
26. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Мұғалжар аудандық қазынашылық басқармасы.
27. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Мәртөк аудандық қазынашылық басқармасы.
28. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Темір аудандық қазынашылық басқармасы.
29. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ойыл аудандық қазынашылық басқармасы.
30. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Хромтау аудандық қазынашылық басқармасы.
31. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қобда аудандық қазынашылық басқармасы.
32. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Шалқар аудандық қазынашылық басқармасы.
33. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаменті.
34. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Алакөл аудандық қазынашылық басқармасы.
35. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ақсу аудандық қазынашылық басқармасы.
36. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Балқаш аудандық қазынашылық басқармасы.
37. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Еңбекшіқазақ аудандық қазынашылық басқармасы.
38. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жамбыл аудандық қазынашылық басқармасы.
39. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Іле аудандық қазынашылық басқармасы.

40. Карасайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
41. Капшагайское городское управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
42. Каратальское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
43. Кербулакское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
44. Коксуское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
45. Панфиловское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
46. Райымбекское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
47. Саркандское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
48. Талгарское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
49. Ескельдинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
50. Текелийское городское управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
51. Уйгурское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
52. Департамент казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
53. Жылыойское районное управление казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
54. Индерское районное управление казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
55. Исатайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

40. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қарасай аудандық қазынашылық басқармасы.
41. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қапшағай қалалық қазынашылық басқармасы.
42. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қаратал аудандық қазынашылық басқармасы.
43. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Кербұлақ аудандық қазынашылық басқармасы.
44. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Көксу аудандық қазынашылық басқармасы.
45. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Панфилов аудандық қазынашылық басқармасы.
46. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Райымбек аудандық қазынашылық басқармасы.
47. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Сарқанд аудандық қазынашылық басқармасы.
48. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Талғар аудандық қазынашылық басқармасы.
49. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ескелді аудандық қазынашылық басқармасы.
50. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Текелі қалалық қазынашылық басқармасы.
51. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ұйғыр аудандық қазынашылық басқармасы.
52. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетінің Атырау облысы бойынша Қазынашылық департаменті.
53. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жылыой аудандық қазынашылық басқармасы.
54. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Индер аудандық қазынашылық басқармасы.
55. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Исатай аудандық қазынашылық басқармасы.

56. Кзылкогинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
57. Курмангазинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
58. Макатское районное управление казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
59. Махамбетское районное управление казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
60. Департамент казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
61. Абайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
62. Аягузское городское управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
63. Бескарагайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
64. Бородулихинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
65. Глубоковское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
66. Жарминское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
67. Зайсанское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
68. Зыряновское городское управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
69. Катон-Карагайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
70. Кокпектинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

56. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қызылқоға аудандық қазынашылық басқармасы.
57. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Құрманғазы аудандық қазынашылық басқармасы.
58. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Мақат аудандық қазынашылық басқармасы.
59. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Махамбет аудандық қазынашылық басқармасы.
60. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаменті.
61. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Абай аудандық қазынашылық басқармасы.
62. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық басқармасының Аягөз аудандық қазынашылық басқармасы.
63. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Бесқарағай аудандық қазынашылық басқармасы.
64. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Бородулиха аудандық қазынашылық басқармасы.
65. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Глубокое аудандық қазынашылық басқармасы.
66. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жарма аудандық қазынашылық басқармасы.
67. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Зайсан аудандық қазынашылық басқармасы.
68. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Зырян қалалық қазынашылық басқармасы.
69. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қатонқарағай аудандық қазынашылық басқармасы.
70. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Көкпекті аудандық қазынашылық басқармасы.

71. Курчатовское городское управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
72. Курчумское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
73. Риддерское городское управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
74. Управление казначейства города Семей Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
75. Тарбагатайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
76. Урджарское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
77. Уланское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
78. Шемонайхинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
79. Департамент казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
80. Байзакское районное управление казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
81. Жамбылское районное управление казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
82. Жуалынское районное управление казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
83. Кордайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
84. Управление казначейства района имени Турара Рыскулова Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
85. Меркенское районное управление казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
86. Мойынкумское районное управление казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

71. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Курчатов қалалық қазынашылық басқармасы.
72. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Күршім аудандық қазынашылық басқармасы.
73. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Риддер қалалық қазынашылық басқармасы.
74. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Семей қалалық қазынашылық басқармасы.
75. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Тарбағатай аудандық қазынашылық басқармасы.
76. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ұржар аудандық қазынашылық басқармасы.
77. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ұлан аудандық қазынашылық басқармасы.
78. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Шемонаиха аудандық қазынашылық басқармасы.
79. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаменті.
80. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Байзақ аудандық қазынашылық басқармасы.
81. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жамбыл аудандық қазынашылық басқармасы.
82. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жуалы аудандық қазынашылық басқармасы.
83. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қордай аудандық қазынашылық басқармасы.
84. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Тұрар Рысқұлов аудандық қазынашылық басқармасы.
85. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Меркі аудандық қазынашылық басқармасы.
86. Қазақстан Республикасы қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Мойынқұм аудандық қазынашылық басқармасы.

87. Сарысуское районное управление казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
88. Таласское районное управление казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
89. Шуское районное управление казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
90. Департамент казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
91. Акжаикское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
92. Бурлинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
93. Жангалинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
94. Жанибекское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
95. Зеленовское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
96. Каратобинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
97. Казталовское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
98. Сырымское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
99. Таскалинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
100. Теректинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
101. Бокейординское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

87. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Сарысу аудандық қазынашылық басқармасы.
88. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Талас аудандық қазынашылық басқармасы.
89. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Шу аудандық қазынашылық басқармасы.
90. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаменті.
91. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ақжайық аудандық қазынашылық басқармасы.
92. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Бөрлі аудандық қазынашылық басқармасы.
93. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жаңақала аудандық қазынашылық басқармасы.
94. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жәнібек аудандық қазынашылық басқармасы.
95. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Зеленов аудандық қазынашылық басқармасы.
96. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қаратөбе аудандық қазынашылық басқармасы.
97. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитет Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қазталов аудандық қазынашылық басқармасы.
98. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Сырым аудандық қазынашылық басқармасы.
99. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Тасқала аудандық қазынашылық басқармасы.
100. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Теректі аудандық қазынашылық басқармасы.
101. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Бөкейорда аудандық қазынашылық басқармасы.

102. Чингирлауское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
103. Департамент казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
104. Абайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
105. Актогайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
106. Балхашское городское управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
107. Бухар-Жырауское районное управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
108. Жанааркинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
109. Жезказганское городское управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
110. Каркаралинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
111. Каражалское городское управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
112. Нуринское районное управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
113. Осакаровское районное управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
114. Октябрьское районное управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
115. Приозерское городское управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
116. Саранское городское управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
117. Сатпаевское городское управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

102. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Шыңғырлау аудандық қазынашылық басқармасы.
103. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаменті.
104. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Абай аудандық қазынашылық басқармасы.
105. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ақтоғай аудандық қазынашылық басқармасы.
106. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Балқаш қалалық қазынашылық басқармасы.
107. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Бұқар жырау аудандық қазынашылық басқармасы.
108. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жаңаарқа аудандық қазынашылық басқармасы.
109. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жезқазған қалалық қазынашылық басқармасы.
110. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қарқаралы аудандық қазынашылық басқармасы.
111. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қаражал қалалық қазынашылық басқармасы.
112. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Нұра аудандық қазынашылық басқармасы.
113. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Осакаров аудандық қазынашылық басқармасы.
114. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Октябрь аудандық қазынашылық басқармасы.
115. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Приозер қалалық қазынашылық басқармасы.
116. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Саран қалалық қазынашылық басқармасы.
117. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Сәтпаев қалалық қазынашылық басқармасы.

118. Темиртауское городское управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
119. Улытауское районное управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
120. Шахтинское городское управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
121. Шетское районное управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
122. Департамент казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
123. Аральское районное управление казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
124. Байконырское городское управление казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
125. Жалагашское районное управление казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
126. Жанакорганское районное управление казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
127. Казалинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
128. Кармакшинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
129. Сырдарьинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
130. Шиелийское районное управление казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
131. Департамент казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
132. Алтынсаринское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
133. Амангельдинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

118. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Теміртау қалалық қазынашылық басқармасы.
119. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ұлытау аудандық қазынашылық басқармасы.
120. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Шахтинск қалалық қазынашылық басқармасы.
121. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Шет аудандық қазынашылық басқармасы.
122. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Қазынашылық департаменті.
123. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Арал аудандық қазынашылық басқармасы.
124. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Байқоңыр қалалық қазынашылық басқармасы.
125. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жалағаш аудандық қазынашылық басқармасы.
126. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жаңақорған аудандық қазынашылық басқармасы.
127. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қазалы аудандық қазынашылық басқармасы.
128. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қармақшы аудандық қазынашылық басқармасы.
129. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Сырдария аудандық қазынашылық басқармасы.
130. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Шиелі аудандық қазынашылық басқармасы.
131. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаменті.
132. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Алтынсарин аудандық қазынашылық басқармасы.
133. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Амангелді аудандық қазынашылық басқармасы.

134. Аркалыкское городское управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
135. Аулиекольское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
136. Денисовское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
137. Жангельдинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
138. Житикаринское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
139. Камыстинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
140. Карабалыкское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
141. Карасуское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
142. Костанайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
143. Лисаковское городское управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
144. Мендыгаринское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
145. Наурзумское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
146. Рудненское городское управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
147. Сарыкольское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
148. Тарановское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
149. Узынкольское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

134. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Арқалық қалалық қазынашылық басқармасы.
135. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Әулиекөл аудандық қазынашылық басқармасы.
136. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Денисов аудандық қазынашылық басқармасы.
137. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жангелді аудандық қазынашылық басқармасы.
138. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жетіқара аудандық қазынашылық басқармасы.
139. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қамысты аудандық қазынашылық басқармасы.
140. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қарабалық аудандық қазынашылық басқармасы.
141. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қарасу аудандық қазынашылық басқармасы.
142. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетінің Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қостанай аудандық қазынашылық басқармасы.
143. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Лисаковск қалалық қазынашылық басқармасы.
144. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Меңдіқара аудандық қазынашылық басқармасы.
145. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Наурызым аудандық қазынашылық басқармасы.
146. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Рудный қалалық қазынашылық басқармасы.
147. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Сарыкөл аудандық қазынашылық басқармасы.
148. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Таранов аудандық қазынашылық басқармасы.
149. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ұзынкөл аудандық қазынашылық басқармасы.

150. Федоровское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
151. Департамент казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
152. Бейнеуское районное управление казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
153. Жанаозенское городское управление казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
154. Каракиянское районное управление казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
155. Мангистауское районное управление казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
156. Мунайлинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
157. Тупкараганское районное управление казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
158. Департамент казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
159. Аксуское городское управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
160. Актогайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
161. Баянаульское районное управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
162. Железинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
163. Иртышское районное управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
164. Качирское районное управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
165. Лебяжинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

150. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Федоров аудандық қазынашылық басқармасы.
151. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Қазынашылық департаменті.
152. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Бейнеу аудандық қазынашылық басқармасы.
153. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жаңаөзен қалалық қазынашылық басқармасы.
154. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қарақиян аудандық қазынашылық басқармасы.
155. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Маңғыстау аудандық қазынашылық басқармасы.
156. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Мұнайлы аудандық қазынашылық басқармасы.
157. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Түпқараған аудандық қазынашылық басқармасы.
158. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетінің Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаменті.
159. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ақсу қалалық қазынашылық басқармасы.
160. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ақтоғай аудандық қазынашылық басқармасы.
161. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Баянауыл аудандық қазынашылық басқармасы.
162. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Железин аудандық қазынашылық басқармасы.
163. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ертіс аудандық қазынашылық басқармасы.
164. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қашыр аудандық қазынашылық басқармасы.
165. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Лебяжі аудандық қазынашылық басқармасы.

166. Майское районное управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
167. Павлодарское районное управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
168. Успенское районное управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
169. Щербактинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
170. Экибастузское городское управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
171. Департамент казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
172. Акжарское районное управление казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
173. Аккайынское районное управление казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
174. Айыртауское районное управление казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
175. Управление казначейства района Магжана Жумабаева Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
176. Есильское районное управление казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
177. Жамбылское районное управление казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
178. Кызылжарское районное управление казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
179. Мамлютское районное управление казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
180. Управление казначейства района имени Шал акына Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

166. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Май аудандық қазынашылық басқармасы.
167. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Павлодар аудандық қазынашылық басқармасы.
168. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Успенка аудандық қазынашылық басқармасы.
169. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Шарбақты аудандық қазынашылық басқармасы.
170. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Екібастұз қалалық қазынашылық басқармасы.
171. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаменті.
172. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ақжар аудандық қазынашылық басқармасы.
173. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Аққайың аудандық қазынашылық басқармасы.
174. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Айыртау аудандық қазынашылық басқармасы.
175. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Мағжан Жұмабаев атындағы ауданның қазынашылық басқармасы.
176. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Есіл аудандық қазынашылық басқармасы.
177. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жамбыл аудандық қазынашылық басқармасы.
178. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қызылжар аудандық қазынашылық басқармасы.
179. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Мамлют аудандық қазынашылық басқармасы.
180. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Шал ақын атындағы ауданның қазынашылық басқармасы.

181. Тимирязевское районное управление казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
182. Тайыншинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
183. Уалихановское районное управление казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
184. Управление казначейства района имени Габита Мусрепова Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
185. Департамент казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
186. Арысское городское управление казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
187. Байдибекское районное управление казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
188. Казыгуртское районное управление казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
189. Кентауское городское управление казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
190. Мактааральское районное управление казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
191. Ордабасынское районное управление казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
192. Отрарское районное управление казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
193. Сайрамское районное управление казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
194. Сарыагашское районное управление казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
195. Созакское районное управление казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

181. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Тимирязев аудандық қазынашылық басқармасы.
182. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Тайыншы аудандық қазынашылық басқармасы.
183. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Уәлихан аудандық қазынашылық басқармасы.
184. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның қазынашылық басқармасы.
185. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаменті.
186. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Арыс қалалық қазынашылық басқармасы.
187. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Бәйдібек аудандық қазынашылық басқармасы.
188. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қазығұрт аудандық қазынашылық басқармасы.
189. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Кентау қалалық қазынашылық басқармасы.
190. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Мақтаарал аудандық қазынашылық басқармасы.
191. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ордабасы аудандық қазынашылық басқармасы.
192. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Отырар аудандық қазынашылық басқармасы.
193. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Сайрам аудандық қазынашылық басқармасы.
194. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Сарыағаш аудандық қазынашылық басқармасы.
195. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Созақ аудандық қазынашылық басқармасы.

196. Толебийское районное управление казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
197. Туркестанское городское управление казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
198. Тюлькубасское районное управление казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
199. Шардаринское районное управление казначейства Департамента казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
200. Департамент казначейства по городу Алматы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
201. Алмалинское районное управление казначейства Департамента казначейства по городу Алматы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
202. Бостандыкское районное управление казначейства Департамента казначейства по городу Алматы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
203. Турксибское районное управление казначейства Департамента казначейства по городу Алматы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
204. Департамент казначейства по городу Астане Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 марта 2009 года № 374
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 апреля 2008 года № 387
Перечень
государственных учреждений - межрегиональных
департаментов государственного имущества и приватизации
Комитета государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики Казахстан
1. Межрегиональный департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан "Сарыарқа" в городе Астане.
2. Межрегиональный департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан "Каспий" в городе Актау.
3. Межрегиональный департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан "Батыс" в городе Актобе.
4. Межрегиональный департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан "Тобол" в городе Костанае.

196. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Төлеби аудандық қазынашылық басқармасы.
197. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Түркістан қалалық қазынашылық басқармасы.
198. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментінің Түлкібас аудандық қазынашылық басқармасы.
199. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Шардара аудандық қазынашылық басқармасы.
200. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы қаласы бойынша Қазынашылық департаменті.
201. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы қаласы бойынша Қазынашылық департаментінің Алмалы аудандық қазынашылық басқармасы.
202. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы қаласы бойынша Қазынашылық департаментінің Бостандық аудандық қазынашылық басқармасы.
203. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы қаласы бойынша Қазынашылық департаментінің Түрксіб аудандық қазынашылық басқармасы.
204. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетінің Астана қаласы бойынша Қазынашылық департаменті.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 20 наурыздағы
N 374 қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 24 сәуірдегі
N 387 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің өңіраралық мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменттері - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Астана қаласындағы "Сарыарқа" өңіраралық мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Ақтау қаласындағы "Каспий" өңіраралық мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Ақтөбе қаласындағы "Батыс" өңіраралық мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Қостанай қаласындағы "Тобыл" өңіраралық мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.

5. Межрегиональный департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан "Жетісу" в городе Талдыкоргане.
6. Межрегиональный департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан "Ертіс" в городе Семее.
7. Межрегиональный департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан "Оңтүстік" в городе Шымкенте.
8. Байконырский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 марта 2009 года № 374
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 апреля 2008 года № 387
Перечень
государственных учреждений - межрегиональных департаментов
Комитета по работе с несостоятельными должниками
Министерства финансов Республики Казахстан
1. Межрегиональный департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан "Сарыарқа" в городе Астане.
2. Межрегиональный департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан "Каспий" в городе Актау.
3. Межрегиональный департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан "Батыс" в городе Актобе.
4. Межрегиональный департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан "Тобол" в городе Костанае.
5. Межрегиональный департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан "Жетісу" в городе Талдыкоргане.
6. Межрегиональный департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан "Epтіс" в городе Семей.
7. Межрегиональный департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан "Оңтүстік" в городе Шымкенте.
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20  марта 2009 года № 374
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 апреля 2008 года № 387
Перечень
государственных учреждений - территориальных органов
Комитета таможенного контроля Министерства финансов
Республики Казахстан
1. Департамент таможенного контроля по городу Астане Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.

5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Талдықорған қаласындағы "Жетісу" өңіраралық мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.
6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Семей қаласындағы "Ертіс" өңіраралық мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.
7. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Шымкент қаласындағы "Оңтүстік" өңіраралық мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.
8. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Байқоңыр мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 20 наурыздағы
N 374 қаулысына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 24 сәуірдегі
N 387 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің өңіраралық департаменттері — мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Астана қаласындағы "Сарыарқа" өңіраралық департаменті.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Ақтау қаласындағы "Каспий" өңіраралық департаменті.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Ақтөбе қаласындағы "Батыс" өңіраралық департаменті.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Қостанай қаласындағы "Тобыл" өңіраралық департаменті.
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Талдықорған қаласындағы "Жетісу" өңіраралық департаменті.
6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Семей қаласындағы "Ертіс" өңіраралық департаменті.
7. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Шымкент қаласындағы "Оңтүстік" өңіраралық департаменті.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 20 наурыздағы
N 374 қаулысына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 24 сәуірдегі
N 387 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Астана қаласы бойынша Кедендік бақылау департаменті.

2. Департамент таможенного контроля по городу Алматы Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Департамент таможенного контроля по Акмолинской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Департамент таможенного контроля по Алматинской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
5. Департамент таможенного контроля по Актюбинской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
6. Департамент таможенного контроля по Атырауской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
7. Департамент таможенного контроля по Восточно-Казахстанской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
8. Департамент таможенного контроля по Жамбылской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
9. Департамент таможенного контроля по Западно-Казахстанской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
10. Департамент таможенного контроля по Карагандинской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
11. Департамент таможенного контроля по Костанайской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
12. Департамент таможенного контроля по Кызылординской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
13. Департамент таможенного контроля по Мангистауской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
14. Департамент таможенного контроля по Павлодарской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
15. Департамент таможенного контроля по Северо-Казахстанской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
16. Департамент таможенного контроля по Южно-Казахстанской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
17. Таможня "Астана - жаңа қала" Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
18. Таможня "Байконыр" Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
19. Таможня "Достық" Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
20. "Финансово-хозяйственная таможня" Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
21. "Кинологический центр" Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Алматы қаласы бойынша Кедендік бақылау департаменті.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Ақмола облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Алматы облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті.
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті.
6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Атырау облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті.
7. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті.
8. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Жамбыл облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті.
9. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті.
10. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Қарағанды облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті.
11. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Қостанай облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті.
12. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Қызылорда облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті.
13. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті.
14. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Павлодар облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті.
15. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті.
16. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті.
17. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің "Астана - жаңа қала" кедені.
18. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің "Байқоңыр" кедені.
19. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің "Достық" кедені.
20. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің "Қаржы-шаруашылық кедені".
21. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің "Кинология орталығы".

22. "Центральная таможенная лаборатория" Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
23. Учебно-методический центр Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в городе Алматы.
24. Учебно-методический центр Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в городе Атырау.

22. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің "Орталық кеден зертханасы".
23. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Алматы қаласындағы оқу-әдістемелік орталығы.
24. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Атырау қаласындағы оқу-әдістемелік орталығы.