О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2007 года № 1165
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2009 года № 557
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2007 года № 1165 "Об утверждении номенклатуры товаров (работ, услуг), цены на которые регулируются государством" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 46, ст. 539).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 3 желтоқсандағы N 1165 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 сәуірдегі N 557 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бағаларын мемлекет реттейтін тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) номенклатурасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 3 желтоқсандағы N 1165 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 46, 539-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов