О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1217
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2009 года № 966
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1217 "О Стратегическом плане Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан на 2009-2011 годы" следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан на 2009-2011 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе " 2. Анализ текущей ситуации ":
в подразделе " 3. Развитие архитектуры, градостроительства , строительства и жилищно-коммунального хозяйства":
в абзаце шестом цифры "1729", "460" заменить цифрами "2056", "557";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 1217 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 23 маусымдағы N 966 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 1217 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
"2. Ағымдық ахуалды талдау" деген бөлімде:
"3. Сәулет, қала құрылысы, құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту" деген кіші бөлімде:
алтыншы абзацтағы "1729", "460" деген сандар "2056", "557" деген сандармен ауыстырылсын;

в цели 3.1 Обеспечение доступности жилья:
строки "Задача 3.1.1 Обеспечение строительства и/или покупка арендного (коммунального) жилья в рамках Государственной программы жилищного строительства на 2008-2010 гг.":
"
Объемы строительства жилья за
счет целевых трансфертов на
развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы
на строительство жилья государст-
венного коммунального жилищного
фонда в рамках Государственной
программы жилищного строительства
Тыс.
кв.м.

3.1-мақсатта Тұрғын үйдің қол жетімділігін қамтамасыз ету:
"3.1.1-міндет. Тұрғын үй құрылысының 2008 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жалға беру (коммуналдық) тұрғын үйдің құрылысын және/немесе сатып алу.":
"
Тұрғын үй құрылысының мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына облыстық бюджеттерді, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерін дамытуға арналған нысаналы трансферттер есебінен тұрғын үй құрылысының көлемдері
Мың шаршы м.

Задача 3.1.4 Обеспечение строительства жилья в незавершенных
объектах с участием дольщиков
Объем ввода в эксплуатацию жилья
в незавершенных объектах с
участием дольщиков в городе
Астане
Тыс.
кв.м.
-
-
290
-
-
";
в цели 3.3 Обеспечение качества проектной документации и гармонизации нормативно-технической базы с международными нормативами:
в строке "Количество разработанных типовых проектов":
в графе "2009" цифры "22" заменить цифрами "28";
в задаче 3.3.3:
в строке "Широкое применение результатов научных исследований, ресурсо - и энергосберегающих технологий производства быстротвердеющих бетонов (эффективные строительные материалы, конструкции и технологии) и обеспечение сейсмоустойчивости и долговечности зданий (сооружений)
(количество завершающихся тем в текущем году/количество тем переходящих на следующий год)":
в графе "2009" цифры "2/4" заменить цифрами "2/1";
в графе "2010" цифры "4/0" заменить цифрами "1/3";
в направлении 4 "Развитие предпринимательства":
в цели 4.1 Создание благоприятных условий для развития предпринимательства:
в строке "Доля субъектов малого бизнеса в ВВП страны":
в графе "2008 год (оценка)" цифры "30,5" заменить цифрами "28,1";
в графе "2009" цифры "30,5" заменить цифрами "28,3";
в графе "2010" цифры "30,6" заменить цифрами "28,45";
в графе "2011" цифры "30,7" заменить цифрами "28,7";
в строке "Количество активных субъектов малого предпринимательства 9 ":
в графе "2007 год (отчет)" цифры "55,8" заменить цифрами "558";
в графе "2008 год (оценка)" цифры "58,5" заменить цифрами "621";
в графе "2009 год" цифры "61,4" заменить цифрами "635";
в графе "2010 год" цифры "64,4" заменить цифрами "644";
в графе "2011 год" цифры "67,6" заменить цифрами "676";
в графе "2008 год (оценка)" строки "Количество активных микрокредитных организаций" цифры "596" заменить цифрами "593";
в строке "Техническое регулирование":
в графе "2008" цифру "1" заменить цифрой "3";
в графе "2009" цифру "5" заменить цифрой "2";
в графе "2010" цифру "7" заменить цифрой "2";
в графе "2009" строки "Количество изданных методических пособий" цифры "8000" заменить цифрой "0";
в направлении 5 "Развитие системы технического регулирования и метрологии":

3.1.4 міндет. Үлескерлер қатысатын аяқталмаған объектілерде тұрғын үй құрылысын қамтамасыз ету
Астана қаласында үлескерлер қатысатын аяқталмаған объектілерде тұрғын үйді пайдалануға беру көлемі
Мың шаршы м
-
-
290
-
-
";
3.3-мақсатта Нормативтік техникалық базаны халықаралық нормативтерімен жоба құжаттамалық және үйлесімдік сапасын қамтамасыз ету:
"Әзірленген үлгілік жобалардың саны" деген жолда:
"2009" деген бағандағы "22" деген сандар "28" деген сандармен ауыстырылсын;
3.3.3-міндетте:
"Ғылыми зерттеулердің нәтижелерін, жылдам қатаятын бетондардың (тиімді құрылыс материалдарын, құрастырылымдар мен технологиялар) өндірісінің ресурстық және энергия сақтайтын технологияларын кеңінен қолдану және ғимараттардың (имараттардың) сейсмотұрақтылығын және ұзақ мерзімділігін қамтамасыз ету
(сонымен ағымдағы жылы аяқталатындардың саны/келесі жылға ауысатындардың саны)" деген жолда:
"2009" деген бағандағы "2/4" деген сандар "2/1" деген сандармен ауыстырылсын;
"2010" деген бағандағы "4/0" деген сандар "1/3" деген сандармен ауыстырылсын;
"Кәсіпкерлікті дамыту" деген 4-бағытта:
4.1-мақсатта Кәсіпкерлікті дамыту үшін қолайлы жағдайлар жасау:
"Еліміздегі ІЖӨ-де шағын бизнес субъектілерінің үлесі" деген жолда:
"2008 (бағасы)" деген бағандағы "30,5" деген сандар "28,1" деген сандармен ауыстырылсын;
"2009" деген бағандағы "30,5" деген сандар "28,3" деген сандармен ауыстырылсын;
"2010" деген бағандағы "30,6" деген сандар "28,45" деген сандармен ауыстырылсын;
"2011" деген бағандағы "30,7" деген сандар "28,7" деген сандармен ауыстырылсын.
"Шағын кәсіпкерліктің белсенді субъектілерінің саны 9 " деген жолда:
"2007 (есеп)" деген бағандағы "55,8" деген сандар "558" деген сандармен ауыстырылсын;
"2008 (бағасы)" деген бағандағы "58,5" деген сандар "621" деген сандармен ауыстырылсын;
"2009" деген бағандағы "61,4" деген сандар "635" деген сандармен ауыстырылсын;
"2010" деген бағандағы "64,4" деген сандар "644" деген сандармен ауыстырылсын;
"2011" деген бағандағы "67,6" деген сандар "676" деген сандармен ауыстырылсын;
"Белсенді микрокредиттік ұйымдар саны" деген жолдың "2008 (бағасы)" деген бағанындағы "596" деген сандар "593" деген сандармен ауыстырылсын;
"Техникалық реттеу" деген жолда:
"2008" деген бағандағы "1" деген сан "3" деген санмен ауыстырылсын;
"2009" деген бағандағы "5" деген сан "2" деген санмен ауыстырылсын;
"2010" деген бағандағы "7" деген сан "2" деген санмен ауыстырылсын;
"Басылған әдістемелік нұсқаулықтар саны" деген жолдың "2009" деген бағанындағы "8000" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Техникалық реттеу және метрология жүйесін дамыту" деген 5-бағытта:

в цели 5.1 Повышение безопасности продукции и процессов для жизни и здоровья человека и окружающей среды, в том числе растительного и животного мира:
в графе "2008 год (оценка)" строки "Количество разработанных технических регламентов предусмотренных Планами разработки технических регламентов" цифры "33" заменить цифрами "34";
в графе "2009" строки "Проведение работ по адаптации и внедрению технических регламентов с учетом опыта стран ЕС и СНГ" цифры "33" заменить цифрами "34";
в цели 5.2 Создание условий для повышения качества отечественной продукции:
в строке "Количество предприятий, внедривших и сертифицировавших системы менеджмента на соответствие требованиям международных стандартов":
в графе "2009" цифры "1600" заменить цифрами "1500";
в строке "Метрологическая обеспеченность исходных эталонов метрологических служб":
в графе "Ед. изм." "%" заменить словом "Ед.";
в графе "2009" цифры "30" заменить цифрами "25";
в графе "2010" цифры "40" заменить цифрами "30";
в графе "2011" цифры "55" заменить цифрами "35";
в разделе " 5. Нормативно-правовые акты ":
дополнить пунктом 20-1 следующего содержания:
"20-1. Закон Республики Казахстан от 5 июля 2008 года "Об аккредитации в области оценки соответствия";
дополнить пунктом 42 следующего содержания:
"42. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2008 года № 773 "Об определении органа по аккредитации и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 1338";
в разделе 6 "Бюджетные программы":
в графе "2009 год":
в строке "ВСЕГО по Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан" цифры "139 635 682" заменить цифрами "238 712 578";
в строке "Текущие бюджетные программы" цифры "10 772 634" заменить цифрами "31 778 340";
в строке "001-Услуги по обеспечению конкурентоспособности несырьевого сектора казахстанской экономики и ее интеграции в систему мирохозяйственных связей, защита отечественного потребителя от некачественной продукции и формированию устойчивого развития населенных пунктов и территорий" цифры "3 805 261" заменить цифрами "3 378 461";
в строке "005-Прикладные научные исследования в области строительства" цифры "52 545" заменить цифрами "35 545";

5.1-мақсатта Адамның өмірі мен денсаулығы және қоршаған орта, оның ішінде өсімдік және хайуанаттар әлемі үшін өнімдер мен процестердің қауіпсіздігін арттыру:
"Техникалық регламенттерді әзірлеу жоспарларында көзделген әзірленген техникалық регламенттердің саны" деген жолдың "2008 (бағасы)" деген бағанындағы "33" деген сандар "34" деген сандармен ауыстырылсын;
"ЕО және ТМД елдерінің тәжірибесін есепке ала отырып, техникалық регламенттерді бейімдеу және енгізу бойынша жұмыстар жүргізу" деген жолдың "2009" деген бағанындағы "33" деген сандар "34" деген сандармен ауыстырылсын;
5.2-мақсатта Отандық өнімдердің сапасын арттыру үшін жағдай жасау:
"Халықаралық стандарттар талаптарына сәйкес менеджмент жүйесін енгізген және сертификаттаған кәсіпорындар саны" деген жолда:
"2009" деген бағандағы "1600" деген сандар "1500" деген сандармен ауыстырылсын;
"Метрологиялық қызметтердің шығыс эталондарын метрологиялық қамтамасыз етушілік" деген жолда:
"Өлшем бірлігі" деген бағандағы "%" "Бірл." деген сөзбен ауыстырылсын;
"2009" деген бағандағы "30" деген сандар "25" деген сандармен ауыстырылсын;
"2010" деген бағандағы "40" деген сандар "30" деген сандармен ауыстырылсын;
"2011" деген бағандағы "55" деген сандар "35" деген сандармен ауыстырылсын;
"5. Нормативтік құқықтық актілер" деген бөлімде:
мынадай мазмұндағы 20-1-тармақпен толықтырылсын:
"20-1. "Сәйкестікті бағалау саласындағы аккредиттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 5 шілдедегі Заңы";
мынадай мазмұндағы 42-тармақпен толықтырылсын:
"42. "Аккредиттеу жөніндегі органды белгілеу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1338 қаулысының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 27 тамыздағы N 773 қаулысы";
"Бюджеттік бағдарламалар" деген 6-бөлімде:
"2009 жыл" деген бағанда:
"Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі бойынша БАРЛЫҒЫ" деген жолдағы "139 635 682" деген сандар "238 712 578" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ағымдық бюджеттік бағдарламалар" деген жолдағы "10 772 634" деген сандар "31 778 340" деген сандармен ауыстырылсын;
"001-Қазақстандық экономиканың шикізаттық емес секторының бәсекеге қабілетін қамтамасыз ету және оны әлемдік шаруашылық байланыстары жүйесіне біріктіру, отандық тұтынушының сапасын өнімнен қорғау мен тұрғылықты жерлер мен аумақтарда орнықты дамуды қалыптастыру жөніндегі қызметтер деген жолдағы "3 805 261" деген сандар "3 378 461" деген сандармен ауыстырылсын;
"005-Құрылыс саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер" деген жолдағы "52 545" деген сандар "35 545" деген сандармен ауыстырылсын;

в строке "008-Обеспечение хранения информации (секретно)" цифры "294 511" заменить цифрами "274 511";
в строке "022-Содействие продвижению экспорта казахстанских товаров на внешние рынки" цифры "488 200" заменить цифрами "300 000";
в строке "027-Услуги по регламентации деятельности, обеспечению координации взаимодействию участников СЭЗ "Парк информационных технологий" цифры "20 201" заменить цифрами "19 782";
в строке "031-Материально-техническое оснащение Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан" цифры "61 738" исключить;
после строки:
"
116-Развитие человеческого
капитала в рамках электронного
правительства
5 000
"
дополнить строкой следующего содержания:
"
118 «Целевые текущие трансферты
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на
ремонт инженерно-коммуника-
ционной инфраструктуры и
благоустройство городов и
населенных пунктов»

"008-Ақпараттарды сақтауды қамтамасыз ету (құпия)" деген жолдағы "294 511" деген сандар "274 511" деген сандармен ауыстырылсын;
"022-Қазақстандық тауарлардың сыртқы нарықтарға экспортын жылжытуға жәрдемдесу" деген жолдағы "488 200" деген сандар "300 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"027-"Ақпараттық технологиялар паркі" АЭА-ға қатысушыларының қызметін реттеу, олардың өзара іс-қимылын үйлестіруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген жолдағы "20 201" деген сандар "19 782" деген сандармен ауыстырылсын;
"031-Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігін материалдық-техникалық жарақтандыру" деген жолдағы "61 738" деген сандар алынып тасталсын;
мына:
"
116 - Электрондық үкімет шеңберінде адам капиталын дамыту
5 000
"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
118 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және қалалар мен елді мекендерді аббаттандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

21 679 863
";
в строке "Бюджетные программы развития" цифры "128 863 048" заменить цифрами "206 934 238";
в строке:
"
002-Кредитование областных
бюджетов, бюджетов городов
Астаны и Алматы на
строительство жилья
23 800 000
16 200 000
16 100 000
17 500 000
0
"
после слова "строительство":
дополнить словами "и (или) приобретение";
в строке:
"
004-Целевые трансферты на
развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и
Алматы на развитие и
благоустройство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры

21 679 863
";
"Бюджеттік даму бағдарламалары" деген жолдағы "128 863 048" деген сандар "206 934 238" деген сандармен ауыстырылсын;
мына:
"
002 - облыстардың, Астана және Алматы бюджеттеріне тұрғын үй салуға кредиттер беру
23 800 000
16 200 000
16 100 000
17 500 000
0
"
деген жолда "салуға" деген сөзден кейін "және (немесе) сатып алуға" деген сөздермен толықтырылсын;
мына:
"
004 - Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуналдық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға арналған нысаналы трансферттер

30 498 745
36 564 139
42 223 000
45 628 000
0
"
слова "и благоустройство":
заменить словами ", обустройство и (или) приобретение";
цифры "42 223 000" заменить цифрами "51 723 000";
в строке "011-Создание международного центра приграничного сотрудничества "Хоргос" цифры "1 000 000" заменить цифрами "2 000 000";
в строке "024-Целевые трансферты областным бюджетам, бюджетам г.г. Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения, в том числе:" цифры "22 437 087" заменить цифрами "32 387 087";

30 498 745
36 564 139
42 223 000
45 628 000
0
"
деген жолда "және жайластыруға" деген сөздер ", жайластыруға және (немесе) сатып алуға" деген сөздермен ауыстырылсын;
"42 223 000" деген сандар "51 723 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"011 - "Қорғас" халықаралық шекара маңы ынтымақтастығы орталығын құру" деген жолдағы "1 000 000" деген сандар "2 000 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"024 - Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға нысаналы трансферттер, оның ішінде:" деген жолдағы "22 437 087" деген сандар "32 387 087" деген сандармен ауыстырылсын;

в строке "004 За счет внешних займов" цифры "11 942 175" заменить цифрами "8 686 741";
в строке "005 За счет внутренних источников" цифры "4 875 065" заменить цифрами "5 232 065";
в строке "016 За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета" цифры "5 619 847" заменить цифрами "18 468 281";
в строке:
"
025-Целевые трансферты на
развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и
Алматы на строительство
жилья государственного
коммунального жилищного фонда

"004 Сыртқы қарыздар есебінен" деген жолдағы "11 942 175" деген сандар "8 686 741" деген сандармен ауыстырылсын;
"005 ішкі қаржы көздері есебінен" деген жолдағы "4 875 065" деген сандар "5 232 065" деген сандармен ауыстырылсын;
"016 Сыртқы қарыздарды республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебінен деген жолдағы "5 619 847" деген сандар "18 468 281" деген сандармен ауыстырылсын;
мына:
"
025 - Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға нысаналы трансферттер

64 671
8 733 838
22 300 000
13 000 000
572 000
"
после слова "строительство":
дополнить словами "и (или) приобретение";
цифры "22 300 000" заменить цифрами "41 679 483";
в строке "028-Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам г.г. Астаны и Алматы на развитие коммунального хозяйства" цифры "6 360 300" заменить цифрами "6 543 800";
в строке "029-Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие благоустройства городов и населенных пунктов" цифры "1 666 018" заменить цифрами "1 687 719";
после строки:
"
029-Целевые трансферты на
развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны
и Алматы на развитие
благоустройства городов и
населенных пунктов

64 671
8 733 838
22 300 000
13 000 000
572 000
"
деген жолда "салуға" деген сөзден кейін "және (немесе) сатып алуға" деген сөздермен ауыстырылсын;
"22 300 300" деген сандар "41 679 483" деген сандармен ауыстырылсын;
"028 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттер" деген жолдағы "6 360 300" деген сандар "6 543 800" деген сандармен ауыстырылсын;
"029 - Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалаларды және ауылдық жерлерді жайластыруды дамытуға нысаналы трансферттер" деген жолдағы "1 666 018" деген сандар "1 687 719" деген сандармен ауыстырылсын;
мына:
"
029 - Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалаларды және ауылдық жерлерді жайластыруды дамытуға нысаналы трансферттер

5 300 000
0
0
119 «Целевые трансферты на
развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и
Алматы на ремонт
инженерно-коммуникационной
инфраструктуры и благоуст-
ройство городов и
населенных пунктов»
18 942 506
";
в бюджетной программе 001 "Услуги по обеспечению конкурентоспособности несырьевого сектора казахстанской экономики и ее интеграции в систему мирохозяйственных связей, защита отечественного потребителя от некачественной продукции и формированию устойчивого развития населенных пунктов и территорий":
в подразделе "1. Координация деятельности Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан и его территориальных органов"
показатель количества изложить в следующей редакции:
"
Показатели
количества
Содержание
центрального
аппарата
управления и
территориальных
подразделений
Чел.

5 300 000
0
0
119 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендердің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын жөндеуге және абаттандыруға берілетін нысаналы трансферттері
18 942 506
";
001 "Қазақстандық экономиканың шикізаттық емес секторының бәсекеге қабілетін қамтамасыз ету және оны әлемдік шаруашылық байланыстары жүйесіне біріктіру, отандық тұтынушыны сапасыз өнімнен қорғау мен тұрғылықты жерлер мен аумақтарда орнықты дамуды қалыптастыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламада:
"1. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі мен оның аумақтық органдарының қызметін үйлестіру" деген кіші бөлімде:
сан көрсеткіші мынадай редакцияда жазылсын:
"
Сан көрсеткіштері
Орталық басқару аппараты мен аумақтық бөлімшелерді ұстау
Адам

в строке "Услуги по развитию предпринимательства" цифру "4" цифрой "5";
в показателе количества:
в графе "2009 год" строки "Количество изданных методических пособий" цифры "8000" заменить цифрой "0";
в показателе результата:
в строке "Доля субъектов малого бизнеса в ВВП страны, %":
в графе "2008 год" цифры "30,5" заменить цифрами "28,1";
в графе "2009 год" цифры "30,5" заменить цифрами "28,3";
в графе "2010 год" цифры "30,6" заменить цифрами "28,5";
в графе "2011 год" цифры "30,7" заменить цифрами "28,7";
в строке:
"
Количество субъектов малого
предпринимательства, единиц
Ед.
985496
1084045
1192450
1311695
1442864
"
после слова "Количество" дополнить словом "зарегистрированных",
цифры "1 084 045 " заменить цифрами "1 001 376",
цифры "1 192 450" заменить цифрами "1 016 396",
цифры "1 311 695" заменить цифрами "1 031 642",
цифры "1 442 864" заменить цифрами "1 047 117";
в графе "2009 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "3 805 261" заменить цифрами "3 378 461";
в бюджетной программе 005 "Прикладные научные исследования в области строительства":
в показателе количества:
в строке "Проведение прикладных научных исследований, единиц (количество завершающихся тем в текущем году/количество тем, переходящих на следующий год)":

"Кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі қызметтер" деген жолдағы "4" деген сан "5" деген санмен ауыстырылсын;
сан көрсеткішінде:
"Басылған әдістемелік құралдар саны" деген жолдың "2009 жыл" деген бағанындағы "8000" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
нәтиже көрсеткіштерінде:
"Елдің ЖІӨ-де шағын бизнес субъектілерінің үлесі, %" деген жолда:
"2008 жыл" деген бағандағы "30,5" деген сандар "28,1" деген сандармен ауыстырылсын;
"2009 жыл" деген бағандағы "30,5" деген сандар "28,3" деген сандармен ауыстырылсын;
"2010 жыл" деген бағандағы "30,6" деген сандар "28,5" деген сандармен ауыстырылсын;
"2011 жыл" деген бағандағы 30,7" деген сандар "28,7" деген сандармен ауыстырылсын;
мына:
"
Шағын кәсіпкерлік субъектілерінің саны, бірлік
Бірл.
985496
10840 45
11924 50
13116 95
1442864
"
деген жолда "Шағын" деген сөздің алдынан "Тіркелген" деген сөзбен толықтырылсын;
"1 084 045" деген сандар "1 001 376" деген сандармен толықтырылсын;
"1 192 450" деген сандар "1 016 396" деген сандармен толықтырылсын;
"1 311 695" деген сандар "1 031 642" деген сандармен толықтырылсын;
"1 442 864" деген сандар "1 047 117" деген сандармен толықтырылсын;
"Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар" деген жолдың "2009 жыл" деген бағанындағы "3 805 261" деген сандар "3 378 461" деген сандармен ауыстырылсын;
005 "Құрылыс саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер" деген бюджеттік бағдарламада:
сан көрсеткіштерінде:
"Қолданбалы ғылыми зерттеулерді жүргізу, бірлік (ағымдағы жылғы аяқтайтын тақырыптардың саны/келесі жылға өтетін тақырыптардың саны)" деген жолда:

в графе "2009 год" цифры "2/4" заменить цифрами "2/1";
в графе "2010 год" цифры "4/0" заменить цифрами "1/3";
в графе "2009 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "52 545" заменить цифрами "35 545";
в бюджетной программе 013 "Совершенствование системы стандартизации, метрологии и сертификации":
в показателе количества:
после строки:
"
Количество работ на
госу дарственных эталонах по
поверке и калибровке исходных
эталонов метрологических
служб страны
"
дополнить строками следующего содержания:
"
Создание эталонной базы
Ед.
2
2
2
-
-
Модернизация государственных
эталонов;
Ед.
2
1
6
6
3
";
в показателе результата:
строку:
"
Модернизация государственных
эталонов
"
исключить;
в бюджетной программе 014 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности":
в показателе количества:
строку:
"
Разработка типовых проектов
строительства объектов,
строящихся за счет средств
государственного бюджета,
единиц *
Ед.
12
28
22
40
50
"
изложить в следующей редакции:
"Разработка типовых проектов для строительства объектов социальной инфраструктуры и др., единиц";
цифры "22" заменить цифрами "28";
в показателе результата:
в строке
"
Введение в действие типовых
проектов строительства объектов,
строящихся за счет средств
государственного бюджета, в
установленном порядке единиц *
Ед.
12
28
22
40
50
"
слова "строящихся за счет средств государственного бюджета, в установленном порядке" заменить словами ", социальной инфраструктуры и др.";
цифры "22" заменить цифрами "28";
в бюджетной программе 022 "Содействие продвижению экспорта казахстанских товаров на внешние рынки":
в графе "2009 год":
в показателе количества:
в строке "Увеличение экспорта несырьевых товаров в общем объеме экспорта, %" цифры "20" заменить цифрами "15,9";
в показателе результата:
в строке "Расширение географии экспорта отечественной продукции, единиц" цифры "125" заменить цифрами "80";
в строке "Расходы на реализацию программы" цифры "448 200" заменить цифрами "300 000";
в бюджетной программе 023 "Повышение квалификации и переподготовка кадров в области технического регулирования и систем менеджмента качества":
в показателе количества:
в строке "Количество обученных специалистов в области технического регулирования, ед.":

"2009 жыл" деген бағандағы "2/4" деген сандар "2/1" деген сандармен ауыстырылсын;
"2010 жыл" деген бағандағы "4/0" деген сандар "1/3" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар" деген жолдың "2009 жыл" деген бағанындағы "52 545" деген сандар "35 545" деген сандармен ауыстырылсын;
013 "Стандарттау, метрология және сертификаттау жүйесін жетілдіру" деген бюджеттік бағдарламада:
сан көрсеткіштерінде:
мына:
"
Елдің метрологиялық қызметтерінің шығыс эталондарын салыстыра тексеру және калибрлеу жөніндегі мемлекеттік эталондардағы жұмыстардың саны
"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
Эталон базасын құру
Бірл.
2
2
2
-
-
Мемлекеттік эталондарды жаңғырту;
Бірл.
2
1
6
6
3
";
нәтиже көрсеткіштерінде:
мына:
"
Мемлекеттік эталондарды жаңғырту
"
деген жол алынып тасталсын:
014 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру" деген бюджеттік бағдарламада:
сан көрсеткіштерінде:
мына:
"
Мемлекеттік бюджеттің қаражаты есебінен салынатын объектілердің құрылысының типтік жобаларын әзірлеу, бірлік*
Бірл.
12
28
22
40
50
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Әлеуметтік инфрақұрылым объектілерін және басқаларын салу үшін типтік жобалар әзірлеу, бірлік";
"22" деген сандар "28" деген сандармен ауыстырылсын;
нәтиже көрсеткіштерінде:
мына:
"
Белгіленген тәртіппен мемлекеттік бюджеттің қаражаты есебінен салынатын объектілердің құрылысының типтік жобаларын қолданысқа енгізуі, бірлік*
Бірл.
12
28
22
40
50
"
деген жолда "Белгіленген тәртіппен мемлекеттік бюджеттің қаражаты есебінен салынатын объектілердің" деген сөздер "Әлеуметтік инфрақұрылым объектілері және басқалары" деген сөздермен ауыстырылсын;
"22" деген сандар "28" деген сандармен ауыстырылсын;
022 "Қазақстандық тауарларды сыртқы нарықтарға жылжытуға жәрдемдесу" деген бюджеттік бағдарламада:
"2009 жыл" деген бағанда:
сан көрсеткіштерінде:
"Экспорттың жалпы көлеміндегі шикізаттық емес тауарлар экспортының ұлғаюы, %" деген жолдағы "20" деген сандар "15,9" деген сандармен ауыстырылсын;
нәтиже көрсеткіштерінде:
"Отандық өнім экспортының географиясын кеңейту, бірлік" деген жолдағы "125" деген сандар "80" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар" деген жолдағы "448 200" деген сандар "300 000" деген сандармен ауыстырылсын;
023 "Техникалық реттеу және сапа менеджменті жүйесі саласындағы кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау" деген бюджеттік бағдарламада:
сан көрсеткіштерінде:
"Техникалық реттеу саласындағы оқытылған мамандардың саны, бірлік" деген жолда:

в графе "2009 год" цифру "0" заменить цифрами "100";
в графе "2010 год" цифру "0" заменить цифрами "100";
в графе "2011 год" цифру "0" заменить цифрами "100";
строку "Количество обученных экспертов-аудиторов, ед." исключить;
строку:
"
Увеличение квалифицированных
специалистов международного
уровня
"
изложить в следующей редакции:
"
Увеличение квалифицированных
специалистов в области
технического регулирования
Ед.
100
100
100
";
в бюджетной программе 027 "Услуги по регламентации деятельности, обеспечению координации взаимодействию участников СЭЗ "Парк информационных технологий":
в графе "2009 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "20 201" заменить цифрами "19 782";
в бюджетной программе 031 "Материально-техническое оснащение Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан":

"2009 жыл" деген бағандағы "0" деген сан "100" деген сандармен ауыстырылсын;
"2010 жыл" деген бағандағы "0" деген сан "100" деген сандармен ауыстырылсын;
"2011 жыл" деген бағандағы "0" деген сан "100" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оқытылған аудитор-сарапшылардың саны, бірлік" деген жол алынып тасталсын;
мына:
"
Халықаралық деңгейдегі білікті мамандарды көбейту
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Техникалық реттеу саласындағы білікті мамандарды көбейту
Бірл.
100
100
100
";
027 "Ақпараттық технологиялар паркі" АЭА қатысушыларының қызметін регламенттеу, өзара іс-қимылын үйлестіруді қамтамасыз ету бойынша қызметтер" деген бюджеттік бағдарламада:
"Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар" деген жолдың "2009 жыл" деген бағанындағы "20 201" деген сандар "19 782" деген сандармен ауыстырылсын;
031 "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігін материалдық-техникалық жасақтау" деген бюджеттік бағдарламада:

в графе "2009 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "61 738" заменить цифрой "0";
в бюджетной программе 033 "Обеспечение представления интересов Республики Казахстан в сфере внешней торговли, а также содействие развитию торгово-экономических связей между Республикой Казахстан и зарубежными странами":
в показателе количества:
в графе "2009 год":
в строке "Количество проведенных исследований" "-" заменить цифрой "4";

"Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар" деген жолдың "2009 жыл" деген бағанындағы "61 738" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
033 "Қазақстан Республикасының сыртқы сауда саласындағы мүдделерін ұсынуды қамтамасыз ету, сондай-ақ Қазақстан Республикасы мен шетелдер арасындағы сауда-экономикалық байланыстарды дамытуға жәрдемдесу" деген бюджеттік бағдарламада:
сандық көрсеткіштерінде:
"2009 жыл" деген бағанда:
"Жүргізілген зерттеулер саны" деген жолдағы "-" "4" деген санмен ауыстырылсын;

1192450
1311695
-
"
изложить в следующей редакции:
"
Количество активных субъектов
малого предпринимательства,
единиц
Тыс.
Ед.
55,8
62,1
63,5
64,4
67,6
";
После бюджетной программы 116 "Развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства" дополнить бюджетной программой следующего содержания:
"
Администратор
бюджетной
программы
Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
Бюджетная
программа
118 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на ремонт инженерно-
коммуникационной инфраструктуры и благоустройство
городов и населенных пунктов»
Описание
Выделение средств из Республиканского бюджета акиматам
областей, городов Астаны и Алматы по инвестиционному
направлению Дорожной карты «Реконструкция и развитие
системы жилищно-коммунального хозяйства» на обустройст во
и реконструкцию инженерно-коммуникационной инфра-
структуры, в том числе водоснабжение, канализацию,
теплоснабжение, электроснабжение, благоустройство
Стратегическое
направление
3. Развитие архитектуры, градостроительства и
строи тельства
Цель
3.1 Обеспечение доступности жилья, развитие
инфра структуры
Задачи
Задача 3.1.3 Строительство и (или) приобретение
инженер но-коммуникационной инфраструктуры районов
жилищной застройки
Наименование
показателя
Ед.
изм.
Отчетный период
Плановый период
2007
(от чет)
2008
(оцен ка)
2009
2010
2011
Показатели
количества
Количество бене-
фициаров (облас-
ти, города Астана
и Алматы)
Ед.
16
Показатели
результата
Количество профи-
нансированных
проектов по
инвестиционному
направлению
Дорожной карты
«Реконструкция и
развитие системы
жилищно-комму-
нального хозяйст-
ва» (водоснаб-
жение и канали-
зация, теплоснаб-
жение, электро-
снабжение,
бла гоустройство)
Ед.
544
Показатели
количества
Количество
бенефициаров
(области, города
Астана и Алматы)
Ед.
16
"
в бюджетной программе 004 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
в показателе результата:
в строке "Объем ввода в эксплуатацию объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Государственной программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы (км)" в графе "2009" цифру "1986,7" заменить цифрой "1525,8";
после строки:
"
Объем ввода в эксплуатацию
объектов инженерно-комму-
никационной инфраструктуры в
рамках Государственной
программы жилищного
строительства в Республике
Казахстан на 2008-2010 годы (км)
Км.
2001,9
1986,7
1986,7
1986,7
-
"
дополнить строками следующего содержания:
"
Объем ввода в эксплуатацию
инженерно-коммуникационных сетей
в жилых комплексах с участием
дольщиков и через реализацию
инвестиционных проектов
Км.

1192450
1311695
-
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Белсенді шағын кәсіпкерлік субъектілерінің саны, бірлік
Мың бірл.
55,8
62,1
63,5
64,4
67,6
";
116 "Электрондық үкімет шеңберінде адам капиталын дамыту" деген бюджеттік бағдарламадан кейін мынадай мазмұндағы бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі
Бюджеттік бағдарлама
118 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және қалалар мен елді мекендерді аббаттандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Сипаттама
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жайластыруға және қайта жаңартуға, оның ішінде сумен жабдықтауға, кәріз, жылумен жабдықтауға, электрмен жабдықтауға, абаттандыруға "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық жүйесін қайта жаңарту және дамыту" Жол картасының инвестициялық бағыты бойынша республикалық бюджеттен қаражат бөлу
Стратегиялық бағыт
3. Сәулет, қала құрылысын және құрылысты дамыту
Мақсат
3.1. Тұрғын үйдің қол жетімділігін қамтамасыз ету, инфрақұрылымды дамыту
Міндеттер
3.1.3-міндет. Тұрғын үй аудандарының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу және/немесе сатып алу
Көрсеткіш атауы
Өлш.бірл
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2007 (есеп)
2008 (бағалау)
2009
2010
2011
Сан көрсеткіштері
Бенефициарлар саны (облыстар, Астана және Алматы қалалары)
Бірл.
16
Нәтиже көрсеткіштері
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық жүйесін қайта жаңарту және дамыту" Жол картасының инвестициялық бағыты бойынша қаржыландырылған жобалардың саны (сумен жабдықтау, кәріз, жылумен жабдықтау, электрмен жабдықтау, абаттандыру)
Бірл.
544
Сан көрсеткіштері
Бенефициарлар саны (облыстар, Астана және Алматы қалалары)
Мың теңге
16
";
004 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға нысаналы трансферттер" деген бюджеттік бағдарламада:
нәтижесінің көрсеткіштерінде:
"Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысының 2008 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым объектілерін пайдалануға беру көлемі (км)" деген жолда "1986,7" деген сандар "1525,8" деген сандармен ауыстырылсын;
мына:
"
Тұрғын үй құрылысының 2008 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым объектілерін пайдалануға беру көлемі (км)
Км.
2001,9
1986,7
1986,7
1986,7
-
"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
Үлескерлер қатысқан және инвестициялық жобаларды іске асыру арқылы тұрғын үй кешендеріндегі инженерлік-коммуникациялық желілерді пайдалануға беру көлемі
Км

312,6
Строительство и реконструкция
инженерных сооружений в районах
застройки жилых комплексов с
участием дольщиков
Шт.
8
";
в графе "2009 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "42 223 000" заменить цифрами "51 723 000";
в бюджетной программе 011 "Создание Международного центра приграничного сотрудничества "Хоргос"":
в графе "2009 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "1 000 000" заменить цифрами "2 000 000";
в бюджетной программе 024 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения":
в показателе количества:
в строке "Водопровод":
в графе "2007 год (отчет)" цифры "22 км 480 м" заменить цифрами "22,4";
в графе "2008 год (оценка)" цифры "31 км 163 м" заменить цифрами "44,1";
графу "2009 год" дополнить цифрами "30";
графу "2010 год" дополнить цифрами "17,9";
в строке "Канализация":
в графе "2008 год" цифры "10 км 739 м" заменить цифрами "12,4";
графу "2009 год" дополнить цифрами "8,6";
в строке "Реконструкция канализационных насосных станций":

312,6
Үлескерлер қатысқан тұрғын үй кешендері құрылысы аудандарындағы инженерлік құрылыстарды салу және қайта жаңарту
Дана
8
";
"Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар" деген жолдың "2009 жыл" деген бағанындағы "42 223 000" деген сандар "51 723 000" деген сандармен ауыстырылсын;
011 "Қорғас" Шекара маңы ынтымақтастығы орталығын құру" деген бюджеттік бағдарламада:
"Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар" деген жолдың "2009 жыл" деген бағанындағы "1 000 000" деген сандар "2 000 000" деген сандармен ауыстырылсын;
024 "Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға арналған облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларын дамытуға арналған нысаналы трансферттер" деген бюджеттік бағдарламада:
Сан көрсеткіштерінде:
"Су жүргізу" деген жолда:
"2007 жыл (есеп)" деген бағандағы "22 км 480 м" деген сандар "22,4" деген сандармен ауыстырылсын;
"2008 жыл (баға)" деген бағандағы "31 км 163 м" деген сандар "44,1" деген сандармен ауыстырылсын;
"2009 жыл" деген баған "30" деген сандармен толықтырылсын;
"2010 жыл" деген баған "17,9" деген сандармен толықтырылсын;
"Кәріз" деген жолда:
"2008 жыл" деген бағандағы "10 км 739 м" деген сандар "12,4" деген сандармен ауыстырылсын;
"2009 жыл" деген баған "8,6" деген сандармен толықтырылсын;
"Кәріздік сорғылық станцияларды қайта жасақтау" деген жолда:

11195846,0
10847468,0
20862022,0
14641570,0
15000000,0
"
дополнить строкой следующего содержания:
"
6. Разработка ПСД по проекту
"Строительство собственной
опреснительной установки
мощностью 40000 м 3 в сутки" в
рамках строительства внешней
инфраструктуры Каспийского
энергетического хаба
Ед.
1
";
в строке "Расходы на реализацию программы":
в графе "2009 год" цифры "22 437 087" заменить цифрами "32 387 087";
в бюджетной программе 025 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда":
в показателе результата:
в строке:
"
Объем ввода в эксплуатацию
арендного коммунального жилья
для категории граждан, опреде-
ленных законодательством в
рамках Государственной прог-
раммы жилищного строительст ва
в Республике Казахстан на

11195846,0
10847468,0
20862022,0
14641570,0
150000000,0
"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
6. Каспий энергетика хабының сыртқы инфрақұрылымын салу шеңберінде "Қуаты тәулігіне 40000 м 3 болатын меншікті тұщыту қондырғысын салу" жобасы бойынша ЖСҚ әзірлеу
Бірл.
1
";
"Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар" деген жолда:
"2009 жыл" деген бағандағы "22 437 087" деген сандар "32 387 087" деген сандармен ауыстырылсын;
025 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысын дамытуға арналған нысаналы даму трансфеттері" деген бюджеттік бағдарламада:
нәтиже көрсеткіштерінде:
мына:
"

2008-2010 годы (тыс. кв.м)
Тыс.
кв.м
101,5
106,4
412,4
214,1
26,2
"
слова "для категории граждан, определенных законодательством" исключить;
цифры "214,1" заменить цифрами "211,8";
цифры "26,2" заменить цифрой "0";
после строки:
"
Объем ввода в эксплуатацию
арендного коммунального жилья
для категории граждан, опреде-
ленных законодательством в
рамках Государственной прог-
раммы жилищного строительст-
ва в Республике Казахстан на
2008-2010 годы (тыс. кв.м)
Тыс.
кв.м
101,5
106,4
412,4
214,1
26,2
"
дополнить строками следующего содержания:
"
Строительство двух 200-квар-
тирных жилых домов для работ-
ников бюджетных организаций и
молодых семей города Жанаозен
Тыс.
кв.м
26,2
Приобретение квартир у част-
ных застройщиков на объектах
строительства города Астаны
Тыс.
кв.м
330
";
в графе "2009 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "22 300 000" заменить цифрами "41 679 483";
в бюджетной программе 028 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие коммунального хозяйства":
в показателе количества 1. "Строительство городских очистных сооружений в г. Туркестан" строки:
"
Разработка проектно-сметной
документации и строительство
канализационных очистных
сооружений, (количество)
в том числе:
Ед.
1

Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысының 2008 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде заңнамамен айқындалған азаматтардың санаты үшін жалға берілетін (коммуналдық) тұрғын үйді пайдалануға беру көлемі (мың шаршы м)
Мың шаршы м.
101,5
106,4
412,4
214,1
26,2
"
деген жолда "заңнамамен айқындалған азаматтардың санаты үшін" деген жолдар алынып тасталсын;
"214,1" деген сандар "211,8" деген сандармен ауыстырылсын;
"26,2" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
мына:
"
Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысының 2008 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде заңнамамен айқындалған азаматтардың санаты үшін жалға берілетін (коммуналдық) тұрғын үйді пайдалануға беру көлемі (мың шаршы м)
Мың шаршы м
101,5
106,4
412,4
214,1
26,2
"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
Жаңаөзен қаласында бюджеттік ұйымдар қызметкерлері мен жас отбасыларға арналған екі 200 пәтерлік тұрғын үй салу
Мың шаршы м
26,2
Астана қаласының құрылыс объектілерінде жеке құрылыс салушылардан пәтерлер сатып алу
Мың шаршы м
330
";
"Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар" деген жолдың "2009 жыл" деген бағанындағы "22 300 000" деген сандар "41 679 483" деген сандармен ауыстырылсын;
028 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықтарды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" деген бюджеттік бағдарламада:
1. "Түркістан қаласында қалалық тазалағыш ғимараттар құрылысы" деген сандық көрсеткіштерінде:
мына:
"
Жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу және кәріз тазалағыш ғимараттар құрылысы, (саны) оның ішінде:
Бірл.
1

2000 м 3
8000 м 3
Ограждение (м)
Шт.
490 м
Покрытие асфальтобетон-
ное тип 1, s=320м 2 2 )
Шт.
2480 м 2
Озеленение (м 2 )
2597 м 2
Внеплощадочные сети
Водопровод диам. 100 (п.м)
Шт.
8365 м
ВЛ 10кВ(п.м)
Шт.
9210 м
Внутриплощадочные сети
Водопровод диам. 100 (п.м)
Шт.
165 м Д
100 мм
Канализация из асбесто-
цементных труб диам. 150 (п.м)
Т.
46 м Д
150 мм
Теплосеть в канальной
прокладке (п.м)
Шт.
156 м
КЛ 0,4 кВ (п.м)
210 м
«Строительство городских
канализационных сетей в
г. Туркестан»
Разработка проектно-
сметной документации и
строительство городских
канализационных сетей,
(количество) в том числе:
1
Канализационные насосные
станции
Шт.
4
1
12
Самотечная канализация из
керамических труб
d 150 -:- 600 мм
М
33000 м
30000 м
Напорная канализация из
полиэтиленовых труб
d 90 -:- 355 мм
Мм.
М
32000 м
Д 90 -
355 мм
Водопровод КНС d = 63 мм
Из полиэтиленовых труб
400 м
Разборка и восстановление
асфальтобетонного покрытия -
тип 1
16500
м 2
Асфальтобетонное покрытие
тип 2
М 2
4040
Озеленение
М 2
7340
ЛЭП-10кВ
сеч.3АС-50
М 2
37000 м
ЛЭП-0.4 кВ
сеч.провода 2 (4x16 мм 2 )
М
80 м
ЛЭП-0.4 кВ
сеч.провода 2 (4x70 мм 2 )
М
40 м
ЛЭП-0.4 кВ
сеч.провода (4x150 мм 2 )
М
20 м
Трансформаторная
подстанция 2х63 кВа
Шт.
4
Трансформаторная
подстанция 2КТПГ630 кВа
Шт.
1
Трансформаторная
подстанция 2x160 кВа
Шт.
2
Автоматизированная
дизельная электростанция
Шт.
1
Камера высоковольтная
КРУН-10
Шт.
2
"
изложить в следующей редакции:
"
Разработка проектно-
сметной документации и
строительство канализа-
ционных очистных
сооруже ний, (количество)
в том числе:
Приемная камера емк. 10 м 3
(шт)
Шт.
1
Здание решеток  (шт)
Шт.
1
Песколовки емк. 50 м 3 (шт)
Шт.
2
Водоизмерительный лоток
Расход 500 м 3 /ч (шт)
Шт.
1
Блок емкостей (шт)
Шт.
1
Административно-бытовые
здания (шт)
Шт.
1
Производственные здания (шт)
Шт.
1
Котельная (шт)
Шт.
1
Трансформаторная подстан-
ция 2x1000 кВа (шт)
Шт.
1
Хлораторная производи-
тельностью 5 кг товарного
хлора в час (шт)
Шт.
1
Контактный резервуар емк.

2000 м 3
8000 м 3
Қоршау (м)
490 м
1 типіндегі асфальтты бетондық жабынды 1, s=320 м 2 2 )
2480 м 2
Көгалдандыру (м 2 )
2597 м 2
Алаңнан тыс желілер
Диаметрі 100 (п.м) болатын су құбыры
8365 м
ВЛ 10 кВ (п.м)
9210 м
Алаңішілік желілер
Диаметрі 100 (п.м) болатын суқұбыры
165 м Д 100 мм
Диаметрі 150 (п.м) болатын асбест цементтен жасалған кәріз
46 м Д 150 мм
Кәріздік төсемдегі жылу желісі (п.м)
156 м
КЛ 0,4 кВ (п.м)
210 м
"Түркістан қаласында қалалық кәріз желілері құрылысы"
Жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу және қалалық кәріз желілердің құрылысы, (саны) оның ішінде:
1
Кәріздік сорғыш станциялар
Дана
4
1
12
Қыш құбырдан жасалған өздігінен ағатын кәріз d 150-:-600 мм
М
33000 м
30000м
Полиэтиленді құбырдан жасалған қысымды кәріз d 90-:-355 мм
Мм
М
32000м Д 90-355 мм
Су құбыры КНС d = 63 мм Полиэтиленді құбырдан жасалған
400 м
1-типіндегі асфальттық бетонды бөлшектеу және қалпына келтіру
16500м 2
2-типіндегі асфальтты бетонды жабынды
М 2
4040
Көгалдандыру
М 2
7340
ЛЭП-10 кВ қиысу 3 АС-50
М 2
37000 м
ЛЭП-0.4 кВ Сымның қиысу 2 (4x16 мм 2 )
М
80 м
ЛЭП-0.4 кВ Сымның қиысу 2 (4х70 мм 2 )
М
40 м
ЛЭП-0.4 кВ Сымнын қиысу (4х150 мм 2 )
М
20 м
Трансформаторлық кіші станция 2х63 кВа
Дана
4
Трансформаторлық кіші станция 2 КТПГ 630 кВа
Дана
1
Трансформаторлық кіші станция 2x160 кВа
Дана
2
Автоматтандырылған дизельді электростанция
Дана
1
Жоғары вольтты камера КРУН-10
Дана
2
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу және кәріз тазалағыш құрылыстар салу, (саны) оның ішінде:
Сыйымдылығы 10 м 3 (дана) болатын қабылдау камерасы
Дана
1
Тор ғимараты (дана)
Дана
1
Сыйымдылығы 50 см 3 болатын құм ұстағыш (дана)
Дана
2
Су өлшегіш ожау Шығыс 500 м 3 /сағ. (дана)
Дана
1
Сыйымдылық блогы (дана)
Дана
1
Әкімшілік-тұрмыстық ғимараттар (дана)
Дана
1
Өндірістік ғимараттар (дана)
Дана
1
Қазандық (дана)
Дана
1
Трансформаторлық кіші станция 2x1000 кВа(дана)
Дана
1
Сағатына тауарлық хлордың 5 кг өндіретін хлораторлық
Дана
1

400
Разборка и восстановление
асфальтобетонного покрытия -
тип 1
М 2
16500
Асфальтобетонное покрытие
тип 2
М 2
4040
Озеленение
М 2
7340
ЛЭП-10кВ
сеч.ЗАС-50
М 2
37000
ЛЭП-0.4 кВ
сеч.провода 2 (4x16 мм 2 )
М
80
ЛЭП-0.4 кВ
сеч.провода 2 (4x70 мм 2 )
М
40
ЛЭП-0.4 кВ
сеч.провода (4x150 мм 2 )
М
20
Трансформаторная
подстанция 2х63 кВа
Шт.
4
Трансформаторная
подстанция 2КТПГ630 кВа
Шт.
1
Трансформаторная
подстанция 2x160 кВа
Шт.
2
Автоматизированная
дизельная электростанция
Шт.
1
Камера высоковольтная
КРУН-10
Шт.
2
";
Показатели качества изложить в следующей редакции:
"
Разработка ПСД по проекту
«Строительство очистных
сооружений производитель-
ностью 24000 м 3 » в рамках
строительства внешней
инфраструктуры Каспийского
энергетического хаба
Ед.
1
Инженерные сети планиро-
вочного района № 19
(теплоснабжение) в городе
Астане
Инженерные сети
(тепло снабжение)
Км.
5,0
2,23
Согласно строительным
нормам и правилам
%
100
100
";
в графе "2009 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "6 360 300" заменить цифрами "6 543 800";
в бюджетной программе 029 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие благоустройства городов и населенных пунктов":
Показатель количества дополнить строкой следующего содержания:
"
Строительство главной
площади в городе Астане
Ед.
1
";
в Показателе эффективности:
в строке:
"
Мероприятия по данной
программе выполняется
в полном объеме в
соответствии с
паспортом бюджетной
программы
%
100
100
"
слова "в соответствии с паспортом бюджетной программы" исключить;
графу 2009 год дополнить цифрами "100",
в показателе результата:
в строке "Введение данных объектов в эксплуатацию для создания благоприятной среды для жителей и гостей столицы":
в графе "2009 год" цифру "2" заменить цифрой "3";
в графе "2009 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "1 666 018" заменить цифрами "1 687 719";
после бюджетной программы 029 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие благоустройства городов и населенных пунктов" дополнить бюджетными программами следующего содержания:
"
Администратор
бюджетной
программы
Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
Бюджетная
программа
087 «Целевые трансферты на развитие бюджету города
Астана на увеличение уставного капитала уполномоченной
организации для участия в строительстве незавершенных
объектов жилья с участием дольщиков»
Описание
Выделение средств из Республиканского бюджета на
капитализацию уполномоченной организации для участия в
строительстве незавершенных объектов жилья с участием
дольщиков.
Стратегическое
направление

400
1-типті асфальтты бетон жабындыны бөлшектеу және қалпына келтіру
М 2
16500
2-типті асфальтты бетон жабынды
М 2
4040
Көгалдандыру
М 2
7340
ЛЭП-10 кВ қиысу ЗАС-50
М 2
37000
ЛЭП-0.4 кВ Сымнын қиысу 2 (4x16 мм 2 )
М
80
ЛЭП-0.4 кВ Сымның қиысу 2 (4х70 мм 2 )
М
40
ЛЭП-0.4 кВ Сымның қиысу (4х150 мм 2 )
М
20
Трансформаторлық кіші станция 2х63 кВа
Дана
4
Трансформаторлық кіші станция 2 КТПГ 630 кВа
Дана
1
Трансформаторлық кіші станция 2x160 кВа
Дана
2
Автоматтандырылған дизельді электростанция
Дана
1
Жоғары вольтты камера КРУН-10
Дана
2
";
Сапа көрсеткіштері мынадай редакцияда жазылсын:
"
Каспий энергетика хабының сыртқы инфрақұрылымының құрылысы шеңберінде "Өнімділігі 24000 м 3 болатын тазарту ғимараттарының құрылысы" жобасы бойынша ЖСҚ әзірлеу
Бірл.
1
Астана қаласында N 19 жоспарланған ауданының инженерлік желілері (жылумен жабдықтау)
Инженерлік желілер (жылумен жабдықтау)
Км
5,0
2,23
Құрылыс нормаларына және ережелеріне сәйкес
%
100
100
"
"Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар" деген жолдың "2009 жыл" деген бағанындағы "6 360 300" деген сандар "6 543 800" деген сандармен ауыстырылсын;
029 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері" деген бюджеттік бағдарламада:
Санының көрсеткіші мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
Астана қаласында бас алаң салу
Бірл.
1
-
";
Тиімділік көрсеткіштерінде:
мына:
"
Осы бағдарлама бойынша іс-шаралар толық көлемде бюджеттік бағдарламалар паспорттарына сәйкес орындалады
%
100
100
"
деген жолда "бюджеттік бағдарламалар паспорттарына сәйкес" деген сөздер алынып тасталсын;
"2009 жыл" деген баған "100" деген сандармен толықтырылсын;
Нәтиже көрсеткіштерінде:
"Осы объектілерді Астана тұрғындары мен қонақтарына арналған қолайлы ортаны құру үшін пайдалануға беру" деген жолда:
"2009 жыл" деген бағанда "2" деген сан "3" деген санмен ауыстырылсын;
"Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар" деген жолдың "2009 жыл" деген бағанындағы "1 666 018" деген сандар "1 687 719" деген сандармен ауыстырылсын;
029 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері" деген бюджеттік бағдарламадан кейін мынадай мазмұндағы бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі
Бюджеттік бағдарлама
087 "Үлескерлер қатысқан аяқталмаған тұрғын үй объектілерін салуға қатысу үшін уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталын ұлғайтуға Астана қаласының бюджетін дамытуға берілетін нысаналы трансферттер"
Сипаттама
Үлескерлер қатысқан аяқталмаған тұрғын үй объектілерін салуға қатысу үшін уәкілетті ұйымды капиталдандыруға республикалық бюджеттен қаражат бөлу
Стратегиялық бағыт

3. Развитие архитектуры, градостроительства,
строи тельства и жилищно-коммунального хозяйства
Цель
3.1 Обеспечение доступности жилья
Задачи
Задача 3.1.1 Обеспечение строительства жилья в
незавершенных объектах с участием дольщиков
Наименование
показателя
Ед.
изм.
Отчетный
период
Плановый период
2007
(от чет)
2008
(оценк а)
2009
2010
2011
Показатели
количества
Количество
бене фициаров
(город Астана)
Ед.
1
Показатели
результата
Объем ввода в
эксплуатацию жилья
в объектах с учас-
тием дольщиков, не
менее 290 тыс. м 2
Тыс.
кв.м
290
Расходы на
реализацию
программы
Тыс.
тенге
15200 000
Администратор
бюджетной
программы
Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
Бюджетная
программа
088 «Целевые трансферты на развитие бюджету Алма-
тинской области на формирование уставного капитала
уполномоченной организации для строительства
инженер но-коммуникационной инфраструктуры»
Описание
Выделение средств из Республиканского бюджета на раз-
витие бюджету Алматинской области на формирование
уставного капитала уполномоченной организации для
строительства инженерных сетей в незавершенных
объектах с участием дольщиков.
Стратегическое
направление
3. Развитие архитектуры, градостроительства,
строи тельства и жилищно-коммунального хозяйства
Цель
3.1 Обеспечение доступности жилья
Задачи
Задача 3.1.3 Строительство и/или покупка инженерно-
коммуникационной инфраструктуры районов жилищной
застройки с участием дольщиков
Наименование
показателя
Ед.
изм.
Отчетный
период
Плановый период
2007 (от чет)
2008
(оцен ка)
2009
2010
2011
Показатели
количества
Количество
бенефициаров
(Алматинская
область)
Ед.
1
Показатели
результата
Объем ввода в
эксплуатацию
инженерных се тей
в незавер шенных
объек тах с
участием
дольщиков.
Км
84
Расходы на
реализацию
программы
Тыс.
тенге
5 300 000
Администратор
бюджетной
программы
Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
Бюджетная
программа
119 «Целевые текущие трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие
инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благо-
устройство городов и населенных пунктов»
Описание
Выделение средств из Республиканского бюджета акиматам
областей, городов Астаны и Алматы по инвестиционному
направлению Дорожной карты «Реконструкция и развитие
системы жилищно-коммунального хозяйства» на обуст-
ройство и реконструкцию инженерно-коммуникационной
инфраструктуры, в том числе водоснабжение, канализа цию,
теплоснабжение, электроснабжение, благоустройство
Стратегическое
направление
3. Развитие архитектуры, градостроительства и
строи тельства
Цель
3.1 Обеспечение доступности жилья, развитие
инфра структуры
Задачи

3. Сәулет, қала құрылысын, құрылысты және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту
Мақсат
3.1 Тұрғын үйдің қол жетімділігін қамтамасыз ету
Міндеттер
3.1.1-міндет. Үлескерлер қатысқан аяқталмаған тұрғын үй объектілерін салуды қамтамасыз ету
Көрсеткіш атауы
Өлшем. бірл.
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2007 (есеп)
2008 (бағалау)
2009
2010
2011
Сан көрсеткіштері
Бенефициарлар саны (Астана қаласы)
Бірл.
1
Нәтиже көрсеткіштері
Үлескерлер қатысқан объектілердегі тұрғын үйлердің кемінде 290 мың м 2 пайдалануға беру көлемі
Мың шаршы м
290
Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар
Мың теңге
15200000
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі
Бюджеттік бағдарлама
088 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын қалыптастыруға Алматы облысының бюджетін дамытуға берілетін нысаналы трансферттер"
Сипаттама
Үлескерлер қатысқан аяқталмаған объектілерде инженерлік желілерді салу үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын қалыптастыруға Алматы облысының бюджетіне дамуға республикалық бюджеттен қаражат бөлу
Стратегиялық бағыт
3. Сәулет, қала құрылысын, құрылысты және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту
Мақсат
3.1 Тұрғын үйдің қол жетімділігін қамтамасыз ету
Міндеттер
3.1.3-міндет. Үлескерлер қатысқан тұрғын үй құрылысы аудандарының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу және/немесе сатып алу
Көрсеткіш атауы
Өлшем. бірл.
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2007 (есеп)
2008 (бағалау)
2009
2010
2011
Сан көрсеткіштері
Бенефициарлар саны (Алматы облысы)
Бірл.
1
Нәтиже көрсеткіштері
Үлескерлер қатысқан аяқталмаған объектілерде инженерлік желілерді пайдалануға беру көлемі
Км
84
Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар
Мың теңге
5300000
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі
Бюджеттік бағдарлама
119 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендердің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамытуға және абаттандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Сипаттама
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жайластыруға және қайта жаңартуға, оның ішінде сумен жабдықтауға, кәріз, жылумен жабдықтауға, электрмен жабдықтауға, абаттандыруға "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық жүйесін қайта жаңарту және дамыту" Жол картасының инвестициялық бағыты бойынша республикалық бюджеттен қаражат бөлу
Стратегиялық бағыт
3. Сәулет, қала құрылысын және құрылысты дамыту
Мақсат
3.1 Тұрғын үйдің қол жетімділігін қамтамасыз ету, инфрақұрылымды дамыту
Міндеттер

Задача 3.1.3 Строительство и (или) приобретение
инженерно-коммуникационной инфраструктуры районов
жилищной застройки
Наименование
показателя
Ед. изм.
Отчетный период
Плановый период
2007
(отчет)
2008
(оцен ка)
2009
2010
2011
Показатели
количества
Количество
бенефициаров
(области,
города Астана
и Алматы)
Ед.
16
Показатели
результата
Количество
профинансиро-
ванных проек-
тов по инвес-
тиционному
направлению
Дорожной карты
«Реконструкция
и развитие
системы жилищ-
но-коммунального
хозяйства»
(водоснабже-
ние и канали-
зация, тепло-
снабжение,
электроснабже-
ние, благоуст-
ройство)
Ед.
167
Расходы на
реализацию
программы
Тыс.
тенге
18 942 506
";
в бюджетной программе 067 "Создание и развитие специальных экономических зон в РК":
в графе "2009 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "6 996 537" заменить цифрами "5 590 537".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

3.1.3-міндет. Тұрғын үй құрылысы аудандарының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу және/немесе сатып алу
Көрсеткіш атауы
Өлшем. бірл.
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2007 (есеп)
2008 (бағалау)
2009
2010
2011
Сан көрсеткіштері
Бенефициарлар саны (облыстар, Астана және Алматы қалалары)
Бірл.
16
Нәтиже көрсеткіштері
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық жүйесін қайта жаңарту және дамыту" Жол картасының инвестициялық бағыты бойынша қаржыландырылған жобалардың саны (сумен жабдықтау, кәріз, жылумен жабдықтау, электрмен жабдықтау, абаттандыру)
Бірл.
167
Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар
Мың теңге
18942506
";
067 "ҚР-да арнайы экономикалық аймақтарды құру және дамыту" деген бюджеттік бағдарламада:
"Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар" деген жолдың "2009 жыл" деген бағанындағы "6 996 537" деген сандар "5 590 537" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов