О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2003 года № 724
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2009 года № 1383. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2010 года № 427
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.05.2010 № 427.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 11 января 2007 года "Об информатизации" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2003 года № 724 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 30, ст. 294) следующие изменения и дополнения:
в Положении об Агентстве Республики Казахстан по информатизации и связи, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 14:
в абзаце двадцать восьмом слова "веб-сайтов" заменить словами "интернет-ресурсов";
в абзаце тридцать третьем:
после слов "информационных систем," дополнить словами "а также";
слова "при формировании "электронного правительства" заменить словами "государственных органов";
дополнить абзацем следующего содержания:
"утверждение порядка испытаний, регистрации, передачи, хранения, обеспечения полноты депонирования и представления сведений о регистрации, передаче и хранении программных продуктов, программных кодов и нормативно-технической документации в депозитарий.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 шілдедегі N 724 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 қыркүйектегі N 1383 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 мамырдағы № 427 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.05.18 № 427 Қаулысымен.
"Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 11 қаңтардағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 шілдедегі N 724 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 30, 294-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі туралы ережеде:
14-тармақта:
жиырма сегізінші абзацтағы "веб-сайттарын" деген сөздер "интернет-ресурстарын" деген сөздермен ауыстырылсын;
отыз үшінші абзацта:
"ақпараттық жүйелерді" деген сөздерден кейін ", сондай-ақ" деген сөздермен толықтырылсын;
"электрондық үкімет" қалыптастыруда" деген сөздер "мемлекеттік органдардың" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"депозитке беруді тіркеу, беру, сақтау, оның толықтығын қамтамасыз ету және депозитарийге бағдарламалық өнімдерді, бағдарламалық кодтарды және нормативтік-техникалық құжаттаманы тіркеу, беру және сақтау туралы мәліметтерді ұсыну тәртібін бекіту.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов