О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2311
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2010 года № 519
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2311 «О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по статистике на 2010 - 2014 годы» следующие изменения:
в Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по статистике на 2010 - 2014 годы, утвержденным указанным постановлением:
в разделе 8. «Бюджетные программы»:
в бюджетной программе: Программа 001 «Услуги по регулированию в области статистической деятельности и межотраслевой координации государственной статистики»:
в графе «2010» строки «Расходы на реализацию программы» цифры «4 167 078» заменить цифрами «4 341 130»;
в бюджетной программе: Программа 007 «Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений Агентства Республики Казахстан по статистике»:
в графе «2010» строки «Расходы на реализацию программы» цифры «27 391» заменить цифрами «43 483»;
в «Распределение расходов по стратегическим направлениям, целям и бюджетным программам»:
в графе «2010»:
в строках «Стратегическое направление 1. Совершенствование статистической методологии и статистического инструментария» и «Цель 1.1. Совершенствование статистической методологии» цифры «5 545 135» заменить цифрами «5 735 279»;
в строке «Задача 1.1.3. Совершенствование методологии отраслей статистики» цифры «5 526 343» заменить цифрами «5 716 487»;
в строке «Программа 001 Услуги по регулированию в области статистической деятельности и межотраслевой координации государственной статистики» цифры «4 167 078» заменить цифрами «4 341 130»;
в строке «Программа 007 Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений Агентства Республики Казахстан по статистике» цифры «27 391» заменить цифрами «43 483»;
в строке «Итого бюджет Агентства» цифры «5 566 180» заменить цифрами «5 756 324»;
в «Свод бюджетных расходов»:
в графе «2010»:
в строке Программа 001 «Услуги по регулированию в области статистической деятельности и межотраслевой координации государственной статистики» цифры «4 167 078» заменить цифрами «4 341 130»;
в строке Программа 007 «Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений Агентства Республики Казахстан по статистике» цифры «27 391» заменить цифрами «43 483»;
в строке «Итого по текущим программам» цифры «5 566 180» заменить цифрами «5 756 324»;
в строке «Всего расходов Агентства» цифры «5 566 180» заменить цифрами «5 756 324»;
в «Свод бюджетных расходов»:
в графе «2010»:
в строке Программа 001 «Услуги по регулированию в области статистической деятельности и межотраслевой координации государственной статистики» цифры «4 167 078» заменить цифрами «4 341 130»;

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2311 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 7 маусымдағы № 519 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің 2010 — 2014 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2311 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің 2010-2014 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 8-бөлімде:
001 «Статистикалық қызмет саласында және салааралық үйлестіруде мемлекеттік статистиканы реттеу жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасында:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010» деген бағанында «4 167 078» деген сандар «4 341 130» деген сандармен ауыстырылсын;
007 «Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің ғимараттарын, үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу» бюджеттік бағдарламасында:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010» деген бағанында «27 391» деген сандар «43 483» деген сандармен ауыстырылсын;
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар мен бюджеттік бағдарламалар бойынша шығыстардың бөлінуінде»:
«2010» деген бағанда:
«1-стратегиялық бағыт. Статистикалық әдіснаманы және статистикалық құралды жетілдіру» және «1.1-мақсат. Статистикалық әдіснаманы жетілдіру» деген жолдарда «5 545 135» деген сандар «5 735 279» деген сандармен ауыстырылсын;
«1.1.3-міндет. Статистика салаларының әдіснамасын жетілдіру» деген жолда «5 526 343» деген сандар «5 716 487» деген сандармен ауыстырылсын;
«001 Статистикалық қызмет саласында және салааралық үйлестіруде мемлекеттік статистиканы реттеу жөніндегі қызметтер» бағдарламасы» деген жолда «4 167 078» деген сандар «4 341 130» деген сандармен ауыстырылсын;
«007 Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің ғимараттарын, үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу» бағдарламасы» деген жолда «27 391» деген сандар «43 483» деген сандармен ауыстырылсын;
«Агенттік бюджетінің жиыны» деген жолда «5 566 180» деген сандар «5 756 324» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстар жиынтығында»:
«2010» деген бағанда:
001 «Статистикалық қызмет саласында және салааралық үйлестіруде мемлекеттік статистиканы реттеу жөніндегі қызметтер» бағдарламасы» деген жолда «4 167 078» деген сандар «4 341 130» деген сандармен ауыстырылсын;
007 «Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің ғимараттарын, үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу» бағдарламасы» деген жолда «27 391» деген сандар «43 483» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ағымдағы бағдарламалар бойынша жиыны» деген жолда «5 566 180» деген сандар «5 756 324» деген сандармен ауыстырылсын;
«Агенттік шығыстарының барлығы» деген жолда «5 566 180» деген сандар «5 756 324» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстар жиынтығында»:
«2010» деген бағанда:
001 «Статистикалық қызмет саласында және салааралық үйлестіруде мемлекеттік статистиканы реттеу жөніндегі қызметтер» бағдарламасы» деген жолда «4 167 078» деген сандар «4 341 130» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке «Итого по услугам» цифры «5 525 076» заменить цифрами «5 699 128»;
в строке Программа 007 «Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений Агентства Республики Казахстан по статистике» цифры «27 391» заменить цифрами «43 483»;
в строке «Итого по капитальным расходам» цифры «41 104» заменить цифрами «57 196»;
в строке «Всего расходов Агентства» цифры «5 566 180» заменить цифрами «5 756 324».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Кaзахстан                       К. Масимов

«Қызмет көрсетулер бойынша жиыны» деген жолда «5 525 076» деген сандар «5 699 128» деген сандармен ауыстырылсын;
007 «Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің ғимараттарын, үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу» бағдарламасы» деген жолда «27 391» деген сандар «43 483» деген сандармен ауыстырылсын;
«Күрделі шығыстар бойынша жиыны» деген жолда «41 104» деген сандар «57 196» деген сандармен ауыстырылсын;
«Агенттік шығыстарының барлығы» деген жолда «5 566 180» деген сандар «5 756 324» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   K. Мәсімов