О признании утратившими силу некоторых решений Кабинета Министров Республики Казахстан и Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2010 года № 930
В целях реализации пункта 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кабинета Министров Республики Казахстан и Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 сентября 2010 года № 930
Перечень
утративших силу некоторых решений
Кабинета Министров Республики Казахстан
и Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 июня 1993 года № 455 "Об утверждении Перечня категорий работников, которым предоставляются служебные жилые помещения" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., № 21, ст. 262).
2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 сентября 1995 года № 1240 "О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 июня 1993 года № 455".
3. Пункт 9 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 августа 1996 года № 1031 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 35, ст. 327).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2000 года № 1203 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 июня 1993 года № 455" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 34, ст. 411).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2004 года № 505 "О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 июня 1993 года № 455" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 20, ст. 257).

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 қыркүйектегі № 930 Қаулысы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабының 1-тармағын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 930 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің және Қазақстан
Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің
тізбесі
1. «Қызметтік тұрғын үй-жай берілетін қызметкерлер санаттарының тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 3 маусымдағы № 455 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., № 21, 262-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 3 маусымдағы № 455 қаулысына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 8 қыркүйектегі № 1240 қаулысы.
3. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгертулер енгізу және күші жойылған деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 20 тамыздағы № 1031 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгертулердің 9-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., № 35, 327-құжат).
4. «Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 3 маусымдағы № 455 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 4 тамыздағы № 1203 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 34, 411-құжат).
5. «Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 3 маусымдағы № 455 қаулысына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 6 мамырдағы № 505 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 20, 257-құжат).