О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2010 года № 1003 "Об утверждении Программы по развитию легкой промышленности в Республике Казахстан на 2010 - 2014 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2013 года № 1285
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2010 года № 1003 «Об утверждении Программы по развитию легкой промышленности в Республике Казахстан на 2010 – 2014 годы» следующие изменения:
в Программе по развитию легкой промышленности в Республике Казахстан на 2010 – 2014 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе «1. Паспорт Программы» строку «Целевые индикаторы» изложить в следующей редакции:
«
Целевые
индикаторы
1. Увеличение валовой добавленной стоимости в легкой промышленности в 2014 году не менее чем на 9 % в реальном выражении к уровню 2008 года.
2. Увеличение экспорта готовой продукции в 2,5 раза к уровню 2008 года.
3. Увеличение производительности труда в легкой промышленности в 1,5 раза в реальном выражении к уровню 2008 года.
»;
в разделе «4. Цель Программы, задачи, целевые индикаторы и показатели результатов реализации Программы»:
заголовок подраздела «Основная задача» изложить в следующей редакции «4.2. Основная задача»;
подраздел «Целевые индикаторы» изложить в следующей редакции:
«4.3. Целевые индикаторы
Программа предусматривает следующие индикаторы, представленные в приложении 2 к настоящей Программе:
увеличение валовой добавленной стоимости в легкой промышленности в 2014 году не менее чем на 9 % в реальном выражении к уровню 2008 года;
увеличение экспорта готовой продукции в 2,5 раза к уровню 2008 года;
увеличение производительности труда в легкой промышленности в
1,5 раза в реальном выражении к уровню 2008 года.»;
подраздел «Ответственные государственные и иные органы» изложить в следующей редакции:
«Ответственные государственные и иные органы
Для реализации Программы необходимо содействие следующих государственных органов и организаций: министерств индустрии и новых технологий, финансов, экономики и бюджетного планирования, регионального развития, сельского хозяйства, образования и науки, труда и социальной защиты населения, обороны, внутренних дел, по чрезвычайным ситуациям, Республиканской гвардии, Комитета национальной безопасности, акиматов областей, городов Астаны и Алматы, акционерных обществ «Фонд национального благосостояния «Самрук-Казына», «Банк Развития Казахстана», «Казахстанский институт развития индустрии», «Национальное Агентство по экспорту и инвестициям «KAZNEX INVEST», «Национальное агентство по развитию местного содержания «NadLoC», Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан, Ассоциации предприятий легкой промышленности Казахстана, Ассоциации переработчиков кожевенного сырья и меха Казахстана.»;
в разделе «5. Этапы реализации Программы»:
в подразделе «5.2. Перечни механизмов и инструментов»:
в «Направлении 4. Проектные меры реализации Программы»:
в «нишевых» проектах абзац третий исключить;
раздел «7. План мероприятий по реализации Программы по развитию легкой промышленности в Республике Казахстан на 2010 - 2014 годы» изложить в новой редакции:

"Қазақстан Республикасында жеңiл өнеркәсiптi дамыту жөнiндегi 2010 - 2014 жылдарға арналған бағдарламаны бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 30 қыркүйектегi № 1003 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 қарашадағы № 1285 қаулысы
БАСПАСӨЗ РЕЛИЗІ
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасында жеңiл өнеркәсiптi дамыту жөнiндегi 2010 – 2014 жылдарға арналған бағдарламаны бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 30 қыркүйектегi № 1003 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында жеңiл өнеркәсiптi дамыту жөнiндегi 2010 – 2014 жылдарға арналған бағдарламада:
«1. Бағдарламаның паспорты» деген бөлімдегі «Нысаналы индикаторлар» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Нысаналы индикаторлар
1. 2014 жылы жеңіл өнеркәсіптегі жалпы қосылған құнды 2008 жылғы деңгейге шаққанда нақты мәнде кемінде 9 %-ға ұлғайту.
2. Дайын өнімдер экспортын 2008 жылғы деңгейге шаққанда 2,5 есеге ұлғайту.
3. Жеңіл өнеркәсіптегі еңбек өнiмдiлiгiн 2008 жылғы деңгейге шаққанда нақты мәнде 1,5 есеге ұлғайту.
»;
«4. Бағдарламаның мақсаттары, мiндеттерi, нысаналы индикаторлары және бағдарламаны iске асырудың көрсеткiштерi» деген бөлімде:
«Негізгі міндеттері» деген кіші бөлімнің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын «4.2. Негізгі міндет»;
«Нысаналы индикаторлар» деген кіші бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
«4.3. Нысаналы индикаторлар
Бағдарлама осы Бағдарламаға 2-қосымшада ұсынылған мынадай индикаторларды көздейдi:
2014 жылы жеңіл өнеркәсіптегі жалпы қосылған құнды 2008 жылғы деңгейге шаққанда нақты мәнде кемінде 9 %-ға ұлғайту;
дайын өнімдер экспортын 2008 жылғы деңгейге шаққанда 2,5 есеге ұлғайту;
жеңіл өнеркәсіптегі еңбек өнiмдiлiгiн 2008 жылғы деңгейге шаққанда нақты мәнде 1,5 есеге ұлғайту.»;
«Жауапты мемлекеттiк және өзге де органдар» деген кіші бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
«Жауапты мемлекеттiк және өзге де органдар
Бағдарламаны iске асыру үшiн мынадай мемлекеттiк органдар мен ұйымдардың жәрдемдесуi қажет: Индустрия және жаңа технологиялар, Қаржы, Экономика және бюджеттік жоспарлау, Өңірлік даму, Ауыл шаруашылығы, Бiлiм және ғылым, Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау, Қорғаныс, Ішкі істер, Төтенше жағдайлар министрлiктерi, Республикалық ұлан, Ұлттық қауіпсіздік комитеті, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдiктерi, «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры», «Қазақстанның Даму банкi», «Қазақстандық индустрияны дамыту институты», «KAZNEX INVEST» экспорт және инвестициялар жөнiндегi ұлттық агенттiгi», «NadLoC» жергiлiктi қамтуды дамыту жөнiндегi ұлттық агенттiгі» акционерлік қоғамдары, Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы, Қазақстанның жеңiл өнеркәсiп кәсiпорындарының қауымдастығы, Қазақстанның былғары шикізаты мен үлбірді өңдеушілер қауымдастығы.»;
«5. Бағдарламаны іске асыру кезеңдері» деген бөлімде:
«5.2. Тетiктер мен құралдар тiзбесi» деген кіші бөлімде:
«4-бағыт. Бағдарламаны iске асырудың жобалық шараларында»:
«тауаша» жобалардағы үшінші абзац алынып тасталсын;
«7. Қазақстан Республикасында Жеңiл өнеркәсiптi дамыту жөнiндегi 2010 – 2014 жылдарға арналған бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары» деген бөлім жаңа редакцияда жазылсын:

2010 -2014 г.г.
В рамках утвержденных сумм в республиканском бюджете на соответствующие годы по бюджетной программе 013 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку частного предпринимательства в рамках «Дорожной карты бизнеса 2020»
2
Повышение производительности путем внедрения инновационных технологий в рамках направления «Производительность 2020»
Информация в  МИНТ
Акиматы областей и г.г. Астаны, Алматы, КИРИ (по согласованию), БРК (по согласованию)
2010 -2014 г.г.
В рамках утвержденных сумм в республиканском бюджете на соответствующие годы по бюджетной программе 011 «Поддержка, создание новых, модернизация и оздоровление действующих производств в рамках направления «Производительность 2020»
2. Реализация системных мер экономической политики
3
Оказание консультационных услуг предприятиям легкой промышленности
Размещение информации на сайте МИНТ
МИНТ
2010 -2014г.г.
Не предполагается
4
Подготовить предложения по беспошлинному импорту высокотехнологичного оборудования для легкой промышленности, комплектующих и запасных частей к нему, не производимых на территории Республики Казахстан
Информация в МИНТ
МЭБП (созыв), МИНТ, АПЛП (по согласованию), АПКСМ (по согласованию)
2014 г. IV квартал
Не предполагается
5
Подготовить предложения по беспошлинному импорту ресурсов (фурнитуры, химических продуктов) для производства продукции легкой промышленности не производящейся в Казахстане
Информация в МИНТ
МЭБП (созыв), МИНТ, АПЛП (по согласованию), АПКСМ (по согласованию)
2014 г. IV квартал
Не предполагается
6
Регистрация продукции легкой промышленности за рубежом
Информация в МИНТ
KAZNEX (по согласованию), АПЛП (по согласованию)
2010 - 2013 г.г.
В рамках утвержденных сумм в республиканском бюджете на соответствующие годы по бюджетной программе 022 «Содействие продвижению экспорта казахстанских товаров на внешние рынки»
7
Сертификация продукции легкой промышленности за рубежом
Информация в МИНТ
KAZNEX (по согласованию), АПЛП (по согласованию)
2010 - 2013 г.г.
В рамках утвержденных сумм в республиканском бюджете на соответствующие годы по бюджетной программе 022 «Содействие продвижению экспорта казахстанских товаров на внешние рынки»
8
Участие отечественных предприятий легкой промышленности в международных специализированных выставках (аренда площади, регистрационный взнос)
Информация в МИНТ
KAZNEX
(по согласованию), АПЛП (по согласованию), АПКСМ (по согласованию)
2010-2014 г.г.
В рамках утвержденных сумм в республиканском бюджете на соответствующие годы по бюджетной программе 022 «Содействие продвижению экспорта казахстанских товаров на внешние рынки»
9
Продвижение товаров легкой промышленности за рубежом (брендинг, реклама товара)
Информация в МИНТ
KAZNEX (по согласованию), АПЛП (по согласованию), АПКСМ (по согласованию)
2010-
2014
г.г.
В рамках утвержденных сумм в республиканском бюджете на соответствующие годы по бюджетной программе 022 «Содействие продвижению экспорта казахстанских товаров на внешние рынки»
10
Разработка и
принятие стандартов, отвечающих требованиям технического регламента и/или соответствующих международным стандартам
Приказ
Комитета
по техническому регулированию и метрологии МИНТ
МИНТ, АПЛП (по согласованию), АПКСМ (по согласованию)

2010 - 2014 ж.ж.
013 «Бизнестiң жол картасы - 2020» шеңберiнде жеке кәсiпкерлiктi қолдауға арналған облыстарға, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне берiлетiн нысаналы ағымдағы трансферттер» бюджеттiк бағдарламасы бойынша тиiстi жылдарға арналған республикалық бюджетте бекiтiлген сомалар шеңберiнде
2
«Өнiмдiлiк 2020» бағыты шеңберiнде инновациялық технологияларды енгiзу арқылы өнiмдiлiктi арттыру
ИЖТМ-ге ақпарат
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдiктерi, ҚИДИ (келiсiм бойынша), ҚДБ (келiсiм бойынша)
2010 - 2014 ж.ж.
011 «Өнiмдiлiк 2020» бағыты шеңберiнде жаңа өндiрiстерді құруды, жұмыс iстеп тұрғандарын жаңғырту мен сауықтыруды қолдау» бюджеттiк бағдарламасы бойынша тиiстi жылдарға арналған республикалық бюджетте бекiтiлген сомалар шеңберiнде
2. Экономикалық саясаттың жүйелi шараларын iске асыру
3
Жеңiл өнеркәсiп кәсiпорындарына консультациялық қызметтер көрсету
Ақпаратты ИЖТМ сайтына орналастыру
ИЖТМ
2010 - 2014 ж.ж.
Болжанбайды
4
Қазақстан Республикасының аумағында шығарылмайтын жеңiл өнеркәсiпке арналған жинақтаушылар мен қосалқы бөлшектердiң жоғары технологиялы жабдықтарының бажсыз импорты бойынша ұсыныстар дайындау
ИЖТМ-ге ақпарат
ЭБЖМ (жинақтау), ИЖТМ, ЖӨКҚ (келiсiм бойынша), БШҮӨҚ (келiсiм бойынша)
2014 ж.
IV тоқсан
Болжанбайды
5
Қазақстанда өндiрiлмейтiн жеңiл өнеркәсiп өнiмiн өндiруге арналған ресурстардың (фурнитуралар, химиялық өнiмдер) бажсыз импорты бойынша ұсыныстар дайындау
ИЖТМ-ге ақпарат
ЭБЖМ (жинақтау), ИЖТМ, ЖӨКҚ (келiсiм бойынша), БШҮӨҚ (келiсiм бойынша)
2014 ж.
IV тоқсан
Болжанбайды
6
Жеңіл өнеркәсіп өнімін шетелде тіркеу
ИЖТМ-ге ақпарат
KAZNEX (келісім бойынша), ЖӨКҚ (келісім бойынша)
2010 - 2013 ж.ж.
022 «Экспорттаушы - 2020» бағыты шеңберінде қазақстандық тауарлардың экспортын сыртқы нарыққа жылжытуға жәрдемдесу бюджеттік бағдарламасы бойынша тиісті жылдарға арналған республикалық бюджетте бекітілген сома шеңберінде
7
Жеңіл өнеркәсіп өнімін шетелде серификаттау
ИЖТМ-ге ақпарат
KAZNEX (келісім бойынша), ЖӨКҚ (келісім бойынша)
2010 - 2013 ж.ж.
022 «Экспорттаушы - 2020» бағыты шеңберінде қазақстандық тауарлардың экспортын сыртқы нарыққа жылжытуға жәрдемдесу бюджеттік бағдарламасы бойынша тиісті жылдарға арналған республикалық бюджетте бекітілген сома шеңберінде
8
Отандық жеңiл өнеркәсiп кәсiпорындарының халықаралық мамандандырылған көрмелерге қатысуы (алаңды жалға алу, тiркеу жарнасы)
ИЖТМ-ге ақпарат
KAZNEX (келiсiм бойынша), ЖӨКҚ (келiсiм бойынша), БШҮӨҚ (келiсiм бойынша)
2010 - 2014 ж.ж.
022 «Қазақстандық тауарлардың экспортын сыртқы нарыққа жылжытуға жәрдемдесу» бюджеттiк бағдарламасы бойынша тиiстi жылдарға арналған республикалық бюджетте бекiтiлген сомалар шеңберiнде
9
Жеңiл өнеркәсiп тауарларын шетелде жылжыту (брендинг, тауардың жарнамасы)
ИЖТМ-ге ақпарат
KAZNEX (келiсiм бойынша), ЖӨКҚ (келiсiм бойынша), БШҮӨҚ (келiсiм бойынша)
2010 - 2014 ж.ж.
022 «Қазақстандық тауарлардың экспортын сыртқы нарыққа жылжытуға жәрдемдесу» бюджеттiк бағдарламасы бойынша тиiстi жылдарға арналған республикалық бюджетте бекiтiлген сомалар шеңберiнде
10
Техникалық регламент талаптарына жауап беретін және/немесе халықаралық стандарттарға сәйкес келетін стандарттарды әзiрлеу және қабылдау
ИЖТМ Техникалық реттеу және метрология комитетiнiң бұйрығы
ИЖТМ, ЖӨКҚ (келiсiм бойынша), БШҮӨҚ (келiсiм бойынша)

2010 -2014 г.г.
425,8
499,4
540,3
586,0
624,8
2676,4
МБ в рамках бюджетной программы 024 «Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования»
19
Организация разработки профессиональных стандартов по приоритетным специальностям легкой промышленности
Приказ МИНТ
МИНТ, МТСЗН, МОН, АПЛП (по согласованию)
2012- 2013 г.г.
2013-2014 г.г.
5,25
6,3
6,0
2,6
В рамках финансирования, выделяемого Всемирным Банком
В рамках утвержденных сумм в республиканском бюджете на соответствующие годы по бюджетной программе 146 «Обеспечение разработки профессиональных стандартов»
20
Содействие внедрению независимой системы сертификации квалификаций выпускников технического и профессионального образования по специальностям легкой промышленности
Информация в МИНТ
МОН, акиматы областей и г.г. Астаны, Алматы, АПЛП (по согласованию)

2010 - 2014 ж.ж.
425,8
499,4
540,3
586,0
624,8
2 676,4
024 «Техникалық және кәсіби білім беру ұйымдарына мамандарды даярлау» бюджеттiк бағдарламасы шеңберiнде ЖБ
19
Жеңiл өнеркәсiптiң басым мамандықтары бойынша кәсiби стандарттардың әзiрленуін ұйымдастыру
ИЖТМ бұйрығы
ИЖТМ, Еңбекминi, БҒМ, ЖӨКҚ (келiсiм бойынша)
2012 - 2013 ж.ж.
2013 - 2014 ж.ж.
5,25
6,3
6,0
2,6
Дүниежүзілік Банк бөлетiн қаржыландыру шеңберiнде 146 «Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету» бюджеттiк бағдарламасы бойынша тиiстi жылдарға арналған республикалық бюджетте бекiтiлген сомалар шеңберiнде
20
Жеңiл өнеркәсiп мамандығы бойынша техникалық және кәсiптiк бiлiм түлектерiнiң бiлiктiлiгiн сертификаттаудың тәуелсiз жүйесiн енгiзуге жәрдемдесу
ИЖТМ-ге ақпарат
БҒМ, облыстардың және Астана, Алматы қалаларының әкiмдiктерi, ЖӨКҚ (келiсiм бойынша)

2011- 2014 г.г.
Не предполагается
21
Создание отраслевого совета по развитию технического и профессионального образования и подготовке кадров в сфере легкой промышленности
Информация в МОН
МИНТ, МОН, акиматы областей и г.г. Астаны, Алматы, АПЛП (по согласованию)
2012 г.
Не предполагается
22
Совершенствование государственных общеобязательных стандартов по специальностям технического и профессионального образования в сфере легкой промышленности
Информация в МИНТ
МОН, АПЛП (по согласованию)
2011 - 2012 г.г.
В рамках утвержденных сумм в республиканском бюджете на соответствующие годы по бюджетной программе 025 «Методологическое обеспечение системы образования и анализ качества образовательных услуг»
4. Проектные меры реализации отраслевой программы
23
Реализация инвестиционного проекта «Реконструкция и модернизация кожевенного производства»
Информация в МИНТ
Акимат ВКО, ТОО «Семипалатинский кожевенно-меховой комбинат» (по согласованию)
2011 г.
3757
Заемные средства – заемщик - БРК
24
Реализация инвестиционного проекта «Организация современного текстильного производства»
Информация в МИНТ
Акимат ЮКО, АО «Ютекс-KZ» (по согласованию)
2014 г.
11172,4
Заемные средства – заемщик - БРК
25
Реализация инвестиционного проекта «Выпуск гигроскопической ваты и целлюлозы»
Информация в МИНТ
Акимат ЮКО, ТОО «ХлопкопромЦеллюлоза»
(по согласованию)
2010 г.
2190,0
Заемные средства – заемщик - БРК - Лизинг
26
Реализация инвестиционного проекта «Организация современного производства по выпуску гребенной и кардной хлопчатобумажной пряжи»
Информация в
МИНТ
Акимат ЮКО, ТОО «ОхуTextile» (по согласованию)
2010 г.
3731,1
Заемные средства – заемщик - БРК - Лизинг
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МИНТ
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
МЭБП
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
МРР
Министерство регионального развития Республики Казахстан
МФ
Министерство финансов Республики Казахстан
МСХ
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МТСЗН
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МОН
Министерство образования и науки Республики Казахстан
МО
Министерство обороны Республики Казахстан
МВД
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МЧС
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
РГ
Республиканская гвардия Республики Казахстан
КНБ
Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
ВКО
Восточно-Казахстанская область
ЮКО
Южно-Казахстанская область
Самрук-Казына
акционерное общество «Фонд национального благосостояния «Самрук-Казына»
БРК
акционерное общество «Банк Развития Казахстана»
БРК-Лизинг
акционерное общество «БРК-Лизинг»
КИРИ
акционерное общество «Казахстанский институт развития индустрии»
АО «НУХ «Байтерек»
акционерное общество «Национальный управляющий холдинг «Байтерек»
KAZNEX
акционерное общество «Национальное Агентство по экспорту и инвестициям «KAZNEX INVEST»
NadLoC
акционерное общество «Национальное Агентство по развитию местного содержания «NadLoC»
АПЛП
Ассоциация предприятий легкой промышленности Республики Казахстан
АПКСМ
Ассоциация переработчиков кожевенного сырья и меха Казахстана
АО
акционерное общество
ТОО
товарищество с ограниченной ответственностью
»;
приложение 2 к указанной Программе изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2011 - 2014 ж.ж.
Болжанбайды
21
Жеңіл өнеркәсіп саласындағы техникалық және кәсіптік білім беруді дамыту және кадрларды даярлау жөніндегі салалық кеңесті құру.
БҒМ-ге ақпарат
ИЖТМ, БҒМ, Облыстардың Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері, ЖӨКҚ (келісім бойынша)
2012 ж.
-
-
-
-
-
-
Болжанбайды
22
Жеңіл өнеркәсіп саласындағы кәсіптік және техникалық білім беру мамандықтары бойынша мемлекеттік жалпыға міндетті стандарттарды жетілдіру
ИЖТМ-ге ақпарат
БҒМ, ЖӨКҚ (келісім бойынша)
2011 - 2012 ж.ж.
-
-
-
-
-
-
025 «Білім беру жүйелерін методологиялық қамтамасыз ету және білім беру қызметтерінің сапасын талдау» бюджеттік бағдарламасы бойынша тиісті жылдарға арналған республикалық бюджетте бекітілген сома шеңберінде
4. Салалық бағдарламаны iске асырудың жобалық шаралары
23
«Терi өндiрiсiн реконструкциялау және жаңғырту» инвестициялық жобасын iске асыру
ИЖТМ-ге ақпарат
ШҚО әкiмдiгі, «Семей былғары- үлбір комбинаты» ЖШС (келiсiм бойынша)
2011 ж.
3 757
Қарыз қаражаты – қарыз алушы ҚДБ
24
«Қазiргi заманғы тоқыма өндiрiсiн ұйымдастыру» инвестициялық жобасын iске асыру
ИЖТМ-ге ақпарат
ОҚО әкiмдiгі, «Ютекс-KZ» АҚ (келiсiм бойынша)
2014 ж.
11 172,4
Қарыз қаражаты – қарыз алушы ҚДБ
25
«Гигроскопиялық мақта және целлюлоза шығару» инвестициялық жобасын iске асыру
ИЖТМ-ге ақпарат
ОҚО әкiмдiгі, «Мақта өнеркәсiбi Целлюлоза» ЖШС (келiсiм бойынша)
2010 ж.
2 190,0
Қарыз қаражаты – қарыз алушы ҚДБ-Лизинг
26
Тарақтық және кардтық мақта-мата жiптерiн шығаратын қазiргi заманғы өндiрiстi ұйымдастыру» инвестициялық жобасын iске асыру
ИЖТМ-ге ақпарат
ОҚО әкiмдiгі, «Оху Textile» ЖШС (келiсiм бойынша)
2010 ж.
3 731,1
Қарыз қаражаты – қарыз алушы ҚДБ-Лизинг
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ИЖТМ
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi
ЭБЖМ
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
ӨДМ
Қазақстан Республикасы Өңiрлiк даму министрлiгi
Қаржыминi
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
АШМ
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
Еңбекминi
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
БҒМ
Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi
Қорғанысминi
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
ІІМ
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлiгi
ТЖМ
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
РҰ
Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы
ҰҚК
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті
ШҚО
Шығыс Қазақстан облысы
ОҚО
Оңтүстік Қазақстан облысы
Самұрық-Қазына
«Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамы
ҚДБ
«Қазақстанның Даму Банкі» акционерлік қоғамы
ҚДБ-Лизинг
«ҚДБ-Лизинг» акционерлік қоғамы
ҚИДИ
«Қазақстандық индустрияны дамыту институты» акционерлік қоғамы
«Бәйтерек» ҰБХ» АҚ
«Бәйтерек» ұлттық басқарушы холдингі» акционерлік қоғамы
KAZNEX
«KAZNEX INVEST» экспорт және инвестициялар жөніндегі ұлттық агенттігі» акционерлік қоғамы
NadLoC
«NadLoC» жергілікті қамтуды дамытудың ұлттық агенттігі» акционерлік қоғамы
ҚЖӨКҚ
Қазақстанның жеңiл өнеркәсiп кәсiпорындары қауымдастығы
ҚБШҮӨҚ
Қазақстанның былғары шикізаты мен үлбірді өңдеушілер қауымдастығы
АҚ
акционерлік қоғам
ЖШС
жауапкершілігі шектеулі серіктестік
»;
көрсетілген Бағдарламаға 2-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.