О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2014 года № 732
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 июня 2014 года № 732
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 1999 года № 1191 «Об утверждении Правил реорганизации в акционерные общества высших учебных заведений и организаций научно-технической сферы, находящихся в республиканской собственности».
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 1999 года № 1018 «О государственном образовательном кредитовании подготовки кадров в высших учебных заведениях Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 35, ст. 317.).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2000 года № 1825 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 1999 года № 1018».
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2003 года № 420 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 18, ст. 187).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2005 года № 1117 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 1999 года № 1018» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 40, ст. 564).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 марта 2006 года № 199 «О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 1999 года № 1018» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 10, ст. 96).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2007 года № 385 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 1999 года № 1018».

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 30 маусымдағы № 732 қаулысы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 21-1-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 30 маусымдағы
№ 732 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір
шешімдерінің тізбесі
1. «Республикалық меншiктегi жоғары оқу орындарын және ғылыми-техникалық саланың ұйымдарын акционерлік қоғамдар етіп қайта ұйымдастырудың тәртібін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 18 тамыздағы № 1191 қаулысы.
2. «Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарында кадрлар даярлауды мемлекеттік білімдік несиелендіру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 20 шілдедегі № 1018 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж. № 35, 317-құжат).
3. «Қазақстан Республикасы Үкіметінiң 1999 жылғы 20 шiлдедегi № 1018 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 8 желтоқсандығы № 1825 қаулысы.
4. «Қазақстан Республикасы Yкіметінiң кейбір шешiмдерiне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 30 сәуірдегі № 420 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 18, 187-құжат).
5. «Қазақстан Республикасы Үкіметінiң 1999 жылғы 20 шiлдедегi № 1018 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 10 қарашадағы № 1117 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 40, 564-құжат).
6. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 20 шілдедегі № 1018 қаулысына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 наурыздағы № 199 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 10, 96-құжат).
7. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 20 шілдедегі № 1018 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 15 мамырдағы № 385 қаулысы.