Об определении организации по финансированию концессионных проектов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2015 года № 109. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 584.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.07.2023 № 584 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 6-2) статьи 8 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "О концессиях" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить Kazakhstan Infrastructure Fund C.V. организацией по финансированию концессионных проектов.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. МАСИМОВ

Концессиялық жобаларды қаржыландыру жөніндегі ұйымды айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 109 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 14 шiлдедегi № 584 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 14.07.2023 № 584 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Концессиялар туралы" 2006 жылғы 7 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 8-бабының 6-2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Kazakhstan Infrastructure Fund C.V. концессиялық жобаларды қаржыландыру жөніндегі ұйым болып айқындалсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов