О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 2015 года № 750
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 сентября 2015 года № 750
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2007 года № 581 «Об утверждении экологических критериев оценки земель» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 24, ст. 276).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2007 года № 653 «Об утверждении критериев оценки экологической обстановки территорий» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 26, ст. 307).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2008 года № 107 «Об утверждении Правил торговли квотами и обязательствами на сокращение эмиссий в окружающую среду» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 5, ст. 59).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2009 года № 392 «Об утверждении предельных тарифов» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 17, ст. 142).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2010 года № 1195 «Об утверждении Правил измерения и взвешивания нефти, добытой недропользователем на контрактной территории» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 60, ст. 593).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 2010 года № 1245 «Об утверждении Правил проведения нефтяных операций на море, внутренних водоемах, в зонах чрезвычайной экологической ситуации и на особо охраняемых природных территориях» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 2, ст. 26).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2010 года № 1452 «Об утверждении Правил создания, эксплуатации и использования искусственных островов, дамб, сооружений и установок, а также иных объектов, связанных с нефтяными операциями» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 9, ст. 113).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2011 года № 118 «Об утверждении Правил осуществления экспертизы проектов контрактов на недропользование» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 18, ст. 228).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 7 қыркүйектегі № 750 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 7 қыркүйектегі
№ 750 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Жерді бағалаудың экологиялық критерийлерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 7 шілдедегі № 581 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 24, 276-құжат).
2. «Аумақтардың экологиялық ахуалын бағалау критерийлерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 31 шілдедегі № 653 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж.,  № 26, 307-құжат).
3. «Қоршаған ортаға эмиссияларды қысқартуға арналған квоталар мен міндеттемелерді сату ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 6 ақпандағы № 107 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 5, 59-құжат).
4. «Шекті тарифтерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 25 наурыздағы № 392 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 17, 142-құжат).
5. «Жер қойнауын пайдаланушы келісімшарттық аумақта өндірген мұнайдың көлемі мен салмағын өлшеу қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 12 қарашадағы № 1195 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 60, 593-құжат).
6. «Теңізде, ішкі су айдындарында, төтенше экологиялық жағдай аймақтарында және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда мұнай операцияларын жүргізу қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 24 қарашадағы № 1245 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 2, 26-құжат).
7. «Жасанды аралдарды, бөгеттерді, құрылыстар мен қондырғыларды, сондай-ақ мұнай операцияларымен байланысты өзге де объектілерді құру, пайдалану және қолдану қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 1452 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 9, 113-құжат).
8. «Жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарттар жобаларының сараптамасын жүзеге асыру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 10 ақпандағы № 118 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 18, 228-құжат).

9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2011 года № 1628 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2009 года № 392 «Об утверждении предельных тарифов» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 11, ст. 216).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2012 года № 137 «Об утверждении Правил осуществления мониторинга производства и реализации нефтепродуктов» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 29, ст. 386).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2012 года № 584 «Об утверждении Правил выдачи квот на выбросы парниковых газов» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 48, ст. 653).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2012 года № 585 «Об утверждении Правил изменения квот и переоформления сертификата на выбросы парниковых газов» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 48, ст. 654).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2012 года № 588 «Об утверждении Правил разработки, утверждения и согласования инвестиционных программ, а также представления отчетности об их реализации» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 48, ст. 657).
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2012 года № 796 «Об утверждении Правил работы с персоналом в энергетических организациях Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 57, ст. 780).
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2012 года № 893 «Об утверждении Правил проведения квалификационных проверок знаний правил технической эксплуатации и правил безопасности руководителей, специалистов организаций, осуществляющих производство, передачу и распределение электрической и тепловой энергии и их покупку в целях энергоснабжения, для осуществления контроля технического состояния и безопасности эксплуатации электро- и энергоустановок» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 61, ст. 844).
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2012 года № 1345 «Об утверждении Правил проведения расследования и учета технологических нарушений в работе единой электроэнергетической системы, электростанций, районных котельных, электрических и тепловых сетей» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 75-76, ст. 1103).
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2012 года № 1354 «Об утверждении Правил технической эксплуатации электроустановок потребителей» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 75-76, ст. 1110).

9. «Шекті тарифтерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 25 наурыздағы № 392 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № 1628 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы 2012 ж., № 11, 216-құжат).
10. «Мұнай өнімдерін өндіру және өткізу мониторингін жүзеге асыру қағидалары» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 137 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 29, 386-құжат).
11. «Парниктік газдар шығарындыларына квоталарды беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 мамырдағы № 584 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 48, 653-құжат).
12. «Парниктік газдар шығарындыларына квоталарды өзгерту және сертификатты қайта ресімдеу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 мамырдағы № 585 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 48, 654-құжат).
13. «Инвестициялық бағдарламаларды әзірлеу, бекіту және келісу, сондай-ақ олардың іске асырылуы туралы есептілікті ұсыну қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 мамырдағы № 588 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж.,  № 48, 657-құжат).
14. «Қазақстан Республикасының энергетикалық ұйымдарында персоналмен жұмыс істеу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 15 маусымдағы № 796 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 57, № 780-құжат).
15. «Электр және энергия қондырғыларының техникалық жай-күйі мен оларды пайдалану қауіпсіздігін бақылауды жүзеге асыру үшін электр және жылу энергиясын өндіруді, беру мен бөлуді және оларды энергиямен жабдықтау мақсатында сатып алуды жүзеге асыратын ұйымдар басшыларының, мамандарының техникалық пайдалану қағидаларын және қауіпсіздік қағидаларын білуіне біліктілік тексеру жүргізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 маусымдағы № 893 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 61, 844-құжат).
16. «Біртұтас электр энергетикасы жүйесінің, электр станцияларының, аудандық қазандықтардың, электр және жылу желілерінің жұмысындағы технологиялық бұзушылықтарға тексеру жүргізу және оларды есепке алу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 24 қазандағы № 1345 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 75-76, 1103-құжат).
17. «Тұтынушылардың электр қондырғыларын техникалық пайдалану қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 24 қазандағы № 1354 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 75-76, 1110-құжат).

18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2012 года № 1508 «Об утверждении Правил функционирования балансирующего рынка электрической энергии» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 1, ст. 17).
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2012 года № 1541 «Об утверждении Правил организации охраны магистральных трубопроводов» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 2, ст. 30).
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2013 года № 153 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2012 года № 584 «Об утверждении Правил выдачи квот на выбросы парниковых газов» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 16, ст. 288).
21. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2013 года № 309 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 23, ст. 378).
22. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2013 года № 669 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2012 года № 137 «Об утверждении Правил осуществления мониторинга производства и реализации нефтепродуктов» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 40, ст. 583).
23. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2013 года № 869 «Об утверждении Правил учета отпуска тепловой энергии и теплоносителя» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 51, ст. 709).
24. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2013 года № 871 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 51, ст. 711).
25. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2013 года № 1000 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2012 года № 585 «Об утверждении Правил изменения квот и переоформления сертификата на выбросы парниковых газов» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 57, ст. 781).
26. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2013 года № 1281 «Об определении расчетно-финансового центра по поддержке возобновляемых источников энергии» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 68, ст. 912).

18. «Электр энергиясының теңгерімдеуші нарығының жұмыс істеуі қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 қарашадағы № 1508 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 1, 17-құжат).
19. «Магистральдық құбырларды күзетуді ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы
4 желтоқсандағы № 1541 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 2, 30-құжат).
20. «Парниктік газдар шығарындыларына квоталар беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 мамырдағы № 584 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 ақпандағы № 153 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 16, 288-құжат).
21. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерiстер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 наурыздағы № 309 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетін өзгерiстердің 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 23, 378-құжат).
22. «Мұнай өнімдерін өндіру және өткізу мониторингін жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 137 қаулысына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 2 шілдедегі № 669 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 40, 583-құжат).
23. «Жылу энергиясын жіберуді және жылу жеткізгішін есепке алу қағидаларын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 27 тамыздағы № 869 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 51, 709-құжат).
24. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 27 тамыздағы № 871 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстердің 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 51, 711-құжат).
25. «Парниктік газдар шығарындыларына квоталарды өзгерту және сертификатты қайта ресімдеу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 мамырдағы № 585 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 24 қыркүйектегі № 1000 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 57, 781-құжат).
26. «Жаңартылатын энергия көздерін қолдау жөніндегі есеп айырысу-қаржы орталығын айқындау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 қарашадағы № 1281 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 68, 912-құжат).

27. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2013 года № 1417 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2012 года № 1508 «Об утверждении Правил функционирования балансирующего рынка электрической энергии» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 74, ст. 982).
28. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2014 года № 49 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 4, ст. 35).
29. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2014 года № 290 «Об утверждении Правил определения тарифа на поддержку возобновляемых источников энергии» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 25, ст. 193).
30. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2014 года № 376 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2012 года № 1508 «Об утверждении Правил функционирования балансирующего рынка электрической энергии» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 29, ст. 245).

27. «Электр энергиясының теңгерімдеуші нарығының жұмыс істеуі қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 қарашадағы № 1508 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 1417 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 74, 983-құжат).
28. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 ақпандағы № 49 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 4, 35-құжат).
29. «Жаңартылатын энергия көздерін қолдауға арналған тарифті айқындау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 1 сәуірдегі № 290 қаулысы (Қазақстан Республикасының  ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 25, 193-құжат).
30. «Электр энергиясының теңгерімдеуші нарығының жұмыс істеуі қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 қарашадағы № 1508 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 376 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 29, 245-құжат).