О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2014 года № 505 "Об утверждении стандартов государственных услуг Генеральной прокуратуры Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года № 935
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2014 года № 505 «Об утверждении стандартов государственных услуг Генеральной прокуратуры Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 34, ст. 323).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                   К. Масимов

"Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының мемлекеттік көрсетілетін қызметтерінің стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 17 мамырдағы № 505 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № 935 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының мемлекеттік көрсетілетін қызметтерінің стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 17 мамырдағы № 505 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 34, 323-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов