О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2017 года № 512.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 августа 2017 года № 512
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2003 года № 1251 "О создании Межведомственной комиссии по международному гуманитарному праву и международным договорам по правам человека" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 46, ст. 516).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года № 1337 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2003 года № 1251" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 49, ст. 635).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2007 года № 861 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2003 года № 1251" (САПП Республики Казахстан, 2007., № 36, ст. 403).
4. Подпункт 3) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2008 года № 597 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008., № 31, ст. 311).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2009 года № 2091 "О создании Комиссии по вопросам сотрудничества Республики Казахстан с международными организациями".
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2010 года № 106 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2003 года № 1251".
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2012 года № 401 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2009 года № 2091 "О создании Комиссии по вопросам сотрудничества Республики Казахстан с международными организациями".
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2013 года № 361 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2009 года № 2091 "О создании Комиссии по вопросам сотрудничества Республики Казахстан с международными организациями".

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 28 тамыздағы № 512 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2017 жылғы 28 тамыздағы
№ 512 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Халықаралық гуманитарлық құқық пен адам құқықтары бойынша халықаралық шарттар жөніндегi ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 9 желтоқсандағы № 1251 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 46, 516-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2003 жылғы 9 желтоқсандағы № 1251 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2004 жылғы 21 желтоқсандағы № 1337 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 49, 635-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2003 жылғы 9 желтоқсандағы № 1251 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2007 жылғы 1 қазандағы № 861 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 36, 403-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнің кейбір шешімдеріне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2008 жылғы 20 маусымдағы № 597 қаулысының 1-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 31, 311-құжат).
5. "Қазақстан Республикасының халықаралық ұйымдармен ынтымақтастық мәселелері жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 2091 қаулысы.
6. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2003 жылғы 9 желтоқсандағы № 1251 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2010 жылғы 22 ақпандағы № 106 қаулысы.
7. "Қазақстан Республикасының халықаралық ұйымдармен ынтымақтастық мәселелері жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 2091 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 401 қаулысы.
8. "Қазақстан Республикасының халықаралық ұйымдармен ынтымақтастық мәселелері жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 2091 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2013 жылғы 16 сәуірдегі № 361 қаулысы.

9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2013 года № 728 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2003 года № 1251 "О создании Межведомственной комиссии по международному гуманитарному праву и международным договорам по правам человека".
10. Пункты 17 и 40 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2014 года № 329 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 26, ст. 212).
11. Пункты 17 и 37 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2014 года № 970 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан и распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 55-56, ст. 540).

9. "Халықаралық гуманитарлық, құқық пен адам құқықтары бойынша халықаралық шарттар жөніндегi ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2003 жылғы 9 желтоқсандағы № 1251 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2013 жылғы 16 шілдедегі № 728 қаулысы.
10. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 329 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрдің өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 17 және 40-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 26, 212-құжат).
11. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 қыркүйектегі № 970 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнің кейбір шешімдері мен Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістердің 17 және 37-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 55-56, 540-құжат).