"Әкiмшiлiк реформаны одан әрiжүргiзужөнiндегiкейбiр шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 29 наурыздағы № 304 Жарлығына өзгеріс енгізу және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 13 қарашадағы № 740 қаулысы
Қазақстан Республикасының ҮкiметiҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Әкiмшiлiк реформаны одан әрiжүргiзужөнiндегiкейбiр шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 29 наурыздағы № 304 Жарлығына өзгеріс енгізу және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б.Сағынтаев
"Әкiмшiлiк реформаны одан әрiжүргiзужөнiндегiкейбiр шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 29 наурыздағы № 304 Жарлығына өзгеріс енгізу және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының
күші жойылды деп тану туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Әкiмшiлiк реформаны одан әрiжүргiзужөнiндегiкейбiр шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 29 наурыздағы № 304 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 9, 98-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік органдар қызметінің тиімділігін арттыру және оларға жүктелген функциялар мен мiндеттердiң сапалы орындалуын қамтамасыз ету мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:".
2. Осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы Жарлық 2017 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2017 жылғы
№ Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Президентінің
күші жойылған кейбір жарлықтарының
ТІЗБЕСІ
1. "Қазақстан Республикасы Президентiнiңкейбiр жарлықтарына өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 23 сәуірдегі № 1350 Жарлығының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 19, 234-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Астана және Алматы қалаларындағы, облыстардағы тәртіптік кеңестері және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбiр жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 30 маусымдағы № 1598 Жарлығының 3-тармағының 7) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., №27, 329-құжат).

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 29 марта 2007 года № 304 "О некоторых мерах по дальнейшему проведению административной реформы" и признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября № 740
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 29 марта 2007 года № 304 "О некоторых мерах по дальнейшему проведению административной реформы" и признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 29 марта 2007 года № 304 "О некоторых мерах по дальнейшему проведению административной реформы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 9, ст. 98) следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В целях повышения эффективности деятельности государственных органов и обеспечения качественного выполнения возложенных на них функций и задач ПОСТАНОВЛЯЮ:".
2. Признать утратившими силу некоторые указы Президента Республики Казахстан согласно приложению к настоящему Указу.
3. Настоящий Указ вводится в действие с 1 июля 2017 года.
Президент
Республики Казахстан
Н.Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 13 ноября 2017 года № 740
ПЕРЕЧЕНЬ
утративших силу некоторых указов Президента Республики Казахстан
1. Подпункт 2) пункта 1 Указа Президента Республики Казахстан от 23 апреля 2004 года № 1350 "О внесении изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 19, ст. 234).
2. Подпункт 7) пункта 3 Указа Президента Республики Казахстан от 30 июня 2005 года № 1598 "О дисциплинарных советах Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции в городах Астане и Алматы, областях и внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 27, ст. 329).

3. "Қазақстан Республикасы Президентiнiңкейбiр жарлықтарына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 13 шілдедегі № 1614 Жарлығының 1-тармағының 5) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 30, 380-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 17 қаңтардағы № 1284 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 28 желтоқсандағы № 1691 Жарлығы.
5. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр жарлықтарына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 6 маусымдағы № 131 Жарлығының 1-тармағының 6) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 23, 229-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 17 қаңтардағы № 1284 Жарлығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 9 қазандағы № 196 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 38, 420-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 20 қазандағы № 206 Жарлығының 1-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 39, 429-құжат).
8. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 27 қарашадағы № 446 Жарлығының 1-тармағының 7) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 43, 499-құжат).
9. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 14 наурыздағы № 553 Жарлығының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 14, 123-құжат).
10. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 17 қаңтардағы № 1284 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 25 ақпандағы № 750 Жарлығы.
11. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 17 тамыздағы № 1039 Жарлығын іске асырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 22 қыркүйектегі № 1066 Жарлығының 4-тармағының 5) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 51, 466-құжат).
12. "Өңірлерде сыртқы мемлекеттік қаржылық бақылау органдарын жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 2 мамырдағы № 67 Жарлығының 6-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 37, 438-құжат).

3. Подпункт 5) пункта 1 Указа Президента Республики Казахстан от 13 июля 2005 года № 1614 "О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 30, ст. 380).
4. Указ Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2005 года № 1691 "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года № 1284".
5. Подпункт 6) пункта 1 Указа Президента Республики Казахстан от 6 июня 2006 года № 131 "О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 23, ст. 229).
6. Указ Президента Республики Казахстан от 9 октября 2006 года № 196 "О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года № 1284" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 38, ст. 420).
7. Подпункт 3) пункта 1 Указа Президента Республики Казахстан от 20 октября 2006 года № 206 "О внесении изменения и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 39, ст. 429).
8. Подпункт 7) пункта 1 Указа Президента Республики Казахстан от 27 ноября 2007 года № 446 "О внесении дополнений и изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 43, ст. 499).
9. Подпункт 2) пункта 1 Указа Президента Республики Казахстан от 14 марта 2008 года № 553 "О внесении дополнений и изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008., № 14, ст. 123).
10. Указ Президента Республики Казахстан от 25 февраля 2009 года № 750 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года № 1284".
11. Подпункт 5) пункта 4 Указа Президента Республики Казахстан от 22 сентября 2010 № 1066 "О некоторых вопросах реализации Указа Президента Республики Казахстан от 17 августа 2010 года № 1039" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 51, ст. 466).
12. Подпункт 2) пункта 6 Указа Президента Республики Казахстан от 2 мая 2011 года № 67 "О совершенствовании органов внешнего государственного финансового контроля в регионах" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 37, ст. 438).

13. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 21 маусымдағы № 344 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 58, 793-құжат).
14. "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының кітапханасы" мемлекеттік мекемесінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 13 наурыздағы № 767 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырудың 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 15, 124-құжат).
15. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің кейбір мәселелері және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 29 тамыздағы № 900 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 11-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 54, 532-құжат).
16. "Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының қызметін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 14 қарашадағы № 954 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 7-тармағы.
17. "Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 15 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 29-30, 184-құжат).
18. "Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің қызметін жетілдіру шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 137 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 62, 486-құжат).
19. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 158 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 7-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 77-78-79, 575-құжат).

13. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые указы Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 21 июня 2012 года № 344 "О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 58, ст. 793).
14. Подпункт 2) пункта 1 изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые акты Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 13 марта 2014 года № 767 "О некоторых вопросах государственного учреждения "Библиотека Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 15, ст. 124).
15. Пункт 11 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые указы Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 29 августа 2014 года № 900 "О некоторых вопросах Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции и внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 54, ст. 532).
16. Пункт 7 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые указы Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 14 ноября 2014 года № 954 "О мерах по дальнейшему совершенствованию деятельности органов национальной безопасности Республики Казахстан".
17. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые указы Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 4 мая 2015 года № 15 "О создании Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 29-30, ст. 184).
18. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые указы Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 23 декабря 2015 года № 137 "О мерах по совершенствованию деятельности Высшего Судебного Совета Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 62, ст. 486).
19. Пункт 7 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые акты Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 158 "О внесении изменений и дополнений в некоторые акты Президента Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 77-78-79, ст. 575).

20. "Орталық коммуникациялар қызметі" республикалық мемлекеттік мекемеcінің кейбір мәcелелері" туралы Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 1 маусымдағы № 272 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін өзгерістердің 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 34, 188-құжат).
21. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің кейбір мәселелері және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 5 қазандағы № 349 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 49, 310-құжат).
22. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 27 қазандағы № 362 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2-тармағы(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 52, 335-құжат).
23. "Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының кейбір мәселелері туралы"Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 31 қазандағы № 366 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 4-тармағы(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,2016 ж., № 52, 336-құжат).
24. "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының кітапханасы" мемлекеттік мекемесінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 4 қарашадағы № 369 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне енгізілетін өзгерістердің 2-тармағы(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,2016 ж., № 54, 344-құжат).
25. "Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының қызметін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 22 қарашадағы № 373 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,2016 ж., № 58, 370-құжат).

20. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые указы Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 1 июня 2016 года № 272 "Некоторые вопросы республиканского государственного учреждения "Служба центральных коммуникаций" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 34, ст. 188).
21. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые акты Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 5 октября 2016 года № 349 "О некоторых вопросах Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции и внесении изменений и дополнений в некоторые акты Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 49, ст. 310).
22. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые указы Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 27 октября 2016 года № 362 "О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 52, ст. 335).
23. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые указы Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 31 октября 2016 года № 366 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 52, ст. 336).
24. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые акты Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 4 ноября 2016 года № 369 "О некоторых вопросах государственного учреждения "Библиотека Первого Президента Республики Казахстан – Лидера Нации" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 54, ст. 344).
25. Пункт 6 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые указы Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 22 ноября 2016 года № 373 "О мерах по дальнейшему совершенствованию деятельности органов национальной безопасности Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 58, ст. 370).