О назначении Национального координатора от Республики Казахстан по Глобальному экологическому фонду (Global Environment Facility)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2018 года №659. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2019 года № 941
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.12.2019 года № 941
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Назначить Национальным координатором от Республики Казахстан по Глобальному экологическому фонду (Global Environment Facility) вице-министра энергетики Республики Казахстан Нурлыбая Сабита.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2016 года № 412 "О назначении Национального координатора от Республики Казахстан по Глобальному экологическому фонду (Global Environment Facility)".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б.Сагинтаев

Қазақстан Республикасынан Жаһандық экологиялық қор (Global Environment Facility) бойынша ұлттық үйлестірушіні тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 18 қазандағы № 659 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 941 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 19.12.2019 № 941 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі Сәбит Нұрлыбай Қазақстан Республикасынан Жаһандық экологиялық қор (Global Environment Facility) бойынша ұлттық үйлестіруші болып тағайындалсын.
2. "Қазақстан Республикасынан Жаһандық экологиялық қор (Glоbаl Environment Fаcility) бойынша ұлттық үйлестірушіні тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 19 шілдедегі № 412 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев