Об утверждении Перечня и Правил ношения предметов форменной одежды, обуви и снаряжения работников органов налоговой службы Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 сентября 1994 г. N 1037. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2011 года № 294
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.03.2011 № 294.
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить:
Перечень форменной одежды для работников органов налоговой службы Министерства финансов Республики Казахстан согласно приложению N 1;
Норма бесплатной выдачи предметов форменной одежды и обуви работникам органов налоговой службы Министерства финансов Республики Казахстан согласно приложению N 2;
описание знаков различия для работников органов налоговой службы Министерства финансов Республики Казахстан, которым присвоены классные чины, согласно приложению N 3;
Правила ношения предметов форменной одежды и обуви работниками органов налоговой службы Министерства финансов Республики Казахстан согласно приложению N 4.
2. Министерству финансов Республики Казахстан организовать размещение заказов на изготовление форменной одежды и обеспечение ею по нормам работников налоговой службы.
Премьер-министр Республики Казахстан
Приложение N 1
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 20 сентября 1994 г. N 1037
Перечень
форменной одежды для работников органов налоговой
службы Министерства финансов Республики Казахстан
Форма одежды для Главного государственного советника
налоговой службы и государственных советников налоговой
службы I, II, III рангов
1. Парадно-выходная форма одежды (мужская)
Папаха из каракуля серого цвета с суконным верхом светло-голубого цвета с кокардой золотистого цвета с изображением Государственного герба Республики Казахстан.
Фуражка шерстяная белого цвета с околышем светло-голубого цвета и кантами синего цвета с кокардой золотистого цвета с изображением Государственного герба Республики Казахстан и позолоченным шитьем на околыше, козырьке и плетенном ремешке.
Пальто демисезонное двубортное серого цвета с кантами синего
цвета на обшлагах с петлицами и петличными знаками. Пошив
индивидуальный.
Плащ (пальто) летний двубортный из смесовой ткани серого
цвета. Пошив индивидуальный.
Пиджак двубортный белого цвета с кантом синего цвета с
позолоченным шитьем на воротнике и обшлагах с петлицами и петличными
знаками. Пошив индивидуальный.
Брюки навыпуск серого цвета с кантами и лампасами синего
цвета. Пошив индивидуальный.
Сорочка белого цвета с галстуком темно-синего цвета.
Кашне белого цвета.
Перчатки кожаные белого цвета.
Туфли шевровые.

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң салық қызметi органдары қызметкерлерiнiң формалы киiмiнiң, аяқ киiмiнiң және жабдықтау заттарының тiзбесiн және оларды киiп жүру ережелерiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 20 қыркүйектегі N 1037 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 наурыздағы № 294 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.03.30 № 294 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Мыналар бекiтiлсiн:
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң салық қызметi органдарының қызметкерлерiне арналған формалы киiмдер тiзбесi N 1 қосымшаға сәйкес:
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң салық қызметi органдарының қызметкерлерiне формалы киiмдер мен аяқ киiмдi тегiн беру нормасы N 2 қосымшаға сәйкес;
кластық шендер берiлген Қазақстан Республикасының салық қызметi
органдарының қызметкерлерiне арналған айырым белгiлерiнiң
сипаттамасы N 3 қосымшаға сәйкес;
Қазақстан Республикасының салық қызметi органдары
қызметкерлерiнiң формалы киiм мен аяқ киiм бұйымдарын киiп жүру
ережелерi N 4 қосымшаға сәйкес.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi формалы киiмдi
тiгуге өтiнiмдер берудi және онымен салық қызметi қызметкерлерiн
норма бойынша қамтамасыз етудi ұйымдастырсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 20 қыркүйектегi
N 1037 қаулысына
N 1 қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
салық қызметi органдарының қызметкерлерiне арналған
формалы киiмдердiң
Тiзбесi
Салық қызметiнiң Бас мемлекеттiк кеңесшiсiнiң және
қалалық қызметiнiң I, II, III дәрежелi мемлекеттiк
кеңесшiлерiне арналған киiм
формалары
1. Салтанатты-бiркиер киiм формасы (ерлерге)
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк елтаңбасы бейнеленген алтын түстi кокардасы бар, төбесi ашық-көгiлдiр түстi шұғадан көмкерiлiп, сұр түстi қаракөлден жасалған папаха.
Ашық-көгiлдiр түстi жиегi бар және Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк елтаңбасы бейнеленген көк оқалы, алтын түстi кокардалы, әрi күнқағарында, өрмелi бауында, жиегiнде алтын жiптен тiгiсi бар жүннен жасалған ақ түстi фуражка.
Қайырмасында петлицасы және петлица белгiлерi бар, көк
көмкермелi, қос қаусырмалы сұр түстi маусымдық пальто. Тiгiлуi
жекелей.
Сұр түстi аралас матадан тiгiлген қос қаусырмалы жазғы плащ
(пальто). Тiгiлуi жекелей.
Жағасы, петлицасы және петлица белгiлерi бар қайырмасы
алтын жiппен тiгiстелген көк көмкермелi, қос қаусырмалы ақ пиджак.
Тiгiлуi жекелей.
Бос жiберiлетiн көк түстi көмкермесi және лампасы бар шалбар.
Тiгiлуi жекелей.
Күңгiр-сұр түстi галстугы бар ақ түстi жейде.
Ақ түстi кашне.
Ақ түстi былғары қолғап.
Шевролы туфли.

2. Парадно-выходная форма одежды (женская)
Кубанка из каракуля серого цвета с суконным верхом светло-голубого цвета с кокардой золотистого цвета с изображением Государственного герба Республики Казахстан.
Берет белого цвета с кантами синего цвета с кокардой золотистого цвета с изображением Государственного герба Республики Казахстан с позолоченным шитьем.
Пальто демисезонное двубортное серого цвета с кантами синего
цвета на обшлагах с петлицами и петличными знаками. Пошив
индивидуальный.
Плащ (пальто) летний двубортный из смесовой ткани серого
цвета. Пошив индивидуальный.
Пиджак двубортный белого цвета с кантом синего цвета с
позолоченным шитьем на воротнике и обшлагах с петлицами и
петличными знаками. Пошив индивидуальный.
Юбка серого цвета. Пошив индивидуальный.
Платье из ткани голубого цвета с петлицами и петличными
знаками. Пошив индивидуальный.
Сорочка (блузка) белого цвета с галстуком темно-синего
цвета.
Кашне белого цвета.
Перчатки кожаные белого цвета.
Туфли шевровые, закрытые.
3. Повседневная форма одежды
Папаха, кубанка, такие же как парадно-выходная форма одежды.
Фуражка шерстяная темно-серого цвета с околышем светло-голубого цвета и кантами синего цвета с кокардой золотистого цвета с изображением Государственного герба Республики Казахстан и позолоченным шитьем на околыше, козырьке и плетенном ремешке.
Берет темно-серого цвета с кантами синего цвета с кокардой золотистого цвета с изображением Государственного герба Республики Казахстан.
Пилотка темно-серого цвета с кантами синего цвета с кокардой золотистого цвета с изображением Государственного герба Республики Казахстан.
Пальто демисезонное двубортное темно-серого цвета с кантами синего цвета на обшлагах с петлицами и петличными знаками. Пошив индивидуальный.
Плащ (пальто) из смесовой ткани темно-серого цвета. Пошив индивидуальный.
Куртка-бушлат из ткани темно-серого цвета на натуральном меху с каракулевым воротником голубого цвета. Пошив индивидуальный.
Пиджак двубортный темно-серого цвета с кантами синего цвета
с петлицами и петличными знаками. Пошив индивидуальный.
Брюки темно-серого цвета с кантом синего цвета. Пошив
индивидуальный.
Пиджак двубортный темно-серого цвета с петлицами и петличными
знаками. Пошив индивидуальный.
Юбка темно-серого цвета. Пошив индивидуальный.
Сорочка (блузка) белого и голубого цветов с галстуком
темно-синего цвета.
Платье из ткани кремового цвета с петлицами и петличными
знаками. Пошив индивидуальный.
Шарф серого цвета.
Перчатки шерстяные темно-серого цвета.
Сапоги женские зимние, шевровые.
Полусапоги мужские зимние, шевровые.
Туфли мужские шевровые.
Туфли женские шевровые, закрытые.
Носки полушерстяные.
Колготки "Эластик".
Колготки полушерстяные.
Ремень из кожи темно-синего цвета.
Петлицы, знаки различия (звезды), кокарда, пуговицы.
Форма одежды для советников налоговой службы I, II, III
рангов и инспекторов налоговой службы I, II, III рангов
(мужская)
Папаха из каракуля серого цвета с суконным верхом светло-голубого цвета с кокардой золотистого цвета с изображением Государственного герба Республики Казахстан для советника налоговой службы I ранга.
Шапка из овчины меховой голубого цвета с суконным верхом темно-серого цвета с кокардой с изображением Государственного герба Республики Казахстан.
Фуражка темно-серого цвета с околышем светло-голубого цвета и кантами синего цвета, кокардой золотистого цвета с изображением Государственного герба Республики Казахстан, козырек с плетеным шнуром золотистого цвета.
Пилотка темно-серого цвета с кантами синего цвета с кокардой
золотистого цвета с изображением Государственного герба Республики
Казахстан.
Пальто демисезонное двубортное темно-серого цвета с петлицами
и петличными знаками.
Плащ (пальто) из смесовой ткани темно-серого цвета.
Пиджак двубортный темно-серого цвета с кантами синего цвета
с петлицами и петличными знаками.
Куртка-бушлат из ткани темно-серого цвета на натуральном
меху с меховым воротником голубого цвета.
Брюки навыпуск из ткани темно-серого цвета с кантом синего
цвета.
Сорочка белого и голубого цветов с галстуком темно-синего
цвета.
Полусапоги зимние, кожаные, черные.
Туфли мужские из кожи черного цвета.
Шарф серого цвета.
Перчатки шерстяные серого цвета.
Носки полушерстяные.
Ремень из кожи темно-серого цвета.
Петлицы, знаки различия (звезды), кокарда, пуговицы.
Форма одежды для советников налоговой службы
I, II, III рангов и инспекторов налоговой службы
I, II, III рангов (женская)
Кубанка из каракуля серого цвета с суконным верхом светло-голубого цвета с кокардой золотистого цвета с изображением Государственного герба Республики Казахстан для советника налоговой службы I ранга.
Берет из овчины меховой серого цвета с кокардой золотистого цвета с изображением Государственного герба Республики Казахстан.
Кепи темно-серого цвета с кантом синего цвета, кокардой золотистого цвета с изображением Государственного герба Республики Казахстан.
Пилотка темно-серого цвета с кантом синего цвета, кокардой
золотистого цвета с изображением Государственного герба Республики
Казахстан.
Пальто демисезонное двубортное темно-серого цвета с петлицами
и петличными знаками.
Плащ (пальто) из смесовой ткани темно-серого цвета.
Пиджак двубортный темно-серого цвета с кантами синего цвета
с петлицами и петличными знаками.
Куртка-бушлат из ткани темно-серого цвета на натуральном
меху с меховым воротником голубого цвета.
Юбка темно-серого цвета.
Сорочка (блузка) белого и голубого цветов с галстуком
темно-синего цвета.
Платье из ткани кремового цвета с петлицами и петличными
знаками.
Шарф серого цвета.
Перчатки шерстяные серого цвета.
Сапоги зимние шевровые.
Туфли шевровые, закрытые.
Колготки "Эластик".
Колготки полушерстяные.
Петлицы, знаки различия (звезды), кокарда, пуговицы.
Приложение N 2
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 20 сентября 1994 г. N 1037
НОРМЫ
бесплатной выдачи предметов форменной одежды и обуви
работникам органов налоговой службы Министерства
финансов Республики Казахстан
--------------------------------------------------------------------
!  Единица   !Количество! Срок носки
! измерения  !          !  (лет)
--------------------------------------------------------------------

2. Салтанатты-бiркиер форма (әйелдерге)
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк елтаңбасы бейнеленген алтын түстi кокардасы бар, төбесi ашық-көк түстi шұғадан сұр түстi қаракөл кубанка.
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк елтаңбасы бейнеленген алтын түстi кокардасы, алтын жiптен тiгiстiгi бар, көк көмкермелi ақ берет.
Қайырмасында петлицасы және петлицалық белгiлерi бар, қос
қаусырмалы маусымдық сұр түстi пальто. Тiгiлуi жекелей.
Сұр түстi аралас матадан тiгiлген қос қаусырмалы жазғы
плащ (пальто). Тiгiлуi жекелей.
Жағасы, петлицасы және петлица белгiлерi бар қайырмасы
алтын жiппен тiгiстелген, көк көмкермелi, қос қаусырмалы ақ
пиджак. Тiгiлуi жекелей.
Сұр түстi юбка. Тiгiлуi жекелей.
Петлицасы, петлица белгiлерi бар көгiлдiр түстi матадан
тiгiлген көйлек. Тiгiлуi жекелей.
Ақ жейде күңгiрт көк түстi галстукпен.
Ақ түстi кашне.
Ақ түстi былғары қолғап.
Жабық шевро туфли.
3. Күнделiктi киiм формасы
Папаха, кубанка, салтанатты-бiркиер киiм формасындағыдай.
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк елтаңбасы бейнеленген алтын түстi кокардасы, жиегiнде, күнқағарында және өрмелi бауында алтын жiптен тiгiсi бар ашық-көк жиектi күңгiрт сұр түстi фуражка.
Қазақстан Республикасының Елтаңбасы бейнеленген кокардасы бар, көк көмкермелi күңгiрт сұр түстi берет.
Қазақстан Республикасының Елтаңбасы бейнеленген кокардасы бар көк көмкермелi сұр түстi пилотқа.
Қайырмасында петлицасы және петлица бегiлерi бар, көк көмкермелi, қос қаусырмалы күңгiрт сұр түстi маусымдық пальто. Тiгiлуi жекелей.
Күңгiрт-сұр түстi аралас матадан тiгiлген қос қаусырмалы жазғы плащ (плащ). Тiгiлуi жекелей.
Табиғи мех астарлы, көгiлдiр түстi қаракөл жағалы, күңгiрт
сұр матадан тiгiлген куртқа-бушлат. Тiгiлуi жекелей.
Петлицасы және петлица белгiлерi бар, көк көмкермелi күңгiрт
сұр түстi қос қаусырмалы пиджак. Тiгiлуi жекелей.
Көк көмкермелi күңгiрт сұр түстi шалбар. Тiгiлуi жекелей.
Күңгiрт сұр түстi юбка. Тiгiлуi жекелей.
Петлицасы және петлица белгiлерi бар, күңгiрт-сұр түстi
қос қаусырмалы пиджак. Тiгiлуi жекелей.
Ақ және көгiлдiр түстi жейде (блузка) күңгiрт көк түстi
галстукпен.
Петлицасы және петлица белгiлерi бар бозғылт түстi көйлек.
Тiгiлуi жекелей.
Сұр түстi шарф.
Күңгiрт сұр түстi қолғап.
Әйелдердiң қыстық қысқа шевро етiгi.
Ерлердiң қыстық шевро етiгi.
Ерлердiң шевро туфлиi. Әйелдердiң жабық шевро етiгi.
Жартылай жүн ұйық.
"Эластик" колготкиi.
Жартылай жүн колготкиi.
Күңгiрт-сұр түстi белдiк.
Петлицалар, айырым белгiлерi (жұлдыздар), кокарда, түймелер.
Салық қызметiнiң I, II, III дәрежелi кеңесшiсiне
және салық қызметiнiң I, II және III дәрежелi инспекторына
арналған киiм формалары (ерлерге)
Салық қызметiнiң I дәрежелi кеңесшiсi үшiн Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк елтаңбасы бейнеленген алтын түстi кокардасы бар төбесi ашық-көк түстi шұғадан сұр қаракөл папаха.
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк елтаңбасы бейнеленген кокардасы бар, қой терiсiнен көгiлдiр түстi мех құлақшын.
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк елтаңбасы бейнеленген
алтын түстi кокардасы, күнқағарында өрмелi бауы бар, ашық-көк
жиектi, көк көмкермелi күңгiрт сұр түстi фуражка.
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк елтаңбасы бейнеленген
алтын түстi кокардасы бар, көк көмкермелi күңгiрт сұр түстi
пилотка.
Петлицасы және петлица белгiлерi бар, қос қаусырмалы маусымдық
пальто.
Күңгiрт сұр түстi аралас матадан тiгiлген плащ (пальто).
Петлицасы және петлица белгiлерi бар күңгiрт сұр түстi, қос
қаусырмалы пиджак.
Табиғи мех астарлы, көгiлдiр түстi мех жағасы, күңгiрт сұр
матадан куртка-бушлат.
Бос жiберiлетiн, көк көмкермесi бар, күңгiрт сұр матадан
шалбар.
Ақ және көгiлдiр түстi жейде, күңгiрт сұр түстi галстукпен.
Қара былғарыдан қыстық қысқа етiк.
Қара түстi былғарыдан ерлер туфлиi.
Сұр түстi шарф.
Сұр түстi жүн қолғап.
Жартылай жүн ұйық.
Күңгiрт сұр былғарыдан белдiк.
Петлицалар, айырым белгiлерi (жұлдыздар), кокарда, түймелер.
Салық қызметiнiң I, II, III дәрежелi кеңесшiсiне
және салық қызметiнiң I, II және III дәрежелi инспекторына
арналған киiм формалары (әйелдерге)
Салық қызметiнiң I дәрежелi кеңесшiсi үшiн Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк елтаңбасы бейнеленген алтын түстi кокардасы бар, төбесi ашық-көк түстi шұғадан, сұр қаракөл кубанка.
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк елтаңбасы бейнеленген алтын түстi кокардасы бар қой терiсiнен сұр түстi мех берет.
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк елтаңбасы бейнеленген алтын түстi кокардасы бар көк көмкермелi күңгiрт сұр түстi телпек.
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк елтаңбасы бейнеленген
алтын түстi кокардасы бар, көк көмкермелi күңгiрт сұр түстi
пилотка.
Петлицасы және петлица белгiлерi бар күңгiрт сұр түстi
маусымдық пальто.
Күңгiрт сұр түстi аралас матадан плащ (пальто).
Петлицалары және петлица белгiлерi бар көк көмкермелi күңгiрт
сұр түстi матадан тiгiлген пиджак.
Табиғи мех астарлы, көгiлдiр мех жағалы күңгiрт сұр түстi
матадан тiгiлген куртка-бушлат.
Күңгiрт сұр түстi юбка.
Ақ және көгiлдiр түстi жейде (блузка), күңгiрт көк түстi
галстукпен.
Петлицалары және петлица белгiлерi бар бозғылт матадан
тiгiлген көйлек.
Сұр түстi шарф.
Сұр түстi жүн қолғап.
Қыстық шевро етiк.
Жабық шевро туфлиi.
"Эластик" колготкилерi.
Жартылай жүн колготкилерi.
Петлицалар, айырым белгiлерi (жұлдыздар), кокарда, түймелер.
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 20 қыркүйектегi
N 1037 қаулысына
N 2 қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi салық
қызметi органдарының қызметкерлерiне формалы киiмдер
мен аяқ киiмдердi тегiн беру нормалары
-------------------------------------------------------------------
! Өлшем бiрлiгi ! Саны ! Кию мерзi
!               !      ! мi (жыл)
-------------------------------------------------------------------

1            !     2      !    3     !       4
--------------------------------------------------------------------
Для Главного государственного советника налоговой службы,
государственных советников налоговой службы I, II, III рангов
Папаха                          шт.         1              5
Кубанка                         &gt&gt          1              3
;Берет                           &gt&gt          1              3
;Фуражка                         &gt&gt          1              2
;Пилотка                         &gt&gt          1              2
;Кепи женское                    &gt&gt          1              2
;Пальто демисезонное             &gt&gt          1              4
;Плащ (пальто) летний            &gt&gt          1              3
;Куртка-бушлат                   &gt&gt          1              3
;Костюм                        компл.        1              2
Пиджак с юбкой                  &gt&gt          1              2
;Платье                          шт.         1              2
Сорочка (блузка)                &gt&gt          4              1
;Галстук                         &gt&gt          2              1
;Кашне, шарф                     &gt&gt          2              2
;Перчатки                        пар         1              2
Туфли                           &gt&gt          1              1
;Полусапоги, сапоги              &gt&gt          1              2
;Колготки                        шт.         3              1
Носки                           &gt&gt          3              1
;Ремень                          &gt&gt          1              1
;Кокарда                         &gt&gt          2              2
;Пуговицы                        &gt&gt         40              3
;
Для советников налоговой службы I, II, III рангов,
инспекторов налоговой службы I, II, III рангов
Папаха                         шт.          1              5
Кубанка                         &gt&gt          1              3
;Шапка (берет)                   &gt&gt          1              3
;Фуражка                         &gt&gt          1              2
;Пилотка                         &gt&gt          1              2
;Кепи женское                    &gt&gt          1              2
;Пальто демисезонное             &gt&gt          1              4
;Плащ (пальто) летний            &gt&gt          1              3
;Куртка-бушлат                   &gt&gt          1              3
;Костюм                         компл.       1              2
Пиджак с юбкой                  &gt&gt          1              2
;Платье                          шт.         1              2
Сорочка (блузка)                &gt&gt          4              1
;Галстук                         &gt&gt          2              1
;Шарф                            &gt&gt          1              2
;Перчатки                       пар          1              2
Полусапоги, сапоги              &gt&gt          1              2
;Туфли                           &gt&gt          1              1
;Колготки                       шт.          3              1
Носки                          пар          3              1
Ремень                         шт.          1              1

1              !       2       !   3  !     4
-------------------------------------------------------------------
Салық қызметiнiң мемлекеттiк Бас кеңесшiсi, салық
қызметiнiң I, II, III дәрежелi мемлекеттiк кеңесшiлерi үшiн
Папаха                                дана          1        5
Кубанка                                &gt&gt           1        3
;Берет                                  &gt&gt           1        3
;Фуражка                                &gt&gt           1        2
;Пилотка                                &gt&gt           1        2
;Әйелдер телпегi                        &gt&gt           1        2
;Маусымдық пальто                       &gt&gt           1        4
;Плащ (жаздық пальто)                   &gt&gt           1        3
;Куртка-бушлат                          &gt&gt           1        3
;Костюм                                жиын          1        2
Пиджак юбкасымен                       &gt&gt           1        2
;Көйлек                                дана          1        2
Жейде (блузка)                         &gt&gt           4        1
;Галстук                                &gt&gt           2        1
;Кашне, шарф                            &gt&gt           2        2
;Қолғап                                 пар          1        2
Туфли                                  &gt&gt           1        1
;Қысқа етiк, етiк                       &gt&gt           1        2
;Колготки                              дана          3        1
Ұйық                                   &gt&gt           3        1
;Белдiк                                 &gt&gt           1        1
;Кокарда                                &gt&gt           2        2
;Түйме                                  &gt&gt          40        3
;
Салық қызметiнiң I, II, III дәрежесi кеңесшiлерi,
салық қызметiнiң I, II, III дәрежелi инспекторлары үшiн
Папаха                                дана          1        5
Кубанка                                &gt&gt           1        3
;Құлақшын (берет)                       &gt&gt           1        3
;Фуражка                               дана          1        2
Пилотка                                &gt&gt           1        2
;Әйелдер телпегi                        &gt&gt           1        2
;Маусымдық пальто                       &gt&gt           1        4
;Плащ (жаздық пальто)                   &gt&gt           1        3
;Куртка-бушлат                          &gt&gt           1        3
;Костюм                                жиын          1        2
Пиджак юбкасымен                       &gt&gt           1        2
;Көйлек                                дана          1        2
Жейде (блузка)                         &gt&gt           4        1
;Галстук                                &gt&gt           2        1
;Шарф                                   &gt&gt           1        2
;Қолғап                                 пар          1        2
Туфли                                  &gt&gt           1        1
;Қысқа етiк, етiк                       &gt&gt           1        2
;Колготки                              дана          3        1
Ұйық                                   &gt&gt           3        1
;Белдiк                                 &gt&gt           1        1

Кокарда                         &gt&gt          2              2
;Звезды для петлиц               &gt&gt         30              3
;Пуговицы                        &gt&gt         40              3
;
Приложение N 3
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 20 сентября 1994 г. N 1037
ОПИСАНИЕ
знаков различия для работников органов налоговой
службы Министерства финансов Республики Казахстан,
которым присвоены классные чины
Знаками различия служат петлицы на воротнике и пятиконечная звезда на петлицах.
Петлицы - вытянутый параллелепипед, изготовленный из плотной шерстяной или смесовой ткани голубого цвета, шириной 30 мм, длиной 70 мм, с окантовкой синим сукном шириной 2 мм.
Размеры и количество звезд на петлицах должны соответствовать персональному классному чину работника налоговой службы Министерства финансов Республики Казахстан.
Для Главного государственного советника налоговой службы:
петлицы на суконном подбое без просветов с вышитыми позолоченными звездами размером 25 мм по одной на каждой петлице. Между гранями звезды вышиваются по три луча с каждой стороны.
Для государственных советников налоговой службы I, II, III рангов:
петлицы на суконном подбое с вышитыми позолоченными звездами размером 20 мм. На каждой петлице государственных советников налоговой службы I, II, III рангов соответственно по 3, 2 и 1 звезде.
Для советников налоговой службы I, II, III рангов:
петлицы на суконном подбое с двумя позолоченными просветами и позолоченными звездами размером 10 мм. На каждой петлице советника налоговой службы I, II, III рангов соответственно по 3, 2 и 1 звезде.
Для инспекторов налоговой службы I, II, III рангов:
петлицы без подбоя с одним позолоченным просветом и позолоченными звездами размером 10 мм. На каждой петлице инспекторов налоговой службы I, II, III рангов соответственно по 3, 2 и 1 звезде.
Приложение N 4
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 20 сентября 1994 г. N 1037
ПРАВИЛА
ношения предметов форменной одежды и обуви
работниками органов налоговой службы
Министерства финансов Республики Казахстан
I. Общие положения
1. Настоящие Правила определяют порядок ношения форменной одежды работниками органов налоговой службы Министерства финансов Республики Казахстан (в дальнейшем - органов налоговой службы).
2. Право ношения форменной одежды имеют работники органов налоговой службы в соответствии с присвоенными им классными чинами.
3. Для работников органов налоговой службы установлена парадно-выходная и повседневная форма одежды, каждая из которых подразделяется на летнюю и зимнюю.

;Кокарда                                &gt&gt           2        2
;Петлица жұлдыздары                     &gt&gt          30        3
;Түйме                                  &gt&gt          40        3
;-------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 20 қыркүйектегi
N 1037 қаулысына
N 3 қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi салық
қызметi органдарының кластық шендер берiлген
қызметкерiне арналған белгiлердiң
Сипаттамасы
Айырым белгiлер жағадағы петлицалар және петлицадағы бес бұрышты жұлдыздар болып табылады.
Петлицалар - көгiлдiк түстi қалың жүн немесе аралас матадан жасалған, енi 30 мм, ұзындығы 70 мм, жалпақтығы 2 мм көк шұғамен көмкерiлген ұзынша параллелепипед.
Жұлдыздардың көлемi мен саны Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi салық қызметi қызметкерлерiнiң дербес класстық шенiне сәйкес болуы керек.
Салық қызметiнiң Мемлекеттiк Бас кеңесшiсi үшiн:
петлицлар шұғадан жасалып, әрбiр петлицада алтын жiппен кестеленген, көлемi 25 мм жұлдыз салынады. Жұлдыз қырлары арасына әрбiр жағынан үш сәуле кестеленедi.
Салық қызметiнiң I, II, III дәрежелi мемлекеттiк кеңесшiлерi үшiн:
шұғадан жасалған петлицаларда алтын жiппен кестеленген, көлемi 20 мм жұлдыз салынады. Салық қызметiнiң I, II, III дәрежелi кеңесшiлерiнiң петлицаларында тиiсiнше 3, 2, 1 жұлдыз болады.
Салық қызметiнiң I, II, III дәрежелi кеңесшiлерi үшiн:
петлицалар шұғадан жасалып, оларға алтын түстi екi жолақ және көлемi 10 мм жұлдыз тағылады. Салық қызметiнiң I, II, III дәрежелi кеңесшiлерiнiң петлицаларында тиiсiнше 3, 2, 1 жұлдыз болады.
Салық қызметiнiң I, II, III дәрежелi инспекторлары үшiн:
жай петлицаларға алтын түстi бiр жолақ және көлемi 10 мм жұлдыздар тағылады. Салық қызметiнiң I, II, III дәрежелi инспекторларының петлицаларында 3, 2, 1 жұлдыз болады.
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 20 қыркүйектегi
N 1037 қаулысына
N 4 қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң салық
қызметi органдары қызметкерлерiнiң формалы киiмдер
мен аяқкиiмдер кию
Ережелерi
I. Жалпы қағидалар
1. Бұл ережелер Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң салық қызметi органдары (бұдан былай - салық қызметi органдарының) қызметкерлерiнiң формалы киiмдердi кию тәртiбiн белгiлейдi.
2. Салық қызметi органдары қызметкерлерiнiң өздерiне берiлген кластық шендерiне сәйкес формалы киiмдер киюге құқығы бар.
3. Салық қызметi органдарының қызметкерлерi үшiн әр қайсысы жазғы және қысқы болып бөлiнетiн салтанатты-бiркиер және күнделiктi киiм формасы белгiленген.

4. Парадно-выходная форма одежды установлена для Главного государственного советника налоговой службы и государственных советников налоговой службы I, II, III рангов.
5. Форменная одежда подлежит ношению:
а) парадно-выходная - при получении государственных наград: на торжественных заседаниях, официальных приемах, а также в праздничные дни. Наряду с этим, ношение парадно-выходной формы одежды разрешается в свободное от службы время;
б) повседневная - при исполнении служебных обязанностей и
в свободное от службы время.
6. В необходимых случаях работникам органов налоговой службы
при исполнении служебных обязанностей разрешается ношение
гражданской одежды.
7. Носимые предметы форменной одежды должны соответствовать
установленным образцам и описаниям, быть тщательно подогнанными
и содержаться в безупречном состоянии.
8. Запрещается ношение предметов форменной одежды, обуви и
знаков различия неустановленного образца.
II. Форма одежды Главного государственного советника
налоговой службы, государственных советников
налоговой службы I, II, III рангов
Парадно-выходная форма одежды (мужская)
Летняя
Фуражка, плащ (пальто), пиджак с брюками навыпуск, сорочка,
галстук, туфли, перчатки, кашне.
Зимняя
Папаха, пальто, пиджак с брюками навыпуск, сорочка, галстук,
туфли, перчатки, кашне.
Парадно-выходная форма одежды (женская)
Летняя
Берет, плащ (пальто), пиджак с юбкой, сорочка (блузка),
галстук, платье, колготки, туфли, перчатки, кашне.
Зимняя
Кубанка, пальто, пиджак с юбкой, сорочка (блузка), галстук,
платье, колготки, туфли, перчатки, кашне.
Повседневная форма одежды (мужская)
Летняя
Фуражка, пилотка, плащ (пальто), пиджак с брюками навыпуск,
сорочка, галстук, туфли.
Зимняя
Папаха, пальто, куртка-бушлат, пиджак с брюками навыпуск,
сорочка, галстук, полусапожки, перчатки, шарф.
Повседневная форма одежды (женская)
Летняя
Берет, пилотка, плащ (пальто), пиджак с юбкой, сорочка
(блузка), галстук, платье, колготки, туфли.
Зимняя
Кубанка, пальто, куртка-бушлат, пиджак с юбкой, сорочка
(блузка), галстук, платье, колготки, сапоги, перчатки, шарф.
III. Форма одежды для советника налоговой службы
I, II, III рангов и инспектора налоговой
службы I, II, III рангов (мужская)
Летняя
Фуражка, пилотка, плащ (пальто), пиджак с брюками навыпуск,
сорочка, галстук, туфли.
Зимняя
Папаха, шапка, пальто, куртка-бушлат, пиджак с брюками
навыпуск, сорочка, галстук, полусапожки, перчатки, шарф.
Форма одежды для советника налоговой службы
I, II, III рангов и инспектора налоговой
службы I, II, III рангов (женская)
Летняя
Пилотка, кепи, плащ (пальто), пиджак с юбкой, блузка (сорочка),
галстук, платье, колготки, туфли.
Зимняя
Кубанка, берет, пальто, куртка-бушлат, пиджак с юбкой, блузка
(сорочка), галстук, платье, колготки, сапоги, перчатки, шарф.
IV. Ношение отдельных предметов одежды и обуви

4. Салық қызметiнiң бас мемлекеттiк кеңесшiсi және салық қызметiнiң I, II, III дәрежелi мемлекеттiк кеңесшiлерi үшiн салтанатты-бiркиер формасы белгiленген.
5. Формалы киiмдер мынадай жағдайда киiледi:
а) салтанатты-бiркиер формасы - мемлекеттiк наградалар алғанда, салтанатты мәжiлiстерде, ресми қабылдауларда, сондай-ақ мереке күндерiнде киiледi. Мұнымен қатар салтанатты-бiркиер киiм формасын қызметтен бос кезде киюге рұқсат етiледi;
ә) күнделiктi форма - қызметтiк мiндеттерiн атқарғанда және
қызметтен бос уақытта киiледi.
6. Қажет болған жағдайларда салық қызметi органдарының
қызметкерлерiне жәй киiм киюге рұқсат етiледi.
7. Киiлетiн формалы киiмдер белгiленген үлгiлер мен
сипаттамаларға сәйкес, денеге мұқият шақталған болуы және барынша
күтiмдi ұсталуы қажет.
8. Белгiленген үлгiге сәйкес келмейтiн формалы киiмдердi,
аяқкиiмдердi киюге және айырым белгiлерiн тағуға тиым салынады.
II. Бас мемлекеттiк салық инспекторының, салық
қызметiнiң I, II, III дәрежелi мемлекеттiк кеңесшiлерiнiң
киiм формалары
Салтанатты-бiркиер киiм формасы
(ерлерге)
Жазғы
Фуражка, плащ (пальто), бос жiберiлетiн шалбар мен пиджак,
жейде, галстук, туфли, қолғап, кашне.
Қысқы
Папаха, пальто, бос жiберiлетiн шалбар мен пиджак, жейде,
галстук, туфли, қолғап, кашне.
Салтанатты-бiркиер киiм
(әйелдерге)
Жазғы
Берет, плащ (пальто), юбкасымен пиджак, жейде (блузка),
галстук, көйлек, колготки, туфли, қолғап, кашне.
Қысқы
Кубанка, пальто, юбкасымен пиджак, жейде (блузка),
галстук, көйлек, колготки, туфли, қолғап, кашне.
Күнделiктi киiм формасы
(ерлерге)
Жазғы
Фуражка, пилотка, плащ (пальто), бос жiберiлетiн шалбар мен
пиджак, жейде, галстук, туфли.
Қысқы
Папаха, пальто, куртка-бушлат, бос жiберiлетiн шалбар мен
пиджак, жейде, галстук, қысқа етiк, қолғап, шарф.
Күнделiктi киiм формасы
(әйелдерге)
Жазғы
Берет, пилотка, плащ (пальто), юбкасымен пиджак, жейде
(блузка), галстук, көйлек, колготки, туфли.
Қысқы
Кубанка, пальто, куртка-бушлат, юбкасымен пиджак, жейде
(блузка), галстук, көйлек, колготки, етiк, қолғап, шарф.
III. Салық қызметiнiң I, II, III дәрежелi
кеңесшiсiнiң және салық қызметiнiң I, II, III дәрежелi
инспекторының киiм формалары
(ерлерге)
Жазғы
Фуражка, пилотка, плащ (пальто), бос жiберiлетiн шалбар мен
пиджак, жейде, галстук, туфли.
Қысқы
Папаха, құлақшын, пальто, куртка-бушлат, бос жiберiлетiн
шалбар мен пиджак, жейде, галстук, қысқа етiк, қолғап, шарф.
Салық қызметiнiң I, II, III дәрежелi кеңесшiсiнiң
және салық қызметiнiң I, II, III дәрежелi инспекторының
киiм формалары
(әйелдерге)
Жазғы
Пилотка, телпек, плащ (пальто), юбкасымен пиджак, блузка
(жейде), галстук, көйлек, колготки, туфли.
Қысқы
Кубанка, берет, пальто, куртка-бушлат, юбкасымен пиджак,
блузка (жейде), галстук, көйлек, колготки, етiк, қолғап, шарф.
IV. Формалы киiм мен аяқкиiмдi кию тәртiбi

1. Папаха, кубанка, шапка, берет, фуражка, пилотка и кепи
надеваются так, чтобы нижний край находился на ширине одного-двух
пальцев, горизонтально приложенных над бровями, козырьки фуражки -
на уровне бровей. Центр кокарды должен находиться над переносицей.
Папаха, кубанка и пилотка надеваются с небольшим наклоном в правую
сторону, шапка, берет и фуражка - прямо, без наклона.
2. Расстояние от пола до низа пальто и плаща 42-45 см.
3. Пиджак застегивается на все пуговицы.
4. Сорочка, блузка (сорочка) носится с галстуком при надетом
пиджаке.
5. Платье носится без галстука.
6. Обувь должна быть всегда вычищена.
7. Шарф носится аккуратно заправленным под воротник пальто
(плаща), куртки-бушлата.
8. Пальто, плащ, куртка-бушлат застегиваются на все пуговицы.
V. Знаки различия
На предметах форменной одежды нашиваются знаки различия.
Знаками различия служат петлицы на воротнике и пятиконечная звезда
на петлицах.

1. Папаха, кубанка, құлақшын, берет, фуражка, пилотка және
телпек төменгi жиегi қастың үстiнен бiр-екi елi биiктiкте, күн
қағар қастың деңгейiнде киiлуi керек. Кокарданың ортасы қастың
ортасына келуi керек. Папаха, кубанка мен пилотка оң жаққа сәл
қисайтыла, құлақшын, берет, фуражка қисайтылмай тiк киiледi.
2. Пальто мен плащтың етегi еденнен 42-45 см биiктiкте
болады.
3. Пиджак толық түймеленедi.
4. Жейде, блузка (жейде) галстукпен пиджактың iшiнде ғана
киiледi.
5. Көйлек галстуксыз киiледi.
6. Аяқкиiм әрқашан тазалануы керек.
7. Шарф пальтоның (плащтың) куртка-бушлаттың жағасының
астынан ұқыпты бүктелiп тағылады.
8. Пальто, плащ, куртка-бушлат толық түймеленедi.
V. Айырым белгiлерi
Формалы киiмдерге айырым белгiлерi тағылады. Айырым белгiлерi жағадағы петлицалар және оларға қадалатын бес бұрышты жұлдыздар болып табылады.