О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 1996 г. N 562
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 1996 г. N 920. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
В целях регулирования деятельности, связанной с проведением торгов по продаже государственного имущества, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в Положение по оценке стоимости объектов приватизации, утвержденное постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 мая 1996 г. N 562 P960562_ "Об утверждении Положения по оценке стоимости объектов приватизации" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 19, ст. 166), следующие изменения и дополнения:
в абзаце втором пункта 4:
слово "третьи" заменить словом "вторые";
слова "с Положением об организации и проведении аукционов по продаже объектов приватизации, утвержденным постановлением Государственного комитета Республики Казахстан по приватизации от 22 февраля 1996 г. N 60 (регистрационный N 158 от 11 марта 1996 г. в Министерстве юстиции Республики Казахстан)" заменить словами "с нормативными актами, регулирующими продажу объектов приватизации на торгах, принятыми Государственным комитетом Республики Казахстан по приватизации в пределах своей компетенции";
в пункте 6 после слова "заключения" дополнить словами "консалтинговых организаций или";
в разделе III "Оценка государственных пакетов акций и долей в уставных фондах хозяйственных товариществ при продаже на аукционе";
в названии исключить слова "и долей" и слово "аукционе" заменить словом "торгах";
в названиях подразделов 1 и 2 исключить слова "(долей)" и "(доли)";
в абзаце четвертом пункта 11, в абзаце пятом пункта 14 и в абзаце восьмом пункта 26 исключить слова "за минусом износа основных средств".
2. Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации в месячный срок разработать методику оценки доли в хозяйственных товариществах и внести дополнение в Положение по оценке стоимости объектов приватизации.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 6 мамырдағы N 562 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 22 шiлде N 920. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Мемлекеттiк мүлiктi сату жөнiнде саудаластық өткiзуге байланысты қызметтi реттеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
1. "Жекешелендiру объектiлерiнiң құнын бағалау жөнiндегi ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 6 мамырдағы  N 562 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы., 1996 ж., N 19, 166-бап) бекiтiлген Жекешелендiру объектiлерiнiң құнын бағалау жөнiндегi ережеге мынадай өзгертулер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
4-тармақтың екiншi абзацында:
"үшiншi" деген сөз "екiншi" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң 1996 жылғы 22 ақпандағы  N 60 қаулысымен (Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 1996 жылғы 11 наурыздағы тiркелу N 158) бекiтiлген Жекешелендiру объектiлерiн сату бойынша аукциондар ұйымдастыру мен өткiзу туралы ережеге" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi өз құзыретi шегiнде қабылдаған саудаластықта жекешелендiру объектiлерiн сатуды реттейтiн нормативтiк актiлерге" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақтағы "тәуелсiз аудиттiң" деген сөздердiң алдына "консалтингтiк ұйымдар немесе" деген сөздер қосылсын;
"Аукционда сату кезiнде шаруашылық серiктестерiнiң жарғылық қорларындағы акциялардың мемлекеттiк пакеттерi және үлестерiн бағалау" деген III бөлiмде:
атауындағы "және үлестерiн" деген сөздер алынып тасталсын және "Аукционда" деген сөз "Саудаластықта" деген сөзбен ауыстырылсын;
1-2-бөлiмшелердiң атауларындағы "(үлесiнiң)" және "үлесi" деген сөздер алынып тасталсын;
11-тармақтың төртiншi абзацындағы, 14-тармақтың бесiншi абзацындағы  және 26-тармақтың сегiзiншi абзацындағы "негiзгi
қорлардың тозуын алып тастағандағы" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi бiр ай мерзiм iшiнде шаруашылық серiктестерiнiң үлесiн бағалау әдiстемесiн әзiрлесiн және Жекешелендiрiлетiн объектiлердiң құнын бағалау жөнiндегi ережеге толықтыру енгiзсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
орынбасары