О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 1997 г. N 671. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в приложение к постановлению Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533 P961533_  "О развернутом Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1997 год" следующие изменения:
в подразделе "I.2. Налогообложение и бюджетная политика" раздела "I. Макроэкономическая стабилизация":
в графе 4 строки, порядковый номер 5, слова "март 1997 г." заменить словами "август 1997 г.";
в подразделе "V.3 Информационное-статистическое обеспечение" раздела "V. Управление экономикой":
в графе 4 строки, порядковый номер 99, слова "апрель 1997 г." заменить словами "июнь 1997 г.".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 28 сәуiр N 671 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен (P050124)
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"1997 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының кең ауқымды Жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533  қаулысының  қосымшасына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
"1. Макроэкономикалық тұрақтылық" бөлiмiнiң
"1.2. Салық салу және бюджет саясаты" бөлiмшесiндегi:
4-бағандағы жолдар, реттiк нөмiрi 5. "1997 жылдың наурызы" деген сөз "1997 жылдың тамызы" деген сөзбен ауыстырылсын.
"Y. Экономиканы басқару" бөлiмiнiң "Y.3. Ақпараттық-статистикалық қамтамасыз ету" бөлiмшесiнде:
4-бағандағы жолдар, реттiк нөмiрi 99, "1997 жылдың сәуiрi" деген сөз "1997 жылдың маусымы" деген сөзбен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi