Вопросы Министерства экономики и торговли Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 1997 года № 875. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2012 года № 753
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 4 марта 1997 г. N 3377 U973377_ "Об очередных мерах по реформированию системы государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 10, ст. 69) Правительство Республики Казахстан постановляет:
1.(Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 3 июля 1998 г. N 634 P980634_ )
2. (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 )
3. (Пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 12 ноября 1997 г. N 1552 P971552_ )
4. (Пункт 4 утратил силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 )
5. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 г. N 1894 P951894_ "О реализации постановления Президента Республики Казахстан от 17 апреля 1995 г. N 2201" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 41, ст. 55):
в приложении 1 к указанному постановлению:
в строке, порядковый номер 6, в графе 2 слова "Министерство строительства, жилья и застройки территорий Республики Казахстан" заменить словами "Агентство строительства и архитектурно-градостроительного контроля Министерства экономики и торговли Республики Казахстан";
в строке, порядковый номер 7, в графе 2 слова "Министерство промышленности и торговли Республики Казахстан" заменить словами "Министерство экономики и торговли Республики Казахстан";
в строке, порядковый номер 14, в графе 2 слова "Комитет по стандартизации, метрологии и сертификации Республики Казахстан" заменить словами "Агентство по стандартизации, метрологии и сертификации Министерства экономики и торговли Республики Казахстан";
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 г. N 790 P960790_ "О Перечне республиканских государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст. 256):
раздел "Министерство промышленности и торговли Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министерство экономики и торговли Республики Казахстан";
раздел дополнить строкой, порядковый номер 30а, следующего содержания:
"30а Казахвзрывпром г. Алматы";
раздел "Министерство строительства, жилья и застройки территорий Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Агентство строительства и архитектурно-градостроительного контроля Министерства экономики и торговли Республики Казахстан";
раздел "Комитет по стандартизации, метрологии и сертификации Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Агентство по стандартизации, метрологии и сертификации Министерства экономики и торговли Республики Казахстан";

Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрлiгiнiң мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 23 мамырдағы N 875 Қаулысы. Күші жойылды - Қзақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 маусымдағы № 753 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк органдарының жүйесiн реформалау жөнiндегi кезектi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 4 наурыздағы  N 3377 Жарлығына сәйкес (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 10, 69-құжат) Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. <*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың 2-абзацы күшiн жойды - ҚРҮ-нiң 1997.11.12.  N 1552 қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ күшiн жойды - ҚРҮ-нiң 1998.07.03.  N 634
қаулысымен.
2. <*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ күшiн жойды - ҚР Үкіметінiң 2005.02.09.   N 124 қаулысымен.
3. <*>
ЕСКЕРТУ. 3-тармақтың күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.11.12.  N 1552 қаулысымен.
4. <*>
ЕСКЕРТУ. 4-тармақ күшiн жойды - ҚР Үкіметінiң 2005.02.09.   N 124 қаулысымен.
5. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 17 сәуiрдегi N 2201 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы  N 1894 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 41, 515-құжат);
аталған қаулының 1-қосымшасына:
реттiк нөмiрi 6 жолдағы, 2 бағандағы "Қазақстан Республикасының Құрылыс, тұрғын үй және аумақтарда құрылыс салу министрлiгi" деген сөз "Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрлiгiнiң Құрылыс және сәулет-қала құрылысының бақылау агенттiгi" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 7 жолдағы, 2-бағандағы "Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi" деген сөз "Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 14-жолдағы, 2-бағандағы "Қазақстан Республикасының Стандарттау, метрология және сертификаттау комитетi" деген сөз "Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрлiгiнiң Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi агенттiгi" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы  N 790 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 29, 256-құжат);
"Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi" бөлiмi мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi";
бөлiм, реттiк нөмiрi 30а мынадай жолдармен толықтырылсын:
"30 а Қазақжарылысөнеркәсiбi Алматы қаласы";
"Қазақстан Республикасының Құрылыс, тұрғын үй және аумақтарда құрылыс салу министрлiгi" деген бөлiм мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгiнiң Құрылыс және сәулет-қала құрылысын бақылау агенттiгi";
"Қазақстан Республикасының Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитетi" деген бөлiм мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгiнiң Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi агенттiгi";

раздел дополнить строками, порядковые номера с 368 по 389 в редакции согласно приложению 8;
строки под номером 368 считать строками под номером 390.
6. Министерству экономики и торговли совместно с Министерством юстиции Республики Казахстан привести ранее принятые акты Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим постановлением, а также принятые акты Министерства экономики и торговли Республики Казахстан.
7. Признать утратившими силу:
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 марта 1995 г. N 234 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 сентября 1994 г. N 999" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 8, ст. 90);
постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля
1997 г. N 175  P970175_   "Об утверждении Положения о Патентном
ведомстве Министерства промышленности и торговли Республики
Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 мая 1997 г. N 875
--------------------------------------------------------------------
N п/п!       Наименование предприятий        !   Местонахождение
!                                       !
--------------------------------------------------------------------
368  Акмолинское государственное предприятие    г. Акмола
"Центр стандартизации, метрологии и
сертификации"
369  Актюбинское государственное предприятие    г. Актюбинск
"Центр стандартизации, метрологии и
сертификации"
370  Алматинское государственное предприятие    г. Алматы
"Центр стандартизации, метрологии и
сертификации"
371  Аркалыкское государственное предприятие    г. Аркалык
"Центр стандартизации, метрологии и
сертификации"
372  Атырауское государственное предприятие     г. Атырау
"Центр стандартизации, метрологии и
сертификации"
373  Восточно-Казахстанское государственное     г. Усть-Каменогорск
предприятие "Центр стандартизации,
метрологии и сертификации"
374  Жамбылское государственное предприятие     г. Тараз
"Центр стандартизации, метрологии и
сертификации"
375  Жезказганское государственное предприятие  г. Жезказган
"Центр стандартизации, метрологии и
сертификации"
376  Западно-Казахстанское государственное      г. Уральск
предприятие "Центр стандартизации,
метрологии сертификации"
377  Карагандинское государственное             г. Караганда
предприятие "Центр стандартизации,
метрологии и сертификации"
378  Кзыл-Ординское государственное             г. Кзыл-Орда
предприятие "Центр стандартизации,
метрологии и сертификации"
379  Кокшетауское государственное               г. Кокшетау
предприятие "Центр стандартизации,
метрологии и сертификации"
380  Кустанайское государственное               г. Кустанай
предприятие "Центр стандартизации,
метрологии и сертификации"
381  Мангистауское государственное              г. Актау
предприятие "Центр стандартизации,
метрологии и сертификации"
382  Павлодарское государственное               г. Павлодар
предприятие "Центр стандартизации,
метрологии и сертификации"
383  Северо-Казахстанское государственное       г. Петропавловск
предприятие "Центр стандартизации,
метрологии и сертификации"
384  Семипалатинское государственное            г. Семипалатинск
предприятие "Центр стандартизации,
метрологии и сертификации"
385  Талдыкорганское государственное            г. Талдыкорган
предприятие "Центр стандартизации,
метрологии и сертификации"
386  Южно-Казахстанское государственное         г. Шымкент
предприятие "Центр стандартизации,
метрологии и сертификации"
387  Государственный информационный             г. Алматы
центр стандартов и стандартных
образцов
388  Государственный центр обследования         г. Алматы
производителей алкогольной продукции
389  Государственный научно-практический        г. Алматы
центр "Казсертико"

бөлiм, реттiк нөмiрi 368-ден 389-ды қоса 8-қосымшаға сәйкес мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
368 нөмiрлi жол 390 нөмiрлi жол болып есептелсiн.
6. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiмен бiрлесiп Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң бұрын қабылдаған актiлерiн, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрлiгiнiң қабылдаған актiлерiн осы қаулыға сәйкес келтiрсiн.
7. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 6 қыркүйектегi N 999 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 10 наурыздағы N 234 қаулысы (Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 8, 90-құжат);
"Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және сауда министрлiгiнiң Патент ведомствосы туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 7 ақпандағы N 175 қаулысы.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 23 мамырдағы
N 875 қаулысына
8-қосымша
___________________________________________________________________
N  |            Кәсiпорындардың атауы             |  Мекен-жайы
р/с |                                              |
_____|______________________________________________|_______________
|                                              |
368 |"Стандарттау, метрология және сертификаттау   |Ақмола қаласы
|орталығы" Ақмола мемлекеттiк кәсiпорны        |
|                                              |
369 |"Стандарттау, метрология және сертификаттау   |Ақтөбе қаласы
|орталығы" Ақтөбе мемлекеттiк кәсiпорны        |
|                                              |
370 |"Стандарттау, метрология және сертификаттау   |Алматы қаласы
|орталығы" Алматы мемлекеттiк кәсiпорны        |
|                                              |
371 |"Стандарттау, метрология және сертификаттау   |Арқалық қаласы
|орталығы" Арқалық мемлекеттiк кәсiпорны       |
|                                              |
372 |"Стандарттау, метрология және сертификаттау   |Атырау қаласы
|орталығы" Атырау мемлекеттiк кәсiпорны        |
|                                              |
373 |"Стандарттау, метрология және сертификаттау   |Өскемен қаласы
|орталығы" Шығыс Қазақстан мемлекеттiк         |
|кәсiпорны                                     |
|                                              |
374 |"Стандарттау, метрология және сертификаттау   |Тараз қаласы
|орталығы" Жамбыл мемлекеттiк кәсiпорны        |
|                                              |
375 |"Стандарттау, метрология және сертификаттау   |Жезқазған
|орталығы" Жезқазған мемлекеттiк кәсiпорны     |қаласы
|                                              |
376 |"Стандарттау, метрология және сертификаттау   |Орал қаласы
|орталығы" Батыс Қазақстан мемлекеттiк         |
|кәсiпорны                                     |
|                                              |
377 |"Стандарттау, метрология және сертификаттау   |Қарағанды
|орталығы" Қарағанды мемлекеттiк кәсiпорны     |қаласы
|                                              |
378 |"Стандарттау, метрология және сертификаттау   |Қызылорда
|орталығы" Қызылорда мемлекеттiк кәсiпорны     |қаласы
|                                              |
379 |"Стандарттау, метрология және сертификаттау   |Көкшетау
|орталығы" Көкшетау мемлекеттiк кәсiпорны      |қаласы
|                                              |
380 |"Стандарттау, метрология және сертификаттау   |Қостанай
|орталығы" Қостанай мемлекеттiк кәсiпорны      |қаласы
|                                              |
381 |"Стандарттау, метрология және сертификаттау   |Ақтау қаласы
|орталығы" Маңғыстау мемлекеттiк кәсiпорны     |
|                                              |
382 |"Стандарттау, метрология және сертификаттау   |Павлодар
|орталығы" Павлодар мемлекеттiк кәсiпорны      |қаласы
|                                              | 383
|"Стандарттау, метрология және сертификаттау   |Петропавл
|орталығы" Солтүстiк Қазақстан мемлекеттiк     |қаласы
|кәсiпорны                                     |
|                                              |
384 |"Стандарттау, метрология және сертификаттау   |Семей қаласы
|орталығы" Семей мемлекеттiк кәсiпорны         |
|                                              |
385 |"Стандарттау, метрология және сертификаттау   |Талдықорған
|орталығы" Талдықорған мемлекеттiк кәсiпорны   |қаласы
|                                              |
386 |"Стандарттау, метрология және сертификаттау   |Шымкент
|орталығы" Оңтүстiк Қазақстан мемлекеттiк      |қаласы
|кәсiпорны                                     |
|                                              |
387 |Стандарттар мен стандарттық үлгiлердiң        |Алматы қаласы
|мемлекеттiк ақпараттық орталығы               |
|                                              |
388 |Алкогольдi өнiм өндiрушiлердiң мемлекеттiк    |Алматы қаласы
|тексеру орталығы                              |
|                                              |
389 |"КАЗСЕРТИКО" мемлекеттiк ғылыми-практикалық   |Алматы қаласы
|орталығы                                      |
|                                              |