О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1533 и от 7 января 1997 г. N 14
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 1997 г. N 987. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533 P961533_  "О развернутом Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1997 год":
в приложении к указанному постановлению:
в подразделе II.3 (Приватизация, реформа предприятий и управления государственной собственностью):
в строках, порядковый номер 39, слово "апрель" заменить словами "IV квартал";
в разделе VII "Законодательное обеспечение реформ", порядковый номер 112, в строке:
"О медицинском страховании" в графе 4 слова "январь 1997 г." заменить словами "август 1997 год";
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 7 января 1997 г. N 14  P970014_   "О плане законопроектных работ Правительства Республики на 1997 год":
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1997 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 18, 36, 39а, 46 исключить;
дополнить строками, порядковые номера 51а, 55а, 55б, 55в, следующего содержания:
"51а Об учреждениях   Минюст            июль     август
Минфин
_________________
Отдел координации
подготовки
правительственных
решений
55a О внесении        Минздрав, Фонд    август   сентябрь
изменений и           обязательного
дополнений в          медицинского
Указ Президента       страхования,
Республики            Минюст
Казахстан, имеющий    __________________
силу Закона, "О       Отдел координации
медицинском           подготовки
страховании"          правительственных
решений
55б Гражданско-       Минюст            август   сентябрь
процессуальный        __________________
кодекс                Отдел координации
подготовки
правительственных
решений
55в Кодекс об         Минюст, МВД       август   сентябрь
административных      __________________
правонарушениях       Отдел координации
подготовки
правительственных
решений                     ".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 және 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 18 маусымдағы N 987. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
"1997 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының кең ауқымды Жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
II.3 тараушада (кәсiпорындарды жекешелендiру, реформалау және мемлекеттiк меншiктi нығайту):
реттiк номерi 39 жолдағы "сәуiр" деген сөз "IҮ тоқсан" деген сөзбен ауыстырылсын;
ҮII тараудағы "Реформаларды заңдармен қамтамасыз ету" деген реттiк саны 112 жолда:
"Медициналық сақтандыру туралы" 4 бағандағы "1997 жылдың қаңтары" деген сөздер "1997 жылдың тамызы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған Заң жобасы жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14  қаулысында :
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған Заң жобасы жұмыстарының жоспарында:
реттiк номерi 18, 36, 39а, 46 жолдар алынып тасталсын;
51а, 55а, 55б, 55в реттiк номерлер мынадай жолдармен толықтырылсын:
"51а  Мекемелер туралы   Әдiлетминi       шiлде     тамыз
Қаржыминi
---------------
Үкiмет шешiмдерiн
әзiрлеудi үйлестiру
бөлiмi
55а  "Медициналық        Денсаулықминi,   тамыз     қыркүйек
сақтандыру          Мiндеттi меди.
туралы" Қазақстан   циналық сақтандыру
Республикасы Пре.   қоры, Әдiлетминi
зидентiнiң Заң      --------------------
күшi бар Жарлығына  Үкiмет шешiмдерiн
өзгерiстер мен      әзiрлеудi үйлестiру
толықтырулар енгiзу бөлiмi
туралы
55б  Азаматтық iс        Әдiлетминi        тамыз    қыркүйек
жүргiзу кодексi     -------------------
Үкiмет шешiмдерiн
әзiрлеудi үйлестiру
бөлiмi
55в  Әкiмшiлiк құқық     Әдiлетминi,       тамыз     қыркүйек
бұзулар туралы      Iшкiiсминi
кодекс              -------------------
Үкiмет шешiмдерiн
әзiрлеудi үйлестiру
бөлiмi
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi