О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 1995 года № 538
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 1999 года № 748
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24
апреля 1995 года № 538
P950538_
"Вопросы Республиканского центра правовой
информации при Министерстве юстиции Республики Казахстан" следующие изменения:
признать утратившими силу пункты 1,2,5 и 6.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалист: Д.Кушенова)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 24 сәуірдегі N 538 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 15 маусым N 748
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің жанындағы
Республикалық құқықтық ақпарат орталығының мәселелері" туралы
Қазақстан республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 24 сәуірдегі N 538
P950538_
қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1, 2, 5 және 6-тармақтар күшін жойды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.
Қасымбеков Б.