Об отзывах лицензии на право недропользования
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 1999 года N 1459
В соответствии со статьями 40 и 70 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 27 января 1996 года N 2828 U962828_ "О недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Отозвать лицензии на право недропользования, выданные закрытому акционерному обществу "Досбол" на разведку и добычу углеводородного сырья в Жамбылской области серии ГКИ N 1004 от 19.01.98 г., на добычу углеводородного сырья на месторождении Айракты серии ГКИ N 1003 от 19.01.98 г., на добычу углеводородного сырья на месторождении Амангельды серии МГ N 17 от 25.04.95 г.
2. Агентству Республики Казахстан по инвестициям принять необходимые меры по исполнению настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Жер қойнауын пайдалану құқығына берілген лицензияларды қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 27 қыркүйек N 1459
Қазақстан Республикасы Президентінің "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 1996 жылғы 27 қаңтардағы N 2828 U962828_ заң күші бар Жарлығының 40 және 70-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Досбол" жабық акционерлік қоғамына Жамбыл облысында көмірсутегі шикізатын барлауға және өндіруге 19.01.1998 ж. сериясы ГКИ N 1004, Айрақты кен орнында көмірсутегі шикізатын өндіруге 19.01.1998 ж. сериясы ГКИ N 1003 және Амангелді кен орнында көмірсутегі шикізатын өндіруге
25.04.1995 ж. сериясы МГ N 17 жер қойнауын пайдалану құқығына берілген
лицензиялар қайтарылып алынсын.
2. Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөніндегі агенттігі осы
қаулының орындалуы жөнінде қажетті шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.