О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений в Закон Республики Казахстан "О гражданстве Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 ноября 2004 года N 343-р
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 4 октября 2004 года "О внесении дополнений в Закон Республики Казахстан "О гражданстве Республики Казахстан" Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан совместно с министерствами индустрии и торговли, энергетики и минеральных ресурсов, иностранных дел, образования и науки Республики Казахстан и другими заинтересованными государственными органами в двухмесячный срок разработать и внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан проект постановления Правительства Республики Казахстан "О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об утверждении перечня профессий для лиц, в отношении которых устанавливается упрощенный порядок приема в гражданство Республики Казахстан, а также требований к ним".
Премьер-Министр

"Қазақстан Республикасының азаматтығы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 23 қарашадағы N 343-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының азаматтығы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 4 қазандағы  Заңын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда, Энергетика және минералдық ресурстар, Сыртқы істер, Білім және ғылым министрліктерімен және басқа да мүдделі мемлекеттік органдармен бірлесіп, екі ай мерзімде "Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының азаматтығына қабылдаудың жеңілдетілген тәртібі белгіленетін адамдар үшін мамандықтар тізбесін, сондай-ақ оларға қойылатын талаптарды бекіту туралы" Жарлығының жобасы туралы" Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулысының жобасын әзірлесін және Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.
Премьер-Министр