О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 ноября 2012 года "О внесении изменений и дополнений в Бюджетный кодекс Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 декабря 2012 года № 234-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 23 ноября 2012 года «О внесении изменений и дополнений в Бюджетный кодекс Республики Казахстан» (далее – перечень).
2. Государственным органам разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню.
Премьер-Министр                            С. Ахметов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 26 декабря 2012 года № 234-р
Перечень нормативных правовых актов, принятие которых
необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 23
ноября 2012 года «О внесении изменений и дополнений в Бюджетный
кодекс Республики Казахстан»
п/
п
Наименование
нормативного правового
акта
Форма акта
Государст-
венный
орган,
ответст-
венный за
исполнение
Сроки
исполнения
1
2
3
4
5
1
О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 26 августа 2009 года № 861 «Об утверждении Правил разработки проекта республиканского бюджета»
Указ Президента
Республики Казахстан
МФ, МЭРТ
Декабрь
2012 года
2
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 «Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания»
Постановление Правительства Республики Казахстан
МФ, МЭРТ
Декабрь
2012 года
3
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2009 года № 545 «Об утверждении Правил рассмотрения, отбора, мониторинга и оценки реализации бюджетных инвестиционных проектов»
Постановление
Правительства Республики Казахстан
МЭРТ, МФ
Декабрь
2012 года
4
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2009 года № 1251 «Об утверждении Правил разработки Прогноза социально-экономического развития»
Постановление Правительства Республики Казахстан
МЭРТ
Декабрь
2012 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МЭРТ – Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан
МФ – Министерство финансов Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2012 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 26 желтоқсандағы № 234-ө Өкімі
1. Қоса берiлiп отырған «Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық актiлердiң тiзбесi (бұдан әрi – тiзбе) бекiтiлсiн.
2. Тiзбеге сәйкес мемлекеттiк органдар нормативтiк құқықтық актiлердiң жобаларын әзiрлесiн және белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Үкiметiне бекiтуге енгiзсiн.
Премьер-Министр                                С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2012 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 234-ө өкімімен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне өзгерістер
мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 23 қарашадағы
Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында
қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің
тізбесі
Р/с
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1
«Республикалық бюджет жобасын әзірлеу ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 26 тамыздағы № 861 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
Қаржымині, ЭДСМ
2012 жылғы желтоқсан
2
«Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині, ЭДСМ
2012 жылғы желтоқсан
3
«Бюджеттік инвестициялық жобаларды қарау, іріктеу, іске асыруды мониторингілеу және бағалау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 сәуірдегі № 545 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЭДСМ, Қаржымині
2012 жылғы желтоқсан
4
«Әлеуметтік-экономикалық даму болжамын әзірлеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 27 тамыздағы № 1251 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЭДСМ
2012 жылғы желтоқсан
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ЭДСМ       – Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда
министрлігі
Қаржымині  – Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі