Об образовании рабочей группы но разработке Государственной программы по противодействию религиозному экстремизму и терроризму в Республике Казахстан на 2017 - 2020 годы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 декабря 2016 года № 136-р
В соответствии с пунктом 84 Правил разработки, реализации, проведения мониторинга, оценки и контроля Стратегического плана развития Республики Казахстан, государственных и правительственных программ, стратегических планов государственных органов, программ развития территорий, а также разработки, реализации и контроля Прогнозной схемы территориально­пространственного развития страны, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 4 марта 2010 года № 931, и в целях разработки Государственной программы по противодействию религиозному экстремизму и терроризму в Республике Казахстан на 2017 - 2020 годы:
1. Образовать рабочую группу по разработке Государственной программы по противодействию религиозному экстремизму и терроризму в Республике Казахстан на 2017 - 2020 годы (далее - рабочая группа) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Рабочей группе в рамках исполнения подпункта 1) пункта 2 протокола заседания Совета Безопасности Республики Казахстан от 9 сентября 2016 года № 3 разработать проект Государственной программы по противодействию религиозному экстремизму на 2017 - 2020 годы.
Премьер-Министр Б. Сагинтаев
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 28 декабря 2016 года № 136-р
Состав рабочей группы по разработке
Государственной программы по противодействию религиозному экстремизму и терроризму в Республике Казахстан на 2017 -2020 годы
заместитель Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), руководитель
первый заместитель Министра внутренних дел Республики Казахстан, заместитель руководителя
начальник Штаба Антитеррористического центра Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), секретарь
первый заместитель Директора Службы внешней разведки "Сырбар" Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель Начальника Службы государственной охраны Республики Казахстан (по согласованию)
руководитель Национального бюро по противодействию коррупции Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции (по согласованию)
депутат Сената Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
депутат Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
первый вице-министр энергетики Республики Казахстан
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан
заместитель начальника Генерального штаба Вооруженных Сил Республики Казахстан
заместитель Министра юстиции Республики Казахстан
вице-министр по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан
вице-министр здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
вице-министр информации и коммуникаций Республики Казахстан
вице-министр оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
вице-министр культуры и спорта Республики Казахстан
вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан
вице-министр образования и науки Республики Казахстан
начальник департамента Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (по согласованию)
директор департамента Министерства финансов Республики Казахстан
директор департамента Министерства национальной экономики Республики Казахстан
начальник Академии Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)
член Общественного совета по вопросам деятельности органов внутренних дел (по согласованию)

Қазақстан Республикасында діни экстремизм мен терроризмге қарсы іс-қимыл жөніндегі 2017 - 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламаны әзірлеу жөніндегі жұмыс тобының құрылуы туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 136-ө өкімі
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 4 наурыздағы № 931 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының Стратегиялық даму жоспарын, мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды, мемлекеттік органдардың стратегиялық жоспарларын, аумақтарды дамыту бағдарламаларын әзірлеу, іске асыру, мониторинг жүргізу, бағалау және бақылау, сондай-ақ Елді аумақтық кеңістікте дамытудың болжамды схемасын әзірлеу, іске асыру және бақылау қағидаларының 84-тармағына сәйкес және Қазақстан Республикасында діни экстремизм мен терроризмге қарсы іс-қимыл жөніндегі 2017 - 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламаны әзірлеу мақсатында:
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес кұрамда Қазақстан Республикасында діни экстремизм мен терроризмге қарсы іс-қимыл жөніндегі 2017 - 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламаны әзірлеу жөніндегі жұмыс тобы (бұдан әрі - жұмыс тобы) құрылсын.
2. Жұмыс тобы Қазақстан Республикасының Қауіпсіздік Кеңесі отырысының 2016 жылғы 9 қыркүйектегі № 3 хаттамасының 2-тармағының 1) тармақшасын орындау шеңберінде Қазақстан Республикасында діни экстремизм мен терроризмге қарсы іс-қимыл жөніндегі 2017 - 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламаның жобасын әзірлесін.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2016 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 136-ө өкіміне
қосымша
Қазақстан Республикасында дінн экстремизм мен терроризмге қарсы іс-қимыл жөніндегі 2017 - 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламаны әзірлеу жөніндегі жұмыс тобының құрамы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының орынбасары (келісім бойынша), жетекші
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бірінші орынбасары (келісім бойынша), жетекшінің орынбасары
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Терроризмге қарсы орталығы штабының бастығы (келісім бойынша), хатшы
Қазақстан Республикасы "Сырбар" сыртқы барлау қызметі директорының бірінші орынбасары (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі бастығының орынбасары (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының басшысы (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаты (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының Энергетика бірінші вице-министрі
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері Бас штаб бастығының орынбасары
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасы Дін істері және азаматтық қоғам вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар вице-министрі
Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министрі
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министрі
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы департамент бастығы (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің директоры
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігінің департамент директоры
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Академиясының бастығы (келісім бойынша)
Ішкі істер органдарының қызметі жөніндегі қоғамдық кеңес мүшесі (келісім бойынша)