О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 5 марта 1993 года N 1150
Указ Президента Республики Казахстан от 4 июля 2001 года N 646
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года
Z990490_
"О физической культуре и спорте" постановляю:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 5
марта 1993 года N 1150
U931150_
"О Национальном олимпийском комитете
Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 8, ст. 90).
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Пучкова О.Я)

Қазақстан Республикасы Президентінің 1993 жылғы 5 наурыздағы N 1150 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2001 жылғы 4 шілде N 646
"Дене шынықтыру және спорт туралы" Қазақстан Республикасының 1999
жылғы 2 желтоқсандағы
Z990490_
Заңына сәйкес қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының
Ұлттық олимпиадалық комитеті туралы" 1993 жылғы 5 наурыздағы N 1150
U931150_
Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 8,
90-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.