О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 11 ноября 2019 года № 203 "О дальнейшем совершенствовании системы государственного управления Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 21 августа 2020 года № 388.
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики
Казахстан
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 17-1 и подпунктом 1) пункта 2 статьи 21 Конституционного закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года "О Президенте Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 11 ноября 2019 года № 203 "О дальнейшем совершенствовании системы государственного управления Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан 2019 г., № 51-52, ст. 399) следующие изменения и дополнения:
в структуре Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка, утвержденной вышеназванным Указом:
дополнить строкой, порядковый номер 1-1, следующего содержания:
"1-1. Департамент банковской аналитики и стресс-тестирования";
строку, порядковый номер 5, изложить в следующей редакции:
"5. Департамент методологии и пруденциального регулирования финансовых организаций";
дополнить строкой, порядковый номер 5-1, следующего содержания:
"5-1. Департамент стратегии и анализа";
строку, порядковый номер 13, изложить в следующей редакции:
"13. Управление международных отношений и интеграции";
дополнить строкой, порядковый номер 13-1, следующего содержания:
"13-1. Управление внешних коммуникаций";
дополнить строкой, порядковый номер 17-1, следующего содержания:
"17-1. Управление по защите государственных секретов и мобилизационной работе".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

"Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 11 қарашадағы № 203 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 21 тамыздағы № 388 Жарлығы.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкiметі актiлерiнiң
жинағында жариялануға тиiс
"Қазақстан Республикасының Президенті туралы" 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 17-1-бабы 2-тармағының 1) тармақшасына және 21-бабы 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 11 қарашадағы № 203 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2019 ж., № 51-52, 399-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігінің құрылымында:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 1-1-жолмен толықтырылсын:
"1-1. Банктерді талдау және стресс-тестілеу департаменті";
реттік нөмірі 5-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Қаржы ұйымдарының әдіснамасы және пруденциялық реттеу департаменті";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 5-1-жолмен толықтырылсын:
"5-1. Стратегия және талдау департаменті";
реттік нөмірі 13-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"13. Халықаралық қатынастар және интеграция басқармасы";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 13-1-жолмен толықтырылсын:
"13-1. Сыртқы коммуникациялар басқармасы";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 17-1-жолмен толықтырылсын:
"17-1. Мемлекеттік құпияларды қорғау және жұмылдыру жұмысы басқармасы".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев