О внесении изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 2 июля 2021 года № 615
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые указы Президента Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев
УТВЕРЖДЕНЫ
Указом Президента
Республики Казахстан
от 2 июля 2021 года
№ 615
Изменения,
которые вносятся в некоторые указы Президента Республики Казахстан
1. В Указе Президента Республики Казахстан от 12 октября 2006 года № 201 "Об утверждении Государственного протокола Республики Казахстан":
в Государственном протоколе Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
в пункте 29 слова "Протокола Президента Республики Казахстан (далее – Протокол Президента)" заменить словами "Службы протокола Президента Республики Казахстан (далее – Служба протокола Президента)";
в пункте 33 слово "Протоколом" заменить словами "Службой протокола";
в пункте 65 слово "Протокола" заменить словами "Службы протокола";
в пункте 92 слово "Протокол" заменить словами "Служба протокола";
в пункте 95 слово "Протокол" заменить словами "Службу протокола";
пункт 111 изложить в следующей редакции:
"111. Для организации визита в иностранное государство направляется рабочая группа, в состав которой включаются представители Службы протокола Президента, Пресс-службы Президента, Отдела внешней политики и международных связей Администрации Президента, Службы государственной охраны и Управления делами Президента, а также Министерства иностранных дел.";
в пункте 115 слово "Протокола" заменить словами "Службы протокола";
в пункте 117 слово "Протоколом" заменить словами "Службой протокола";
в пункте 128 слово "Протоколом" заменить словами "Службой протокола";
в пункте 199 слово "Протокола" заменить словами "Службы протокола";
в пункте 201 слово "Протокола" заменить словами "Службы протокола";
в приложении 1 к Государственному протоколу Республики Казахстан, утвержденному вышеназванным Указом:
пункт 26 изложить в следующей редакции:

Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2021 жылғы 2 шiлдедегi № 615 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі заңнамада белгіленген тәртіппен осы Жарлықтан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. Тоқаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2021 жылғы 2 шілдедегі
№ 615 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін өзгерістер
1. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік протоколын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 12 қазандағы № 201 Жарлығында:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Мемлекеттік протоколында:
29-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Президенті Протоколының (бұдан әрі – Президент Протоколы)" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Президентінің Протокол қызметі (бұдан әрі – Президенттің Протокол қызметі)" деген сөздермен ауыстырылсын;
33-тармақтағы "Президент Протоколы" деген сөздер "Президенттің Протокол қызметі" деген сөздермен ауыстырылсын;
65-тармақтағы "Президент Протоколының" деген сөздер "Президенттің Протокол қызметінің" деген сөздермен ауыстырылсын;
92-тармақтағы "протоколы" деген сөз "Протокол қызметі" деген сөздермен ауыстырылсын;
95-тармақтағы "Президент протоколы" деген сөздер "Президенттің Протокол қызметі" деген сөздермен ауыстырылсын;
111-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"111. Шетелдік мемлекетке сапарды ұйымдастыру үшін онда құрамына Президенттің Протокол қызметінің, Президенттің Баспасөз қызметінің, Президент Әкімшілігі Сыртқы саясат және халықаралық байланыстар бөлімінің, Мемлекеттік күзет қызметінің және Президенттің Іс басқармасының, сондай-ақ Сыртқы істер министрлігінің өкілдері кіретін жұмыс тобы жіберіледі.";
115-тармақтағы "Президент протоколының" деген сөздер "Президенттің Протокол қызметінің" деген сөздермен ауыстырылсын;
117-тармақтағы "Президент протоколы" деген сөздер "Президенттің Протокол қызметі" деген сөздермен ауыстырылсын;
128-тармақтағы "Президент протоколы" деген сөздер "Президенттің Протокол қызметі" деген сөздермен ауыстырылсын;
199-тармақтағы "Президент протоколының" деген сөздер "Президенттің Протокол қызметінің" деген сөздермен ауыстырылсын;
201-тармақтағы "Президент протоколының" деген сөздер "Президенттің Протокол қызметінің" деген сөздермен ауыстырылсын;
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Мемлекеттік протоколына 1-қосымшада:
26-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"26. Начальник Службы протокола Президента";
в приложении 2 к Государственному протоколу Республики Казахстан, утвержденному вышеназванным Указом:
пункт 30 изложить в следующей редакции:
"30. Начальник Службы протокола Президента".
2. В Указе Президента Республики Казахстан от 11 февраля 2008 года № 533 "О штатной численности и структуре Администрации Президента Республики Казахстан":
в структуре Администрации Президента Республики Казахстан, утвержденной вышеназванным Указом:
строку "Протокол Президента" изложить в следующей редакции:
"Служба протокола Президента".
3. В Указе Президента Республики Казахстан от 13 января 2014 года № 722 "Об утверждении Правил оформления, выдачи, замены, сдачи, изъятия, учета, хранения и уничтожения дипломатических и служебных паспортов Республики Казахстан и перечня должностных лиц Республики Казахстан, которым выдаются дипломатические и служебные паспорта Республики Казахстан":
в перечне должностных лиц Республики Казахстан, которым выдаются дипломатические и служебные паспорта Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
в перечне лиц, которым выдается дипломатический паспорт Республики Казахстан:
пункт 23 изложить в следующей редакции:
"23. Начальник Службы протокола Президента Республики Казахстан, Пресс-секретарь Президента Республики Казахстан, заведующий Отделом внешней политики и международных связей Администрации Президента Республики Казахстан.".

"26. Президенттің Протокол қызметінің бастығы";
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Мемлекеттік протоколына 2-қосымшада:
30-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"30. Президенттің Протокол қызметінің бастығы".
2. "Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің штат саны мен құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 11 ақпандағы № 533 Жарлығында:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің құрылымында:
"Президенттің Протоколы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Президенттің Протокол қызметі".
3. "Қазақстан Республикасының дипломатиялық және қызметтік паспорттарын ресімдеу, беру, ауыстыру, тапсыру, алып қою, есепке алу, сақтау және жою қағидаларын және Қазақстан Республикасының дипломатиялық және қызметтік паспорттары берілетін Қазақстан Республикасының лауазымды адамдарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 13 қаңтардағы № 722 Жарлығында:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының дипломатиялық және қызметтік паспорттары берілетін Қазақстан Республикасы лауазымды адамдарының тізбесінде:
Қазақстан Республикасының дипломатиялық паспорты берілетін адамдардың тізбесінде:
23-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"23. Қазақстан Республикасы Президентінің Протокол қызметінің бастығы, Қазақстан Республикасы Президентінің Баспасөз хатшысы, Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Сыртқы саясат және халықаралық байланыстар бөлімінің меңгерушісі.".