О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "Об особенностях приватизации имущества государственных сельскохозяйственных предприятий"
Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 1995 г. N 2266 имеющий силу Закона.
В соответствии со статьей 1 Закона Республики Казахстан от 10
декабря 1993 года "О временном делегировании Президенту Республики
Казахстан и главам местных администраций дополнительных полномочий"
постановляю:
1. Внести в Закон Республики Казахстан от 14 января 1992 года
Z922400_
"Об особенностях приватизации имущества государственных
сельскохозяйственных предприятий" (Ведомости Верховного Совета
Республики Казахстан, 1992 г., N 4, ст. 80, N 13-14, ст. 309, 1993 г.,
N 18, ст. 441) следующие изменения:
абзац девятый статьи 2 исключить;
статью 16 исключить;
статьи 17, 18 считать соответственно статьями 16, 17.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент Республики Казахстан

"Мемлекеттiк ауыл шаруашылық кәсiпорындарының мүлкiн жекешелендiру ерекшелiктерi туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 12 мамырдағы № 2266 Заң күші бар Жарлығы
"Қазақстан Республикасының Президентi мен жергiлiктi әкiмдерге уақытша қосымша өкiлеттiк беру туралы" 1993 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының Z933600_ 1-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. "Мемлекеттiк ауыл шаруашылық кәсiпорындарының мүлкiн жекешелендiру ерекшелiктерi туралы" 1992 жылғы 14 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1992 ж., N 4, 80-бап; N 13-14, 309-бап; 1993 ж., N 18, 441-бап) мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
2-баптағы тоғызыншы абзац алынып тасталсын;
16-бап алынып тасталсын;
17, 18-баптар тиiсiнше 16, 17-баптар болып саналсын.
2. Осы Жарлық жарияланған күннен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi