О признании утратившими силу Указа Президента Республики Казахстан от 25 марта 1995 г. N 2151, имеющего силу Конституционного закона, "О республиканском референдуме"
Указ Президента Республики Казахстан от 2 ноября 1995 г. N 2593 имеющий силу Конституционного закона.
В соответствии с пунктом 1 статьи 92 Конституции Республики Казахстан и статьей 1 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 1993 года "О временном делегировании Президенту Республики Казахстан и главам местных администраций дополнительных полномочий" постановляю:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 1995 г. N 2151, имеющий силу Конституционного закона, "О республиканском референдуме".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент Республики Казахстан.

"Республикалық референдум туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 25 наурыздағы N 2151 Конституциялық заң күшi бар Жарлығының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 2 қарашадағы N 2593 Конституциялық заң күшi бар жарлығы.
Қазақстан Республикасы Конституциясының 92-бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасының Президентi мен жергiлiктi әкiмдерге уақытша қосымша өкiлеттiк беру туралы" 1993 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 1-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. "Республикалық референдум туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 25 наурыздағы N 2151 Конституциялық заң күшi бар Жарлығының күшi жойылған деп танылсын.
2. Осы Жарлық жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi