О внесении дополнений N 45 в Единую бюджетную классификацию
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 14 апреля 2001 года N 191 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17.05.2001 г. за N 1497
В соответствии с постановлениями Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 375 P010375_ "О мерах по оказанию помощи в проведении весенне-полевых работ 2001 года сельскохозяйственным товаропроизводителям Западно-Казахстанской области" и от 10 апреля 2001 года N 485 P010485_ "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации" следующие дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
после строки "10.1.257.33 Поддержка семенных репродукторов в растениеводстве" дополнить строкой следующего содержания:
"10.1.257.34 Поддержка сельскохозяйственных товаропроизводителей по приобретению семенного зерна";
после строки "10.1.257.82 Кредитование сельхозтоваропроизводителей" дополнить строкой следующего содержания:
"10.1.257.83 Кредитование сельскохозяйственных товаропроизводителей
на проведение весенне-полевых и уборочных работ в 2001 году".
2. Департаменту юридической службы (К. Абдикаликов) и Бюджетному
департаменту (Б. Султанов) обеспечить государственную регистрацию
настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Бiрыңғай бюджеттiк жiктемеге N 45 толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2001 жылғы 14 сәуірдегі N 191 бұйрығы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 17 мамырда тіркелді. Тіркеу N 1497.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 25 наурыздағы N 375 P010375_ "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы тауарларын өндiрушiлерiне 2001 жылғы көктемгi дала жұмыстарын жүргiзуге көмек көрсету жөнiндегi шаралар туралы" және 2001 жылғы 10 сәуiрдегi N 485 P010485_ "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен қаржы бөлу туралы" қаулыларына сәйкес
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 V991058_ "Бiрыңғай бюджеттiк жiктеменi бекiту туралы" бұйрығына келесi толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк жiктемесiне:
бюджет шығыстарының функционалдық жiктемесiне:
"10.1.257.33 Өсiмдiк шаруашылығында тұқымдық репродукторларды қолдау" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"10.1.257.34 Тұқымдық астық сатып алу бойынша ауылшаруашылық тауар өндiрушiлерiн қолдау";
"10.1.257.82 Ауыл шаруашылық тауарларын өндiрушiлердi несиелендiру"
деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"10.1.257.83 2001 жылы көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын
жүргiзуге ауыл шаруашылық тауарларын өндiрушiлердi несиелендiру".
2. Заң қызметi (Қ. Әбдiқалықов) және Бюджет (Б. Сұлтанов)
департаменттерi осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде
мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде
мемлекеттiк тiркеуден өткен күнiнен бастап күшiне енедi.
Министр
Мамандар:
Икебаева А.Ж.
Жұманазарова А.Б.