О внесении изменений и дополнений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 апреля 2000 года N 97 "Об утверждении Правил лицензирования деятельности по хранению зерна на хлебоприемных предприятиях", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 1124
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 сентября 2004 года N 484. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 октября 2004 года N 3143. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 июня 2008 года N 385
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 20.06.2008 N 385.
Извлечение
из приказа Министра сельского хозяйства РК
от 20.06.2008 N 385
"О признании утратившими силу некоторых
приказов Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан"
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 27  Закона  Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан согласно перечню, прилагаемому к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                                    А. Куришбаев
Приложение к приказу
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 20 июля 2008 года N 385
Перечень утративших силу некоторых приказов
Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
1. ...;
2. ...;
3. ...;
4. ...;
5. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 сентября 2004 года N 484 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 апреля 2000 года N 97 "Об утверждении Правил лицензирования деятельности по хранению зерна на хлебоприемных предприятиях", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 1124" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 октября 2004 года N 3143; опубликован "Юридическая газета" от 7 октября 2005 года N 185-186 (919-920));
6. ....
В связи с принятием  Закона  Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О зерне", в соответствии с  Законом  Республики Казахстан "О лицензировании",  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2000 года N 273 "Отдельные вопросы лицензирования деятельности по хранению зерна на хлебоприемных предприятиях" приказываю:
1. Внести в  приказ  Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 апреля 2000 года N 97 "Об утверждении Правил лицензирования деятельности по хранению зерна на хлебоприемных предприятиях" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 1124, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 30 мая 2000 года, внесены изменения приказами Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 21 июня 2000 года  N 67 , от 29 мая 2001 года  N 150 , от 8 января 2003 года  N 4 ) следующие изменения и дополнения:
в Правилах лицензирования деятельности по хранению зерна на хлебоприемных предприятиях, утвержденных указанным приказом:
в пункте 3 слова "на правах исключительного (единственного) вида деятельности" исключить;
в пункте 5:
подпункты 1)-8) изложить в следующей редакции:

Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 1124 болып тіркелген "Астық қабылдау кәсіпорындарында астықты сақтау бойынша қызметті лицензиялаудың ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2000 жылғы 4 сәуірдегі N 97 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 14 қыркүйектегі N 484 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 12 қазанда тіркелді. Тіркеу N 3143. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2008 жылғы 20 маусымдағы N 385 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 2008.06.20 N 385 бұйрығымен.
-------------Бұйрықтан үзінді----------------
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының  27-бабының  1-1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қоса беріліп отырған тізбеге сәйкес Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылған деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2008 жылғы 20 маусымдағы
N 385 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің
күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. ...;
2. ...;
3. ...;
4. ...;
5. "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 1124 тіркелген»Астық қабылдау кәсіпорындарында астықты сақтау бойынша қызметті лицензиялаудың ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2000 жылғы 4 сәуірдегі N 97 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 14 қыркүйектегі N 484  бұйрығы  (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 12 қазанда N 3143 тіркелді; 2005 жылғы 7 қазандағы N 121-122 (746)»"Заң газетінде" жарияланды;
6. ....
-----------------------------
" Астық туралы " Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының  қабылдануына байланысты, Қазақстан Республикасының "Лицензиялау туралы"  Заңына , Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Астық қабылдау кәсіпорындарында астықты сақтау бойынша қызметті лицензиялаудың жекелеген мәселелері туралы" 2000 жылғы 22 ақпандағы N 273  қаулысына  сәйкес бұйырамын:
1. "Астық қабылдау кәсіпорындарында астықты сақтау бойынша қызметті лицензиялаудың ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2000 жылғы 4 сәуірдегі N 97  бұйрығына  (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1124 тіркелген, 2000 жылғы 30 мамырдағы "Казахстанская правда" газетінде жарияланған, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2000 жылғы 21 маусымдағы  N 167 , 2001 жылғы 29 мамырдағы  N 150 , 2003 жылғы 8 қаңтардағы N 4 бұйрықтарымен өзгерістер енгізілген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Астық қабылдау кәсіпорындарында астықты сақтау бойынша қызметті лицензиялаудың ережесінде:
3-тармақтағы "қызметінің айрықша (жалғыз) түрі құқығында" деген сөздер алынып тасталсын;
5-тармақта:
1)-8) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:

"1) хлебоприемное предприятие - юридическое лицо, имеющее на праве собственности зернохранилище (элеватор, хлебоприемный пункт), на котором осуществляется хранение зерна;
2) хранение зерна - технологический комплекс услуг, осуществляемый на зернохранилище (элеваторе, хлебоприемном пункте), включающий приемку, взвешивание, сушку, очистку, хранение и отгрузку зерна;
3) услуга по приемке зерна - мероприятия по определению количества и качества зерна при его поступлении на зернохранилище, формированию и рациональному размещению партий, а также учету зерна по лицевым счетам;
4) услуга по взвешиванию зерна - определение массы зерна на весах;
5) услуга по сушке зерна - совокупность технологических операций, направленных на снижение влажности зерна;
6) услуга по очистке зерна - совокупность технологических операций по отделению имеющихся в зерне примесей;
7) услуга по хранению зерна - совокупность технологических операций по обеспечению количественно-качественной сохранности зерна, мероприятия по контролю за качеством и состоянием зерна на зернохранилище;
8) услуга по отгрузке зерна - совокупность технологических операций по отпуску зерна.";
подпункты 9) и 10) исключить;
в пункте 7:
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) справку соответствующего областного территориального управления о соответствии заявителя квалификационным требованиям;";
дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) нотариально заверенную копию свидетельства о регистрации права собственности на имущественный комплекс хлебоприемного предприятия.";
в пункте 7-1:
слова "При подаче указанных документов" заменить словами "При выдаче лицензии";
слова "журналах учета заявок на получение лицензии" заменить словами "журнале врученных уведомлений";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Лицензиат при получении лицензии представляет Лицензиару нотариально заверенную карточку с фамилиями, именами и отчествами лиц, уполномоченных подписывать зерновые расписки, образцами их подписей и образцом оттиска печати, учиняемой на зерновой расписке, по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам.";
в пункте 10:
в абзаце шестом знак препинания "." заменить на знак препинания ";";
после абзаца шестого дополнить абзацем следующего содержания:
"несоответствие Устава предприятия в части видов деятельности требованиям  статьи 19  Закона Республики Казахстан "О зерне".";

"1) астық қабылдау кәсіпорны - астық сақтау жүзеге асырылатын меншік құқығындағы астық қоймасы (элеватор, астық қабылдау пункті) бар заңды тұлға;
2) астықты сақтау - астық қоймасында (элеваторда, астық қабылдау пунктінде) жүзеге асырылатын, астық қабылдауды, өлшеуді, кептіруді, тазартуды, сақтауды және тиеп жөнелтуді қамтитын қызмет көрсетулердің технологиялық кешені;
3) астықты қабылдау бойынша қызмет көрсету - астықтың астық сақтау қоймасына келіп түсуі, партияларды қалыптастыру және тиімді орналастыру кезіндегі астықтың көлемі мен сапасын анықтау бойынша, сонымен бірге дербес шоты бойынша астықты есептеу іс-шаралары;
4) астықты өлшеу бойынша қызмет көрсету - таразыда астықтың салмағын анықтау;
5) астықты кептіру бойынша қызмет көрсету - астық ылғалдылығын төмендетуге бағытталған технологиялық операциялар жиынтығы;
6) астықты тазарту бойынша қызмет көрсету - астықта бар қоспаларды бөлу жөніндегі технологиялық операциялардың жиынтығы;
7) астықты сақтау бойынша қызмет көрсету - астықтың санды-сапалы сақталуын қамтамасыз ету жөніндегі технологиялық операциялар жиынтығы астық сақтау қоймаларында астықтың сапасы мен жағдайын бақылау жөніндегі іс-шаралар;
8) астықты тиеп жөнелту бойынша қызмет көрсету - астықты жіберу жөніндегі технологиялық операциялардың жиынтығы.";
9) және 10) тармақшалар алынып тасталсын;
7-тармақта:
4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"4) өтініш берушінің біліктілік талаптарына сәйкестігі туралы тиісті облыстық аумақтық басқарманың анықтамасы;";
мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) астық қабылдау кәсіпорнының мүліктік кешеніне меншік құқығын тіркеу туралы куәліктің нотариалдық расталған көшірмесі.";
7-1-тармақта:
"көрсетілген құжаттарды беру кезінде" деген сөздер "лицензия беру кезінде" деген сөздермен ауыстырылсын;
"лицензия алуға арналған өтінімдерді тіркейтін журналдарында" деген сөздер "берілген хабарламалар журналында" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 9-1-тармақпен толықтырылсын:
"9-1. Лицензиат лицензия алған кезде осы Ережедегі 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша астық қолхатына қол қоюға уәкілетті адамдардың аты-жөні және әкесінің аты жазылған, олардың қойылған қолдарының үлгілері, сондай-ақ астық қолхатына қойылған мөрдің бедер-таңбасының үлгісі бар карточканы нотариалды растап Лицензиарға табыс етеді.";
10-тармақта:
алтыншы абзацта "." деген тыныс белгісі ";" деген тыныс белгімен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтан кейін мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"кәсіпорын Жарғысының қызмет түрлері бөлігінде "Астық туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  19-бабының  талаптарына сәйкес келмеуі.";

дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
"12-1. В случае изменения наименования или организационно-правовой формы юридического лица оно обязано в течение месяца подать заявление о переоформлении лицензии с приложением следующих документов:
1) нотариально заверенной копии свидетельства государственной перерегистрации юридического лица;
2) квитанции или копии платежного поручения об уплате лицензионного сбора;
3) оригинала лицензии.";
дополнить пунктом 14-1 следующего содержания:
"14-1. Лицензия отзывается во внесудебном порядке в случае письменного отказа Лицензиата от лицензии. Отзыв лицензии во внесудебном порядке производится приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан.";
пункт 18-1 изложить в следующей редакции:
"18-1. Приостановление действия лицензии на право осуществления деятельности по хранению зерна в целом или в части осуществления отдельных операций на срок до шести месяцев производится за:
1) невыполнение обязательств, вытекающих из зерновой расписки;
2) нарушение фитосанитарных правил и норм, предусмотренных законодательством Республики Казахстан;
3) нарушение нормативных правовых актов либо невыполнение письменных предписаний уполномоченного органа;
4) осуществление деятельности, ограниченной для хлебоприемных предприятий;
5) обнаружение фактов систематического (двух и более раз в течение шести последовательных календарных месяцев) искажения показателей количества и качества зерна при приемке и отгрузке по заявлениям держателей зерновых расписок и при условии их документального подтверждения;
6) невыполнение требования о проведении обязательного ежегодного аудита.";
в пункте 24 слова "акта проверки хлебоприемного предприятия" заменить словами "документов, подтверждающих устранение выявленных нарушений";
в пункте 29-1:
слово "объекта" заменить словами "хлебоприемного предприятия";
слова "акт проверки" заменить словами "акт обследования хлебоприемного предприятия на предмет соответствия квалификационным требованиям и готовности к приему зерна нового урожая (далее - акт обследования) по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам";
слова "акты готовности" заменить словами "акты обследования";
дополнить приложениями 1 и 2 согласно приложениям 1 и 2 к настоящему приказу.
2. Департаменту земледелия (Евниев А.К.) в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

мынадай мазмұндағы 12-1-тармақпен толықтырылсын:
"12-1. Заңды тұлғаның атауы немесе ұйымдастыру-құқықтық нысаны өзгертілген жағдайда ол бір ай ішінде мынадай қосымша құжаттарымен лицензияны қайта ресімдеу туралы өтініш беруге міндетті:
1) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркеу куәлігінің нотариалдық расталған көшірмесі;
2) лицензиялық алымды төлегендігі туралы түбіртек немесе төлем құжатының көшірмесі;
3) лицензияның түпнұсқасы.";
мынадай мазмұндағы 14-1-тармақпен толықтырылсын:
"14-1. Лицензиат лицензиядан жазбаша түрде бас тартқан жағдайда соттан тыс тәртіппен лицензия кері қайтарып алынады. Лицензияның соттан тыс тәртіппен кері қайтарып алынуы Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығымен жүзеге асырылады.";
18-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"18-1. Астық сақтау жөніндегі қызметті жүзеге асыру құқығына лицензияның қолданылуын тұтас алғанда немесе жекелеген операцияларды жүзеге асыру бөлігінде алты айға дейінгі мерзімге тоқтата тұру:
1) астық қолхатынан туындайтын міндеттемелерді орындамағаны;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген фитосанитариялық ережелер мен нормаларды бұзғаны;
3) нормативтік құқықтық актілерді бұзғаны не уәкілетті органның жазбаша нұсқамаларын орындамағаны;
4) астық қабылдау кәсіпорындары үшін шектелген қызметті жүзеге асырғаны;
5) астық қолхаттарын ұстаушылардың өтініштері бойынша, астықты қабылдау және түсіру-тиеу кезінде және олар құжаттамамен расталған жағдайда астықтың саны мен сапасының көрсеткіштерін үнемі бұрмалау фактілерінің анықталғаны (кейінгі күнтізбелік алты ай ішінде екі және одан да көп рет);
6) жыл сайынғы міндетті аудит өткізу туралы талаптарды орындамағаны үшін жүргізіледі.";
24-тармақтағы "астық қабылдау кәсіпорынын тексеру актісінің" деген сөздер "заңды бұзу анықталып жойылғанын растау құжаттарының" деген сөздермен ауыстырылсын;
29-1-тармақта:
"объектінің" деген сөз "астық қабылдау кәсіпорнының" деген сөздермен ауыстырылсын;
"тексеру актісі" деген сөздер "астық қабылдау кәсіпорнының біліктілік талаптарына сәйкестігі және жаңа егіннің астығын қабылдауға дайындығы нысанасына осы Ережедегі 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша зерттеу актісі (бұдан әрі - зерттеу актісі)" деген сөздермен ауыстырылсын;
"дайындық актісі" деген сөздер "зерттеу актісі" деген сөздермен ауыстырылсын;
осы бұйрықтың 1 және 2-қосымшаларына сәйкес 1 және 2-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Егіншілік департаменті (Евниев А.Қ.) заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

3. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
Приложение 1
к приказу Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 14 сентября 2004 года N 484
"О внесении изменений и дополнений
в приказ Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 4 апреля 2000 года N 97
"Об утверждении Правил лицензирования
деятельности по хранению зерна на
хлебоприемных предприятиях",
зарегистрированный в Министерстве юстиции
Республики Казахстан за N 1124"
Приложение 1
к Правилам лицензирования
деятельности по хранению зерна
на хлебоприемных предприятиях
Карточка
__________________________________________________________________________
(наименование, место нахождения хлебоприемного предприятия)
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество лиц, уполномоченных подписывать зерновые расписки)
Образцы подписей и печати
___________________________                       ________________________
(Ф.И.О., должность)                                    (подпись)
___________________________                       ________________________
(Ф.И.О., должность)                                    (подпись)
___________________________                       ________________________
(Ф.И.О., должность)                                    (подпись)
М.П.
Приложение 2
к приказу Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 14 сентября 2004 года N 484
"О внесении изменений и дополнений
в приказ Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 4 апреля 2000 года N 97
"Об утверждении Правил лицензирования
деятельности по хранению зерна на
хлебоприемных предприятиях",
зарегистрированный в Министерстве юстиции
Республики Казахстан за N 1124"
Приложение 2
к Правилам лицензирования
деятельности по хранению зерна
на хлебоприемных предприятиях
"Утверждаю"
Начальник территориального
управления МСХ РК
___________________ Ф.И.О.
"____" ____________ 200__года
АКТ
обследования хлебоприемного предприятия на предмет соответствия
квалификационным требованиям и готовности
к приему зерна урожая 200__ года
"___" ________ 200__года                       ___________________________
наименование хлебоприемного
предприятия
Комиссия в составе:
Председатель: государственный зерновой инспектор _________________________
Члены комиссии:
Руководитель хлебоприемного предприятия __________________________________
Представитель органа санитарного надзора _________________________________
Представитель органа экологического надзора ______________________________
Инспектор по защите и карантину растений _________________________________
Произвели проверку готовности предприятия к приему зерна нового урожая
200__года
Проверкой установлено:

3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
Министр
"Қазақстан Республикасының
Әділет министрлігінде N 1124
болып тіркелген "Астық қабылдау
кәсіпорындарында астықты сақтау
бойынша қызметті лицензиялаудың
ережесін бекіту туралы" Қазақстан
Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрінің 2000 жылғы 4 сәуірдегі
N 97 бұйрығына өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрінің
2004 жылғы 14 қыркүйектегі
N 484 бұйрығына 1-қосымша
Астық қабылдау кәсіпорындарында
астықты сақтау бойынша қызметті
лицензиялаудың ережесіне
1-қосымша
Карточка
__________________________________________________________________
(астық қабылдау кәсіпорнының атауы, орналасқан жері)
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
(астық қолхатына қол қоюға уәкілетті адамдардың аты-жөні және
әкесінің аты)
Қойылған қолдарының үлгілері және мөрдің бедер-таңбасы
______________________________________         ___________________
(аты-жөні және әкесінің аты, лауазымы)                (қолы)
______________________________________         ___________________
(аты-жөні және әкесінің аты, лауазымы)                (қолы)
______________________________________         ___________________
(аты-жөні және әкесінің аты, лауазымы)                (қолы)
М.О.
"Қазақстан Республикасының
Әділет министрлігінде N 1124
болып тіркелген "Астық қабылдау
кәсіпорындарында астықты сақтау
бойынша қызметті лицензиялаудың
ережесін бекіту туралы" Қазақстан
Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрінің 2000 жылғы 4 сәуірдегі
N 97 бұйрығына өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрінің
2004 жылғы 14 қыркүйектегі
N 484 бұйрығына 2-қосымша
Астық қабылдау кәсіпорындарында
астықты сақтау бойынша қызметті
лицензиялаудың ережесіне
2-қосымша
"Бекітілді"
ҚР АШМ аумақтық
басқармасының бастығы
____________Аты, жөні
200__ жылғы "__"_____
Астық қабылдау кәсіпорнының біліктілік талаптарға
сәйкестігін және 200__ жылғы егіннің астығын
қабылдауға дайындығын зерттеу
Актісі
200__ жылғы "___"________             ____________________________
Астық қабылдау кәсіпорнының атауы
Мына құрамдағы комиссия:
Төраға: мемлекеттік астық инспекторы _____________________________
Комиссия мүшелері:
Астық қабылдау кәсіпорнының басшысы ______________________________
Санитарлық бақылау органының өкілі _______________________________
Экологиялық бақылау органының өкілі ______________________________
Өсімдіктерді қорғау және карантин бойынша инспектор ______________
кәсіпорынның 200__ жылғы егіннің астығын қабылдауға дайындығына
тексеру жүргізді.
Тексерумен анықталды:

1. Готовность зданий, сооружений и оборудования
__________________________________________________________________________
Объект           |    Единица      | Наличие на      | Сведения о
|   измерения     | 01.01.200_ года | готовности
--------------------------------------------------------------------------
Емкость зернохранилищ      тысяч тонн
в том числе элеваторная    тысяч тонн
планируется использовать   тысяч тонн
в том числе складская      тысяч тонн
планируется использовать   тысяч тонн
в том числе складская,
предназначенная для
хранения семян             тысяч тонн
Зерносушилки               штук/тонн в час
Асфальтированные площадки    тысяч м 2
Автомобилеразгручики         штук
Зерноочистительные машины    штук
Передвижное транспортное
оборудование                 штук
Весы автомобильные           штук
Весы вагонные                штук
Установки дистанционного
контроля температуры зерна  комплектов
Вентиляторы для активного
вентилирования               штук
__________________________________________________________________________
м 2  - метров квадратных
2. Готовность лаборатории и лабораторного оборудования
__________________________________________________________________________
Объект           |Единица  |Наличие на      |Подготовлено| Не
|измерения|01.01.200__года |            |подготовлено
--------------------------------------------------------------------------
Лаборатория             штук
Пробоотборники          штук
Влагомеры               штук
Сушильные шкафы         штук
Пурки                   штук
Устройства для
отмывки клейковины      штук
Весы лабораторные       штук
Мельницы  для размола
зерна                   штук
Комплекты сит           штук
--------------------------------------------------------------------------
3. Выполнение мероприятий
__________________________________________________________________________
Требования           |     Выполнение               |   Дата выдачи
|  (ненужное вычеркнуть)       | подтверждающего
|                              |   документа
--------------------------------------------------------------------------
Требования экологического    Выполнено     Не выполнено
надзора
Требования санитарного
надзора                      Выполнено     Не выполнено
Требования по защите
и карантину растений         Выполнено     Не выполнено
Наличие свидетельства
об оценке состояния
измерений в лаборатории      Имеется       Не имеется
Наличие справки об
отсутствии залога
имущества по обязательствам
третьих лиц, выданной
органом по регистрации прав
на недвижимое имущество      Имеется       Не имеется
Требование о проведении
ежегодного аудита годовой
финансовой отчетности        Выполнено     Не выполнено
Требование о публикации
годового баланса и отчета
о прибылях и убытках         Выполнено     Не выполнено
--------------------------------------------------------------------------

1. Ғимараттардың, құрылыстардың және құрал жабдықтардың дайындығы
___________________________________________________________________
Объект           |Өлшем бірлігі|01.01.200__|Дайындығы
|             |жылғы қолда| туралы
|             |   бары    | мәлімет
___________________________________________________________________
Астық қоймасының сыйымдылығы      мың тонна
оның ішінде: элеваторлық          мың тонна
пайдалануға жоспарланғаны         мың тонна
оның ішінде: қоймалық             мың тонна
пайдалануға жоспарланғаны         мың тонна
оның ішінде тұқым сақтауға
арналған қоймалық                 мың тонна
Астық кептіргіштер                штук/тонна
1 сағатта
Асфальтталған алаңдар             мың м 2
Автомобиль түсіргіштер            штук
Астық тазалау машиналары          штук
Жылжымалы тасымалдау жабдықтары   штук
Автомобиль таразылары             штук
Вагон таразылары                  штук
Астық температурасын бақылайтын
арақашықтық қондырғылар           комплект
Белсенді желдету үшін
желдеткіштер                      штук
___________________________________________________________________
м 2  - шаршы метр
2. Зертханалардың және зертханалық құрал жабдықтардың дайындығы
___________________________________________________________________
Объект            |Өлшем бірлігі|  01.01. |Дайын. |Дайын
|             |200_жылғы|далғыны|емесі
|             |  қолда  |       |
|             |  бары   |       |
___________________________________________________________________
Зертхана                          штук
Сынақ алғыштар                    штук
Ылғал өлшегіштер                  штук
Кептіргіш шкафтар                 штук
Өлшегіштер                        штук
Дән маңызын анықтау үшін
жуатын жабдықтар                  штук
Зертханалық таразылар             штук
Дән ұнтау үшін диірмендер         штук
Елеуіштер комплектісі             штук
___________________________________________________________________
3. Іс шаралардың орындалысы
___________________________________________________________________
Талаптар            |   Орындалысы (керек  | Растайтын
|  емесін сызу керек)  |құжатты беру
|                      |  мерзімі
___________________________________________________________________
Экологиялық бақылаудың
талаптары                       Орындалды  Орындалмады
Санитарлық бақылаудың
талаптары                       Орындалды  Орындалмады
Өсімдіктерді қорғау және
карантин бойынша талаптары      Орындалды  Орындалмады
Зертханада өлшемдердің
жай-күйін бағалау туралы
куәліктің бар болуы             Бар        Жоқ
Қозғалмайтын мүлікке құқықты
тіркеу органы берген, үшінші
тұлғалардың міндеттемелері
бойынша кепілге мүліктің
қойылмағаны туралы анықтама     Бар        Жоқ
Жылдық қаржылық есепке жыл
сайынғы аудиторлық тексеру
жүргізуді талап ету             Орындалды  Орындалмады
Жылдық балансты және пайда
мен залал туралы есепті
жариялауды талап ету            Орындалды  Орындалмады
___________________________________________________________________

4. Комплекс мероприятий по проведению работ по обеззараживанию
от карантинных, вредных и особо опасных вредных организмов
__________________________________________________________________________
Объект             |Единица измерения|Мероприятия|Наименование
|                 |           |фирмы, N лицензии
--------------------------------------------------------------------------
Силосный корпус                 м 2  (м 3 )
Зерносклады                     м 2  (м 3 )
Технологическое
оборудование                     штук
Территория                        м 2
--------------------------------------------------------------------------
м 2  - метров квадратных
м - метров кубических
5. Обеспеченность кадрами
__________________________________________________________________________
Наименование        | Потребность   |   Имеется     | Образование
специальности       |               |               |
--------------------------------------------------------------------------
Старший лаборант
Лаборант
Визировщик
Весовщик
Зерносушильщик
Машино-,
автомобилеразгрузчик
Сепараторщик
Транспортерщик
Слесарь
Электромонтер
Разнорабочий
--------------------------------------------------------------------------
Заключение комиссии по соблюдению квалификационных требований
хлебоприемным предприятием
Хлебоприемное предприятие ________________________________________________
(не) соответствует квалификационным требованиям
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Председатель:
Государственный зерновой инспектор _____________________
Члены комиссии:
Представитель санитарного надзора  _____________________
Представитель экологического надзора ___________________
Инспектор по защите и карантину растений _______________
Руководитель хлебоприемного предприятия ________________

4. Карантин, зиянды және өте қауіпті зиянкес организмдерді
залалсыздандыру жөніндегі жұмыстар бойынша іс шаралар
___________________________________________________________________
Объект         |Өлшем бірлігі|Іс шаралар|Фирманың атауы,
|             |          |лицензияның N __
___________________________________________________________________
Силос корпусы              м 2 3 )
Астық қоймалары            м 2 3 )
Технологиялық жабдықтар    штук
Жер алаңдары               м 2
___________________________________________________________________
м 2  - шаршы метр
м 3  - текше метр
5. Кадрлармен қамтамасыз етілуі
___________________________________________________________________
Мамандықтың атауы           | Қажет | Бары | Білімі
___________________________________________________________________
Аға лаборант
Лаборант
Сынақ алушы
Таразышы
Астық кептіруші
Автомобиль аудару құралдарының маманы
Айыру жабдықтарының маманы
Тасымалдау құралдарының маманы
Слесарь
Электр монтеры
Жұмыскер
___________________________________________________________________
Астық қабылдаушы кәсіпорнының біліктілік
талаптарды сақтауы жөнінде комиссия қорытындысы
_____________________________ астық қабылдау кәсіпорны біліктілік
талаптарға сай келеді (сай келмейді)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Төраға:
Мемлекеттік астық инспекторы _______________
Комиссия мүшелері:
Санитарлық бақылау органының өкілі _________
Экологиялық бақылау органының өкілі ________
Өсімдіктерді қорғау және
карантин бойынша инспектор _________________
Астық қабылдау кәсіпорнының басшысы ________