О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2003 года N 2/16 "Об областном бюджете на 2004 год", зарегистрированное в областном управлении юстиции 22 декабря 2003 года N 1560
Решение Мангистауского областного Маслихата от 27 октября 2004 года N 7/108. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 2 ноября 2004 года за N 1768
В соответствии с законами Республики Казахстан " О местном  государственном управлении в Республики Казахстан", " О бюджетной  системе" областной маслихат  РЕШИЛ:
1. Внести  в решение  областного маслихата от 10 декабря 2003 года N 2/16 "Об областном бюджете на 2004 год" (зарегистрировано в областном управлении юстиции 22 декабря 2003 года N 1560, опубликовано в газетах "Мангистау" от 27 декабря 2003 года N 209-210 и "Огни Мангистау" от 25 декабря 2003 года N 206-207; внесены изменения и дополнения решениями областного маслихата от 30 января 2004 года N 3/38 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2003 года N 2/16 "Об областном бюджете на 2004 год", зарегистрировано за  N 1608,  опубликовано в газетах "Мангистау" от 14 февраля 2004 года N 27 и "Огни Мангистау" от 14 февраля 2004 года N 28-29; от 31 марта 2004 года N 4/46 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2003 года N 2/16 "Об областном бюджете на 2004 год", зарегистрировано за  N 1651 , опубликовано в газетах "Мангистау" от 20 апреля 2004 года N 70 и "Огни Мангистау" от 20 апреля 2004 года N 70; от 30 июня 2004 года N 6/78 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2003 года N 2/16 "Об областном бюджете на 2004 год", зарегистрировано за  N 1715 , опубликовано в газетах "Мангистау" от 24 июля 2004 года N 127 и "Огни Мангистау" от 24 июля 2004 года N 125) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Утвердить областной бюджет на 2004 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) поступления - 18 789 443 тыс. тенге, в том числе по:
доходам - 17 348 544 тыс. тенге;
полученным официальным трансфертам - 1 071 411 тыс. тенге;
возврату кредитов - 369 488 тыс. тенге;
2) расходы - 19 629 963 тыс. тенге, в том числе по:
затратам - 19 559 963 тыс. тенге;
кредитам - 70 000 тыс. тенге;

"2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 10 желтоқсандағы N 2/16 шешіміне (Облыстық әділет басқармасында 2003 жылғы 22 желтоқсанда N 1560 болып тіркелген) өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2004 жылғы 27 қазандағы N 7/108 шешімі. Маңғыстау облыстық Әділет департаментінде 2004 жылғы 2 қазанда N 1768 тіркелді
"Қазақстан  Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы",  "Бюджет  жүйесі туралы", Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, облыстық мәслихат  шешім етті:
"2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 10 желтоқсандағы (облыстық әділет басқармасында 2003 жылғы 22 желтоқсанда N 1560 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2003 жылғы 27 желтоқсандағы N 209-210 және "Огни Мангистау" газетінің 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 206-207 санында жарияланған; "2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 10 желтоқсандағы N 2/16 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 30 қаңтардағы  N 3/38 , N 1608 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2004 жылғы 14 ақпандағы N 27 және "Огни Мангистау" газетінің 2004 жылғы 14 ақпандағы N 28-29 санында жарияланған; "2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 10 желтоқсандағы N 2/16 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 31 наурыздағы  N 4/46 , N 1651 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 70 және "Огни Мангистау" газетінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 70 санында жарияланған; "2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 10 желтоқсандағы N 2/16 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 30 маусымдағы  N 6/78 , N 1715 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2004 жылғы 24 шілдедегі N 127 және "Огни Мангистау" газетінің 2004 жылғы 24 шілдедегі N 125 санында жарияланған шешімдерімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген)  шешіміне  келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақ мына редакцияда жазылсын:
"2004 жылға арналған облыстық бюджет 1-қосымшаға сәйкес келесі көлемде бекітілсін:
1) түсірілімдер - 18 789 443 мың теңге, оның ішінде:
кірісі бойынша - 17 348 544  мың теңге;
алынған ресми трансферттер бойынша - 1 071 411  мың теңге;
несиелерді қайтару бойынша - 369 488 мың теңге;
2) шығыс - 19 629 963  мың теңге, оның ішінде:
шығындар бойынша - 19 559 963 мың теңге;
несиелер бойынша - 70 000 мың теңге;

3) дефицит - 840 520 тыс. тенге.
Покрытие дефицита областного бюджета производится за счет увеличения доходов на сумму свободного остатка на начало финансового года в размере 840 520 тыс. тенге".
2) в пункте 2:
абзаце 3 цифры "39,2" заменить цифрами "40,4";
абзаце 4 цифры "21,5" заменить цифрами "22,4";
абзаце 5 цифры "30,4" заменить цифрами "33,2".
3) в пункте 4:
абзаце 1 цифры "491 919" заменить цифрами "679 583";
абзаце 2 цифры "210 701" заменить цифрами "283 201";
абзаце 3 цифры "237 921" заменить цифрами "269 085";
абзаце 4 цифры "43 297" заменить цифрами "127 297";
4) пункт 7 дополнить новым абзацем следующего содержания:
"132 тыс. тенге - на компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон социально - защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций".
Приложение 10 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 10 к настоящему решению.
5) дополнить пунктом 8-2 следующего содержания:
"8-2. Учесть, что в расходах областного бюджета на 2004 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме 48 600 тыс. тенге бюджетам районов и городов на приобретение кабинетов физики, химии и биологии общеобразовательным школам согласно приложению 11".
6) пункт 9 дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) социальные выплаты для больных туберкулезом, проживающих в Мангистауской области и направляемых на поддерживающее лечение в областной противотуберкулезный санаторий "Тущибек" и республиканские противотуберкулезные санатории, согласно Правилам, утверждаемым постановлением акимата области".
7) в пункте 13:
абзаце 1 цифры "353 861" заменить цифрами "375 733";

3) тапшылық - 840 520 мың теңге.
Облыстық бюджет тапшылығының орнын жабу кірістерді қаржы жылының басындағы 840 520 мың теңге мөлшеріндегі бос қалдық сомаға ұлғайту есебінен жүргізіледі";
2) 2-тармақта:
3-азат жолдағы "39,2" саны "40,4" санымен ауыстырылсын;
4-азат жолдағы "21,5" саны "22,4" санымен ауыстырылсын;
5-азат жолдағы "30,4" саны "33,2" санымен ауыстырылсын;
3) 4-тармақта:
1-азат жолдағы "491 919" саны "679 583" санымен ауыстырылсын;
2-азат жолдағы "210 701" саны "283 201" санымен ауыстырылсын;
3-азат жолдағы "237 921" саны "269 085" санымен ауыстырылсын;
4-азат жолдағы "43 297" саны "127 297" санымен ауыстырылсын;
4) 7-тармақ мына мазмұндағы жаңа азат жолмен толықтырылсын:
"132 мың теңге - қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттері болып табылатын әлеуметтік қорғалатын азаматтарға телефон үшін абоненттік төлем тарифтерін көтеру өтемақысына".
Аталған шешімге 10-қосымша осы шешімнің 10-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын
5) 8-2 тармағы мынадай мазмұнда толықтырылсын:
"8-2. 2004 жылға арналған облыстық бюджетте 11 қосымшаға сәйкес 48 600 мың теңге сомасында жалпы білім беретін мектептерге физика, химия және биология кабинеттерін алуға арналған аудандар мен қалалардың бюджеттеріне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін";
6) 9-тармақ 7) тармақшамен мынадай мазмұнда толықтырылсын:
"7) облыс әкімияты қаулысымен бекітілген Ережеге сәйкес, Маңғыстау облысында тұратын туберкулезбен сырқаттанғандарға "Тұщыбек" облыстық туберкулезге қарсы санаторийіне және республикалық туберкулезге қарсы санаторийлерге емделуге жолданушыларға әлеуметтік төлемдер";
7) 13-тармақта:
1-азат жолдағы "353 861" саны "375 733" санымен ауыстырылсын;

002
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности на местном уровне
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
4
Образование
263
Областное управление образования
004
Общеобразовательное обучение на местном уровне
005
Информатизация системы среднего образования на местном уровне
006
Приобретение и доставка учебников для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего образования
008
Дополнительное образование для детей и юношества на местном уровне
009
Проведение школьных олимпиад на местном уровне
011
Начальное профессиональное образование на местном уровне
013
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных учреждений
014
Оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению по обследованию психического здоровья детей и подростков
251
Управление внутренних дел Мангистауской области
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров органов внутренних дел
254
Областное управление здравоохранения
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных учреждений
5
Здравоохранение
254
Областное управление здравоохранения
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения
005
Производство крови  (заменителей) на местном уровне
007
Пропаганда здорового  образа жизни  на местном уровне
008
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим социально-значимыми заболеваниями и заболеваниями, представляющими опасность для окружающих
009
Оказание первичной медико-санитарной помощи населению
010
Оказание скорой и неотложной помощи
012
Оказание медицинской помощи населению в чрезвычайных ситуациях
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа здравоохранения, финансируемого из местного бюджета
014
Обеспечение специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения
015
Проведение патологоанатомического вскрытия
016
Обеспечение лекарственными средствами населения по видам заболеваний на местном уровне
108
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований местных инвестиционных проектов
263
Областное управление здравоохранения
017
Реабилитация детей на местном уровне
278
Департамент государственного санитарно-эпидемиологического благополучия
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа санитарно-эпидемиологического надзора, финансируемого из местного бюджета
002
Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия
003
Борьба с эпидемиями на местном уровне
251
Управление внутренних дел Мангистауской области

002
Жергілікті деңгейде қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
4
Білім беру
263
Облыстық білім басқармасы
004
Жергілікті деңгейде жалпы білім беру
005
Жергілікті деңгейде орта білім жүйесін ақпараттандыру
006
Орта білім беру мемлекеттік мекемелердің кітапхана қорларын жаңарту үшін оқулықтарды сатып алу және жеткізу
008
Жергілікті деңгейде балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру бағдарламасын іске асыру
009
Жергілікті деңгейде мектеп олимпиадаларын өткізу
011
Жергілікті деңгейде бастапқы кәсіптік білім беру
013
Мемлекеттік мекемелер кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
014
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын тексеріп байқау жөнінде халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық кеңестер беру көмегін көрсету
251
Маңғыстау облысының ішкі істер басқармасы
007
Ішкі істер органдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды  қайта даярлау
254
Облыстық денсаулық сақтау басқармасы
003
Мемлекеттік мекемелер кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
5
Денсаулық сақтау
254
Облыстық денсаулық сақтау басқармасы
004
Бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету мамандарының және денсаулық сақтау ұйымдарының жіберуіне байланысты стационарлық медициналық көмек көрсету
005
Жергілікті деңгейде қанды (ауыстырғыш) өндіру
007
Жергілікті деңгейде салауатты өмір сүруді насихаттау
008
Айналадағылар үшін қауіп төндіретін және әлеуметтік-елеулі аурулармен ауыратын адамдарға медициналық көмек көрсету
009
Халыққа бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету
010
Жедел және шұғыл көмек көрсету
012
Төтенше жағдайларда халыққа медициналық көмекті көрсету
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
014
Азаматтарды жекелеген санаттарын арнаулы балалардың және емдік тағамдардың өнімдерімен қамтамасыз ету
015
Патологоанатомиялық союды жүргізу
016
Жергілікті деңгейде аурулар бойынша халықты дәрілік заттармен қамтамасыз ету
108
Жергілікті инвестициялық жобаларды әзірлеу мен технико-экономикалық негіздемелерін сараптау
263
Облыстық денсаулық сақтау басқармасы
017
Жергілікті деңгейде балаларды оңалту
278
Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау Департаменті
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
002
Санитарлық-эпидемиологиялық әл-ауқатын қамтамасыз ету
003
Жергілікті деңгейде індетке қарсы күрес
251
Маңғыстау облысының ішкі істер басқармасы

009
Оказание стационарной медицинской помощи сотрудникам органов внутренних дел, членам их семей
6
Социальное обеспечение и социальная помощь
258
Областное управление труда,занятости и социальной защиты населения
008
Специальные государственные пособия
010
Программа занятости
015
Социальные выплаты отдельным категориям граждан по решению местных представительных органов
016
Социальная поддержка инвалидов на местном уровне
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа труда и социальной защиты, финансируемого из местного бюджета
002
Оплата услуг по зачислению,выплате и доставке пособий и других социальных выплат
019
Компенсация  на повышение тарифа абонентской платы за телефон  социально-защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций
258
Областное управление здравоохранения
015
Социальные выплаты отдельным категориям граждан по решению местных представительных органов
263
Областное управление образования
018
Социальное обеспечение детей
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
274
Областное управление культуры
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
274
Департамент архитектуры, строительства, жилищно-коммунального и дорожного хозяйства
005
Организация сохранения государственого жилищного фонда
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
263
Областное управление культуры
020
Обеспечение культурного досуга населения на местном уровне
022
Хранение историко-культурных ценностей на местном уровне
023
Сохранение исторического и культурного наследия, содействие развитию исторических, национальных и культурных традиций и обычаев населения
025
Содержание историко-культурных заповедников на местном уровне
029
Обеспечение общедоступности информации на местном уровне
263
Областное управление спорта и физической культуры
026
Проведение спортивных мероприятий на местном уровне
027
Мероприятия по туристской деятельности на местном уровне
261
Мангистауский областной отдел архивов и документации
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа управления архивами, финансируемого из местного бюджета
002
Обеспечение сохранности архивного фонда, печатных изданий и их специальное использование на местном уровне
264
Департамент внутренней политики
004
Проведение государственной информационной политики на местном уровне
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа анализа общественных отношений и внутренней политики, финансируемого из местного бюджета
002
Проведение региональной молодежной политики

009
Ішкі істер органдарының қызметкерлеріне, олардың отбасыларына  стационарлық медициналық көмек көрсету
6
Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік көмек
258
Облыстық еңбек, халықты  жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
008
Арнайы мемлекеттік жәрдемақылар
010
Еңбекпен қамту бағдарламасы
015
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына  әлеуметтік төлемдер
016
Жергілікті деңгейдегі мүгедектерді әлеуметтік қолдау
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын еңбек және халықты әлеуметтік қорғау атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
002
Жәрдемақылар мен басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу,төлеу және жеткізу жөніндегі қызмет көрсетулерге төлем жүргізу
019
Қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттері болып табылатын әлеуметтік қорғалатын азаматтардың телефон үшін абоненттік төлем тарифінің көтерілуіне өтемақы
258
Облыстық денсаулық сақтау басқармасы
015
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына  әлеуметтік төлемдер
263
Облыстық білім басқармасы
018
Балаларды әлеуметтік қамтамасыз ету
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
274
Облыстық мәдениет басқармасы
006
Азаматтардың жекелеген категорияларын тұрғын үймен қамтамасыз ету
274
Облыстың сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық және жол шаруашылығы Департаменті
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
006
Азаматтардың жекелеген категорияларын тұрғын үймен қамтамасыз ету
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
263
Облыстық мәдениет басқармасы
020
Жергілікті деңгейде халықтың мәдени демалысын қамтамасыз ету
022
Жергілікті деңгейде тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау
023
Тарихи-мәдени мұраларды сақтау, халықтың тарихи, ұлттық және мәдени дәстүрлері мен салттарын дамытуға жәрдемдесу
025
Жергілікті деңгейде тарихи-мәдени қорықтарды ұстау
029
Жергілікті деңгейде ақпараттың жалпы қол жетімділігін қамтамасыз ету
263
Облыстық спорт және дене тәрбиесі басқармасы
026
Жергілікті деңгейде спорттық іс-шараларды өткізу
027
Жергілікті деңгейде туристік қызмет жөніндегі іс-шаралар
261
Маңғыстау облыстық мұрағаттар мен құжаттама бөлімі
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мұрағат қоры атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
002
Мұрағат қорының баспа өнімдерінің сақталуын қамтамасыз ету және оларды жергілікті деңгейде арнайы пайдалану
264
Ішкі саясат Департаменті
004
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын қоғамдық қатынастар мен ішкі саясатты талдау атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
002
Өңірлік жастар саясатын жүргізу

006
Участие в проведении государственной политики по обеспечению внутриполитической стабильности
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды
257
Областное управление сельского хозяйства
004
Оказание содействия ветеринарным мероприятиям на местном уровне
013
Охрана лесов и животного мира
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа сельского хозяйства, по охране лесов и животного мира, финансируемого из местного бюджета
256
Областное управление по природопользованию
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа по природопользованию и охране окружающей среды, финансируемого из местного бюджета
002
Проведение мероприятий по охране окружающей среды на местном уровне
12
Транспорт и связь
274
Департамент архитектуры, строительства, жилищно-коммунального и дорожного хозяйства
026
Обеспечение функционирования автомобильных дорог местного значения, улиц городов и иных населенных пунктов
13
Прочие
105
Аппарат акима
010
Резерв местного исполнительного органа области по выполнению обязательств местных исполнительных органов по решениям судов
011
Резерв местного исполнительного органа области для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и  иных непредвиденных расходов
013
Взносы в уставный фонд коммунальных казенных предприятий
014
Участие регионов в мероприятиях республиканского значения
015
Специальный резерв местного исполнительного органа области для кредитования нижестоящих бюджетов на покрытие кассового разрыва
263
Областное управление образования
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа образования, культуры, спорта и туризма, финансируемого из местного бюджета
263
Областное управление культуры
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа образования, культуры, спорта и туризма, финансируемого из местного бюджета
263
Областное управление спорта и физической культуры
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа образования, культуры, спорта и туризма, финансируемого из местного бюджета
272
Областное управление экономики
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа экономики, поддержки малого и среднего бизнеса, финансируемого из местного бюджета
272
Областное управление поддержки малого предпринимательства
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа экономики, поддержки малого и среднего бизнеса, финансируемого из местного бюджета
002
Организация поддержки малого предпринимательства на местном уровне
274
Департамент архитектуры, строительства, жилищно-коммунального и дорожного хозяйства
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемого из местного бюджета
15
Официальные трансферты

006
Ішкі саяси тұрақтылықты қамтамасыз ету жөніндегі мемлекеттік саясатты жүргізуге қатысу
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау
257
Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы
004
Жергілікті деңгейде ветеринарлық іс-шараларға жәрдемдесу
013
Ормандар мен хайуанаттар әлемін қорғау
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ормандарды және хайуанаттар әлемін қорғау жөніндегі ауыл шаруашылығының атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
256
Облыстық табиғатты пайдалану жөніндегі басқармасы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын табиғатты пайдалану және қоршаған ортаны қорғау жөніндегі атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
002
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау жөніндегі іс-шараларды жүргізу
12
Көлік және байланыс
274
Облыстың сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық және жол шаруашылығы Департаменті
026
Жергілікті деңгейдегі, қала көшелеріндегі және елді мекендердегі автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
13
Өзгелері
105
Әкім аппараты
010
Сот шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін атқаруы жөніндегі жергілікті орган резерві
011
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар мен өзгеде көзделмеген шығындарды жою үшін жергілікті атқарушы органның резерві
013
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың жарғылық қорына жарналар
014
Өңірлердің республикалық деңгейдегі іс-шараларға қатысуы
015
Төменгі бюджеттердегі кассалық айырмашылықты жабуды кредиттеу үшін жергілікті атқарушы органның арнайы резерві
263
Облыстық білім басқармасы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім беру, мәдениет, спорт, туризм атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
263
Облыстық мәдениет басқармасы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім беру, мәдениет, спорт, туризм атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
263
Облыстық спорт және дене тәрбиесі басқармасы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім беру, мәдениет, спорт, туризм атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
272
Облыстық экономика басқармасы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын экономика шағын және орта бизнесті қолдау, мемлекеттік сатып алу атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
272
Облыстық шағын кәсіпкерлікті қолдау басқармасы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын экономика шағын және орта бизнесті қолдау, мемлекеттік сатып алу атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
002
Жергілікті деңгейде шағын кәсіпкерлікті қолдауды ұйымдастыру
274
Облыстың сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық және жол шаруашылығы Департаменті
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығы және көлік атқарушы органның қызметін қамтамасыз ету
15
Ресми трансферттер