О ставках платы за загрязнение окружающей среды на 2005 год по Мангистауской области
Решение Мангистауского областного Маслихата от 8 декабря 2004 года N 8/134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 21 декабря 2004 года за N 1800
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 6  Закона  Республики Казахстан "О местном государственном  управлении в Республики Казахстан", со статьей 462  Кодекса  Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" и статьей 29  Закона  Республики Казахстан "Об охране окружающей среды" областной маслихат  решил :
1. Утвердить ставки платы за загрязнение окружающей среды на 2005 год по Мангистауской области на основании расчетов, составленных уполномоченным органом в области охраны окружающей среды - Мангистауским  областным управлением охраны окружающей среды  (прилагается).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня опубликования.
Председатель сессии                Секретарь
областного  маслихата
Приложение
к решению областного маслихата
от 8 декабря 2004г. N 8/134
"О ставках платы за загрязнение окружающей
среды на 2005 год по Мангистауской области"
Ставки платы  за загрязнение окружающей среды
на 2005 год по Мангистауской области
п/п
Показатели
Единица измерения
(тонна)
Нормативные платы
(тенге)
1.
Выбросы загрязняющих веществ в атмосферу от  стационарных источников
Усл. т.

Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаның ластанғаны үшін 2005 жылы төленетін төлемнің мөлшері туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 8/134 шешімі. Маңғыстау облыстық Әділет Департаментінде 2004 жылғы 21 желтоқсанда N 1800 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының  6-бабы 1 тармағы 2) тармақшасына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасы  Кодексінің  462-бабына және "Қоршаған ортаны қорғау туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының  29-бабына сәйкес облыстық мәслихат  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаның ластанғаны үшін 2005 жылы төленетін төлемнің көлемі облыстағы қоршаған ортаны қорғау жөніндегі өкілетті орган - Маңғыстау облыстық қоршаған ортаны қорғау басқармасы жасаған есептеулердің негізінде бекітілсін (қоса беріліп отыр).
2. Осы шешім жарияланған күннен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы                           Облыстық
мәслихаттың хатшысы
"Маңғыстау облысы бойынша қоршаған
ортаның ластанғаны үшін 2005 жылы
төленетін төлемнің мөлшері туралы"
облыстық мәслихаттың 2004 жылғы
8 желтоқсандағы N 8/134 шешіміне
қосымша
Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаның ластанғаны үшін 2005 жылы төленетін төлемнің мөлшері туралы
п/п
Көрсеткіштер
Өлшем бірлігі (тонна)
Нормативтік төлем
(теңге)
1.
Атмосфераға стационарлық көздерден шығарылған ластағыш заттар
Шартты т.